Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A 15 éves húgom rá van függve...

A 15 éves húgom rá van függve a rockzenére. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés

Szerintem nem normális, hogy ilyeneket hallgat. A kedvenc zenekara valami áriá vagy mi. Alig beszél velünk, csak hallgatja azt a hülyeséget. Annyira nem illik hozzá ez. Ha valaki a környezetéből megtudja, mindig elképed. Mert olyan tipikus "jógyerek"-nek tűnik közben...


Miért csinálja ezt és mit lehet tenni?


19L



2020. febr. 1. 23:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a problémád, de komolyan. A hugid helyében 0-24-ben bömböltetném nektek a Gucci Gang-et, azt hiszem, visszasírnátok a rock zenét azonnal. :D Ha ettől kiakadtok, külön vicces lenne a reakciótok a vég nélküli gucci gang gucci gang-re.
2020. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 Savlekotő ***** válasza:
100%
Ahol már egy sima zenehallgatás miatt ekkora vircsaft van ott más probléma is van,ilyen családtól legjobb menekülni,ezt vén emberként írom..
2020. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
100%
81-es: Na, arra én is befizetnék :DDDD
2020. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:
100%
Ugye? :D Az ilyen agyhalottakkal csak így lehet. Zavarja őket, hogy csendben, magamban mit hallgatok? Akkor bömböljön csak a Gucci Gang! :D
2020. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 Savlekotő ***** válasza:
100%
Tapasztalatból írom Kedves utolsó hogy az ilyet még a gondolataid is zavarják,próbálnak a fejedbe is belemászni, nem csak az a bajuk hogy mit hallgatsz magadban.. Hasonló agyhalottaktól jövök..
2020. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez pontosan így van. Korábban azt hittem, az ilyen agyhalottak egyszerűen irigykednek, hogy valaki mer különlegesebb, önállóbb lenni, de valójában nem, ezek valójában tényleg agyhalottak, és komolyan frusztrálja őket minden és mindenki, aki nem olyan szimpla és sivár, mint ők. Borzalmas infernális gyűlölet tud belőlük előjönni, és onnantól kezdve mindent megtesznek, hogy magukhoz hasonló zombikká tegyenek.
2020. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:
67%
Tini, majd kinövi. Lehet zavar a zenei ízlése, de szerintem nem kéne beleszólnod. Lehet belül lázad vagy csak valamiért tetszik neki. Ennyi.
2020. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
100%

Lányként mindig is érdekelt a sport. Tiniként elkezdett vonzani a küzdősport és elkezdtem mma-zni. A családom folyamatosan azzal csesztetett, hogy "nem nőies" és folyamatosan beleszóltak, hogy nem fogok tetszeni a fiúknak szétvert arccal, más lányok meg nem akarnak majd barátkozni velem. Egy amúgy alacsony, lányos lány vagyok, hamarabb gondolna valaki plázacicának, aki max feneket keményíteni jár kondiba. Vannak barátaim és kapcsolatom is. ;)

A húgod had hallgassa csak a rockot. Legyen ez a legnagyobb problémád vele, hogy olyan zenét hallgat, ami neked nem tetszik. Ugyanúgy jó gyerek lesz, ha rockot hallgat, és akkor is, ha operát. Ha meg rosszalkodik, nem a zenei ízlése lesz az oka. A legirritálóbb dolog a világon, amikor valakinek a környezetében lévő emberek (főleg a családja és főleg ilyen semmilyen dologban) akarják megszabni, hogy milyen legyen, csak azért, mert nekik úgy jobban tetszik. A leggázabb ilyen szintű családi vitám akkor volt, amikor a nagymamám belém kötött, hogy méz helyett miért cukorral édesítem a teámat. (Azért, mert NEKEM úgy jobban ízlik. :P)


23N

2020. máj. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy "Ha valaki a környezetéből megtudja, mindig elképed. Mert olyan tipikus "jógyerek"-nek tűnik közben...



Miért csinálja ezt és mit lehet tenni?"

Attól mert valaki rock zenét hallgat még nem rossz ember... Nem kell vele semmit tenni, hallgassa ha az tetszik neki. Valószínű azért érzitek úgy hogy nem illik hozzá, mert ti 15 évig ráhúztatok egy jellemet és most jött rá hogy ő nem ilyen és keresi azt ami hozzá közel áll... Én nem tudom mi ez a hülyeség, hogy aki rock zenét hallgat az biztos elmebeteg. Nekem van egy kisfiam, teljesen normális család vagyunk, pedig sokat hallgatunk Foo Foghters-t, Sklipnot-ot, Rammsteint... Azért mert az tetszik, de ha később a gyerek nem azt akarja majd hallgatni nem fogom elpicsázni hogy miért nem azt hallgatja ami nekem tetszik, vagy amit a család többi tagja hallgat.

2020. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim válasza:
66%
Nem normális? Miért is? A rock nem csak a zúzásról meg a lázadásról szól, ne legyetek már ennyire csőlátásúak! Rengeteg NORMÁLIS, érzelmes rock zene van. Mi ezzel a baj? Attól, mert rockot hallgatsz nem leszel rosszgyerek. Tipikus tévhit.
2020. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!