Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elfogadnátok ezeket a feltétel...

Elfogadnátok ezeket a feltételeket?

Figyelt kérdés

Nővérem gondolkodott már az esküvőén 1.5 év múlva lesz, beszélhettünk róla, hogy hogyan képzeli el,de szerintem pár dolog abszurd,ti ezeket elfogadnátok?


1.szűk családi kör kb 15 ember,csak polgári esküvő templomi nem is lenne.


2. Senkinél nem lehet elől a telefon a ceremónia alatt és után kb 1 óráig,mert nem a mobilozó arcokat akarja látni,hanem a szeretteit ,és különben is felbérelnek fotóst és nem azért fizet neki.

Lehet majd telefont is használni,de ez a kérése lenne,hogy az adott idő amit kért ne vegye elő senki utána mindenki azzal fényképezik amivel akar.


Szerintetek ez nem durva? Jó persze megértem az ő esküvőjük,de te ezt elfogadnád ?


3. Nem lehet kisgyerek az esküvőn, óvodás és kisiskolás sem, (családba nincs is)


4. Nekem az is fura,hogy a nővérem párjának van egy húga annak van egy barátja akivel 3 éve vannak együtt és ezt a fiút a húg barátját évente 2x látja a család, szülők és ők is,nem is beszéltek még soha és nem hívná meg az esküvőre, számára ő egy idegen,és ő csak a tényleg barátok és családtagokat hívná meg


5. Nem szeretne koszorúslányokat


6. Egyedül vonulna oltárhoz


7.sajàt szöveget írna az eskühöz


8.senkitől nem fogad el pénzt mindent párja és ő áll, szerinte ha a családba adnának pénzt biztos benne,hogy konfliktus adódna mert beleszólna az aki adja a pénzt


9. Nem lenne élőzene, nővérem utálja a mulatós zenét, ő arra gondolt,hogy a meghívottak írják össze a kedvenc dalok együtteseket,és azt játszák majd le


Kb ezeket sorolta fel,hogy ő ezeket képzeli el, párjával beszéltek erről néha feljönn náluk a téma,és a párjának is okés


Párja kérése


1 szűk családi kör 15 fő.

Gyerek és a teloban benne van

Ő se szereti a mulatóst,neki is jobban bejön ez a dal választos ötlet

kék a kedvenc színe kék öltönye lenne,és a nővéremtől is kék kiegészítőket szeretne látni, hogy összehangban legyenek

A kutya lenne a gyűrű hordozó,csak be kéne tanítani



Szerintetek nem fura, elfogadnád

Van benne olyan pont aminek nem örülnél ? kisgyerekes dolgot leszámítva mert tényleg nincs kisgyerek a család és barátoknál



2020. márc. 29. 06:47
 51/105 anonim ***** válasza:
0%
Ps: Sajnálom az elütéseket, kissé fáradt vagyok.
2020. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/105 anonim ***** válasza:
94%
Az én esküvőm jövőre lesz, kb hasonlóan fog zajlani mint a tesódé, csak nálunk csak templomi lesz (polgári előtte egy fél évvel lesz és csak ketten leszünk ott), mert vallásosak vagyunk és jöhetnek a gyerekek is. Én nem szeretem a hagyományos lagzikat, untat, elcsépelt, nem érezném jól magam se én se a párom. Lánybúcsúm se lesz, teljesen feleslegesnek tartom.
2020. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 anonim ***** válasza:
16%

52: a polgárin nem (sem) lehettek csak ketten, kell 2 tanú is.


:)

2020. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/105 anonim ***** válasza:
83%
Ezen neked mi az abszurd? Ez a normális. :D
2020. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 anonim ***** válasza:
96%
53, érted, hogy értem :)
2020. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/105 qkker1 ***** válasza:
93%

"Tényleg dal választás a farsangi általános iskolában vagyunk


Jó hogy nem bekapcsolják a rádiót ott is lehet zenét kérni"


Ennyire hisztis vagy, akkor ne menj el!

2020. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 anonim ***** válasza:
93%

A mi esküvőnk is kicsi volt szűk csaladdal és polgári. Telefon nem volt tiltva bár a mi családunk normális tudja mit illik. Gyerek is lehetett, viszont ebéd volt a szertartás után semmi dínom dánom.

Nem izgat az ilyen feltunesiviszketegséges rosszindulatú emberek mit gondolnak erről. Meg az se aki ez miatt prolizik. Azért annak javasolnám nézzen utána egy szó jelentésének mielőtt használja. Észlény.

Azért is jó az ilyen esküvő mert maximálisan kizárja az ilyen primitív suttyókat aik csak zabálni mennének a másik esküvőjére meg követelőzni.

2020. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/105 anonim ***** válasza:
97%
A mi esküvőnk tavaly volt, 30 fővel és mi is megkértük a ceremónia kezdete előtt a násznépet, hogy ne használják a mobiltelefonjaikat. Senki nem tette szóvá.
2020. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/105 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nálunk sem volt élő zene. És?
2020. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 anonim ***** válasza:
96%
Az esküvőnek nincsenek kötelező elemei, csak az alábbi: a pár, 2 tanú, anyakönyvvezető, aláírás. Innentől lehet farmerban szerda délután aláírni a postai csekkfizetés előtt és lehet falun 200 vendéggel vonulni a kápolna és a városháza között zenekarral. A kettő közt rengeteg árnyalat létezik és egyik sem rosszabb, mint a másik. A körülmények első sorban a házasulandó párnak kell, hogy megfeleljenek, másodsorban lehet a vendégekhez igazítani. Zene, díszités, menü, templom, vendéglista, mindez csak személyesebbé teszi. Ha én 15 emberért akarok zenekart, akkor fogok zenekart fogadni, hiába mondja más, hogy ennyiért felesleges. Ha a szülők akarják fizetni és hagyják a párt érvényesülni, az teljesen jó. De ha cserébe elvárásokat támasztanak, akkor nagyon is érthető, hogy sok fiatal inkább spórol és kisebb bulit tervez, és nem a 30-40 éve divatos 150 fős, mulatós, másodunokatesós, hagyományos lagzit akarja. Ha esküvő után a nappalidban egy kávét iszol a szülőkkel, az is lehet illő megünneplése az alkalomnak, nemcsak a szokásos programok, amihez nagy és szoros rokonság,sok barát vagy haver (legény- és lanybúcsú 3 fővel elég cinkes), vallásos meggyőződés (templomban ateistával nem esküdnék csak a nagyi kedvéért), 120-150 vendég esetén 3-4M forintos keret (egy napért az elég húzós és felesleges, egy lakás önereje is lehetne) kell, és hosszú még a lista. Többek közt ezért akarnak kisebb esküvőt.
2020. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!