Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elfogadnátok ezeket a feltétel...

Elfogadnátok ezeket a feltételeket?

Figyelt kérdés

Nővérem gondolkodott már az esküvőén 1.5 év múlva lesz, beszélhettünk róla, hogy hogyan képzeli el,de szerintem pár dolog abszurd,ti ezeket elfogadnátok?


1.szűk családi kör kb 15 ember,csak polgári esküvő templomi nem is lenne.


2. Senkinél nem lehet elől a telefon a ceremónia alatt és után kb 1 óráig,mert nem a mobilozó arcokat akarja látni,hanem a szeretteit ,és különben is felbérelnek fotóst és nem azért fizet neki.

Lehet majd telefont is használni,de ez a kérése lenne,hogy az adott idő amit kért ne vegye elő senki utána mindenki azzal fényképezik amivel akar.


Szerintetek ez nem durva? Jó persze megértem az ő esküvőjük,de te ezt elfogadnád ?


3. Nem lehet kisgyerek az esküvőn, óvodás és kisiskolás sem, (családba nincs is)


4. Nekem az is fura,hogy a nővérem párjának van egy húga annak van egy barátja akivel 3 éve vannak együtt és ezt a fiút a húg barátját évente 2x látja a család, szülők és ők is,nem is beszéltek még soha és nem hívná meg az esküvőre, számára ő egy idegen,és ő csak a tényleg barátok és családtagokat hívná meg


5. Nem szeretne koszorúslányokat


6. Egyedül vonulna oltárhoz


7.sajàt szöveget írna az eskühöz


8.senkitől nem fogad el pénzt mindent párja és ő áll, szerinte ha a családba adnának pénzt biztos benne,hogy konfliktus adódna mert beleszólna az aki adja a pénzt


9. Nem lenne élőzene, nővérem utálja a mulatós zenét, ő arra gondolt,hogy a meghívottak írják össze a kedvenc dalok együtteseket,és azt játszák majd le


Kb ezeket sorolta fel,hogy ő ezeket képzeli el, párjával beszéltek erről néha feljönn náluk a téma,és a párjának is okés


Párja kérése


1 szűk családi kör 15 fő.

Gyerek és a teloban benne van

Ő se szereti a mulatóst,neki is jobban bejön ez a dal választos ötlet

kék a kedvenc színe kék öltönye lenne,és a nővéremtől is kék kiegészítőket szeretne látni, hogy összehangban legyenek

A kutya lenne a gyűrű hordozó,csak be kéne tanítani



Szerintetek nem fura, elfogadnád

Van benne olyan pont aminek nem örülnél ? kisgyerekes dolgot leszámítva mert tényleg nincs kisgyerek a család és barátoknál



2020. márc. 29. 06:47
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elmennék rá.
2020. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 MalomN ***** válasza:
54%

Nem olvastam végig az összes kommentet, de gyanítom, hogy az országnak egy olyan területén éltek, ahol nagyon számítanak a hagyományok és az, hogy "mi hogyan szokás". Nem degradálóan, de van ilyen.

És nincs is ezzel semmi baj, nagyon szép dolog a hagyománytisztelet.

De én sem engedtem senkinek, hogy beleszóljon abba, hogy mi hogy lesz az esküvőnkön, mert én szerveztem, a saját pénzünkön és nem akartam hogy más döntse el helyettünk, hogy mit hogy szeretnénk.

A miénk 70 fős volt, de igenis volt egy időszak amikor komolyan elgondolkodtunk azon, hogy lemondjuk az egészet és 20 fő szűk családi körben megtartjuk.

Hidd el - és ez most lehet hogy rossUl fog esni, de ez tény - neked semmi beleszólásod sincs ebbe.

Ha pedig amiatt nem mész el, mert ezek közül valami nem tetszik, akkor a saját pillanatnyi véleményed fontosabb neked, mint a saját testvéred, és szerintem később meg fogod bánni, hogy nem voltál ott élete egyik meghatározó pillanatában.

Engedd el, hogy szerinted ez vagy az jó-e vagy nem, és támogasd őt, hidd el, nagypn felemelő dolog lesz látni a boldogságát. :)

2020. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 MalomN ***** válasza:
95%

Hello, az előző (102) kommentelő vagyok.

Hát csak nem bírtam ki, elolvastam az összes választ.

Van egy olyan érzésem, hogy ezt a kérdést azért írtad ki, hogy makd kielemd belőle a neked kedvező válaszokat és a nővéred orra alá dugd.

Tudod, az én bátyámnak szerintem halvány lila fingja nem volt arról, hogy mi hogyan fog zajlani az esküvőn, csak azt tudta, hogy mikor hova kell mennie. És fèrfi létére végigkönnyezte a szertartást. Nem azért mert "tetszett neki a program", hanem mert szeret engem és osztozott a boldogságomban.

2020. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 A kérdező kommentje:

Megbékéltem vele

Zavart dolgok de lenyeltem


Nem olyan városrészen laktunk ahol szokás hagyomány nővérem ajkai most vp lakik de az esküvőt Balaton közelben szeretnék vagy még nem tudják

2020. máj. 27. 04:52
 105/105 anonim ***** válasza:
94%
Milyen nagylelkű vagy....
2020. máj. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!