Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elfogadnátok ezeket a feltétel...

Elfogadnátok ezeket a feltételeket?

Figyelt kérdés

Nővérem gondolkodott már az esküvőén 1.5 év múlva lesz, beszélhettünk róla, hogy hogyan képzeli el,de szerintem pár dolog abszurd,ti ezeket elfogadnátok?


1.szűk családi kör kb 15 ember,csak polgári esküvő templomi nem is lenne.


2. Senkinél nem lehet elől a telefon a ceremónia alatt és után kb 1 óráig,mert nem a mobilozó arcokat akarja látni,hanem a szeretteit ,és különben is felbérelnek fotóst és nem azért fizet neki.

Lehet majd telefont is használni,de ez a kérése lenne,hogy az adott idő amit kért ne vegye elő senki utána mindenki azzal fényképezik amivel akar.


Szerintetek ez nem durva? Jó persze megértem az ő esküvőjük,de te ezt elfogadnád ?


3. Nem lehet kisgyerek az esküvőn, óvodás és kisiskolás sem, (családba nincs is)


4. Nekem az is fura,hogy a nővérem párjának van egy húga annak van egy barátja akivel 3 éve vannak együtt és ezt a fiút a húg barátját évente 2x látja a család, szülők és ők is,nem is beszéltek még soha és nem hívná meg az esküvőre, számára ő egy idegen,és ő csak a tényleg barátok és családtagokat hívná meg


5. Nem szeretne koszorúslányokat


6. Egyedül vonulna oltárhoz


7.sajàt szöveget írna az eskühöz


8.senkitől nem fogad el pénzt mindent párja és ő áll, szerinte ha a családba adnának pénzt biztos benne,hogy konfliktus adódna mert beleszólna az aki adja a pénzt


9. Nem lenne élőzene, nővérem utálja a mulatós zenét, ő arra gondolt,hogy a meghívottak írják össze a kedvenc dalok együtteseket,és azt játszák majd le


Kb ezeket sorolta fel,hogy ő ezeket képzeli el, párjával beszéltek erről néha feljönn náluk a téma,és a párjának is okés


Párja kérése


1 szűk családi kör 15 fő.

Gyerek és a teloban benne van

Ő se szereti a mulatóst,neki is jobban bejön ez a dal választos ötlet

kék a kedvenc színe kék öltönye lenne,és a nővéremtől is kék kiegészítőket szeretne látni, hogy összehangban legyenek

A kutya lenne a gyűrű hordozó,csak be kéne tanítani



Szerintetek nem fura, elfogadnád

Van benne olyan pont aminek nem örülnél ? kisgyerekes dolgot leszámítva mert tényleg nincs kisgyerek a család és barátoknál



2020. márc. 29. 06:47
 61/105 anonim ***** válasza:
92%

Nem látok benne semmi kivetnivalót.


Én ha valaha megházasodnék, 2 végletben tudok gondolkodni.

Legszűkebb családi kör, bulizás nélkül. Mondjuk egy vacsora keretein belül.


Vagy bazinagy olasz lagzi, a legtávolabbi rokont is meghívva.(persze arra sose lesz pénzem).

Nem tudnék köztes állapotban gondolkodni, hogy akkor kit hívjak meg és kit ne ha be van szorítva a létszám valahová.

2020. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 anonim ***** válasza:
41%

Mondjuk én nem kerítek majd ekkora feneket az esküvőmnek, ha egyszer lesz, ez tuti.


De ez az ő esküvőjük, csinálják meg úgy, ahogy akarják.

2020. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 anonim ***** válasza:
88%

Az esküvő életünk egyik legszemélyesebb eseménye. Természetes, hogy olyanokat hívunk meg rá, akiket ott akarunk látni, és úgy csináljuk, ahogy nekünk tetszik.


Én örülök, hogy véget értek azok az idők, mikor az esküvőd egyben kötelesség volt, hogy megzabáltasd a fél körzetet, és olyan puccos cirkuszt rittyents nekik, amilyet elvárnak. A mulatóstól hideg futkos a hátamon, a vőfélytől és a lagzis játékoktól valami kínos érzésem támad. Frász az egész. A mi esküvő utáni evős-beszélgetős délutánunkon/esténken jazz (Michael Bublé) szólt diszkrét háttérzeneként.


Akiket meghív, azoknak persze nyújtani kell annyit, hogy ne szenvedjenek. Ehhez történetesen bőven elég, hogy kapnak enni-inni, és nem a pár kedvenc hörgősmetál együttese üvölt max hangerőn. A többi sallang ízlés dolga, senki nem fog belehalni, hogy hányan vannak ott, van-e koszorúslány,hogy a szemükkel kell nézni és nem a mobil kameráján keresztül, hogy nem hallgathatják meg Bunyós Pityu slágerét stb. A meghívottak örüljenek, hogy a házasodók úgy szeretik őket, hogy meg akarják velük osztani az eseményt, magukértés maguknak házasodnak ugyanis, nem nektek.


Egyébként a saját esküszöveg szerintem tök jó, igazán személyes lesz. Az meg, hogy maguknak állják az esküvőjüket, dicséretes dolog.

2020. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 anonim ***** válasza:
90%
Nem a te esküvőd lesz,vagy igen????
2020. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem, mit kell ezeken a "feltételeken" "elfogadni". Ezek nem feltételei semminek, és neked semmit se kell elfogadni, mert nem a te esküvőd lesz.
2020. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 anonim ***** válasza:
91%

Nem mennék el, de csak azért, mert utálom az ilyen jellegű programokat lol

Szerintem teljesen érthetőek a feltételek. Az esküvő nem arról szól hogy a másodunokatestvérem apjának a barátja is ott zabál velünk (így összesen 200 ember, az ilyenek nagyon szarok), hanem a házasokról. Az pedig el is várható, hogy ha már egyszer ott vannak a vendégek, akkor ne simogassák a telefonjaikat és ne fotózzanak ._.

2020. márc. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/105 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mutasd meg ezt a kérdést a menyasszonynak. Biztos hogy utána nem kell gondolkodnod azon hogy "elfogadd e a feltételeket" vagy ne mert nem hív meg.
2020. márc. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 anonim ***** válasza:
85%

A polgári esküvőm a leirtakhoz hasonlóan zajlott le. Szűk körben, bensőséges környezetben de a templomihoz csináltunk egy hacacárét (a férjem szülei miatt), amire meg kellett hivnunk mindenkit aki élt és mozgott.

Nagyon sz*rul éreztem magam rajta. Miután több mint 200 emberrel nyalakodtuk össze egymást, akiknek 80%-át nem is ismertem, mindig próbáltam menekülőre fogni. A kis létszámú esküvőn mindenkihez oda tudtam menni beszélgetni, mindenkivel tudtam viccelődni, a nagyobb esküvőn meg a vendégek hülye ötletei miatt, majdnem fejre kellett állnom, hogy szórakoztassam őket.

Én megértem a nővéred de persze téged is, ha szórakozni akarsz inkább egy lagzin. Fogadd el inkább légyszives amit ő kér, a sajátodat pedig tényleg olyanra szervezed majd amilyennek csak akarod.

2020. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell így kiakadni
2020. ápr. 2. 06:04
 70/105 A kérdező kommentje:

De azért elég sok kommentelő írta hogy nem jönne el

Ez azért jelent valamit

2020. ápr. 2. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!