Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elfogadnátok ezeket a feltétel...

Elfogadnátok ezeket a feltételeket?

Figyelt kérdés

Nővérem gondolkodott már az esküvőén 1.5 év múlva lesz, beszélhettünk róla, hogy hogyan képzeli el,de szerintem pár dolog abszurd,ti ezeket elfogadnátok?


1.szűk családi kör kb 15 ember,csak polgári esküvő templomi nem is lenne.


2. Senkinél nem lehet elől a telefon a ceremónia alatt és után kb 1 óráig,mert nem a mobilozó arcokat akarja látni,hanem a szeretteit ,és különben is felbérelnek fotóst és nem azért fizet neki.

Lehet majd telefont is használni,de ez a kérése lenne,hogy az adott idő amit kért ne vegye elő senki utána mindenki azzal fényképezik amivel akar.


Szerintetek ez nem durva? Jó persze megértem az ő esküvőjük,de te ezt elfogadnád ?


3. Nem lehet kisgyerek az esküvőn, óvodás és kisiskolás sem, (családba nincs is)


4. Nekem az is fura,hogy a nővérem párjának van egy húga annak van egy barátja akivel 3 éve vannak együtt és ezt a fiút a húg barátját évente 2x látja a család, szülők és ők is,nem is beszéltek még soha és nem hívná meg az esküvőre, számára ő egy idegen,és ő csak a tényleg barátok és családtagokat hívná meg


5. Nem szeretne koszorúslányokat


6. Egyedül vonulna oltárhoz


7.sajàt szöveget írna az eskühöz


8.senkitől nem fogad el pénzt mindent párja és ő áll, szerinte ha a családba adnának pénzt biztos benne,hogy konfliktus adódna mert beleszólna az aki adja a pénzt


9. Nem lenne élőzene, nővérem utálja a mulatós zenét, ő arra gondolt,hogy a meghívottak írják össze a kedvenc dalok együtteseket,és azt játszák majd le


Kb ezeket sorolta fel,hogy ő ezeket képzeli el, párjával beszéltek erről néha feljönn náluk a téma,és a párjának is okés


Párja kérése


1 szűk családi kör 15 fő.

Gyerek és a teloban benne van

Ő se szereti a mulatóst,neki is jobban bejön ez a dal választos ötlet

kék a kedvenc színe kék öltönye lenne,és a nővéremtől is kék kiegészítőket szeretne látni, hogy összehangban legyenek

A kutya lenne a gyűrű hordozó,csak be kéne tanítani



Szerintetek nem fura, elfogadnád

Van benne olyan pont aminek nem örülnél ? kisgyerekes dolgot leszámítva mert tényleg nincs kisgyerek a család és barátoknál



2020. márc. 29. 06:47
 71/105 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az ő napja de nem veszi észre magát hogy ez nem esküvő,semmi esküvő nincs benne
2020. ápr. 2. 06:05
 72/105 A kérdező kommentje:

Milyen dolog már hogy azért mert nem ismer valakit már nem is hozzhatunk kísérőt magunkkal

Én se hozhatom el a barátomat mint kísérőt és azért nem mert nem ismeri nem beszéltek egymással


Párja húga se hozhatja el a barátját kísérőnek sem

2020. ápr. 2. 06:08
 73/105 anonim ***** válasza:
86%

Páran írták, hogy nem mennének el, de nem sokan. Hihetetlen, hogy még mindig ott tartunk, hogy az esküvő egy cirkusz, ahol szórakoztatni kell a népet. Az ifjú pár a saját bulikjukon nem akar vadidegenekkel jópofizni, teljesen jogos. Neked fáj, hogy nem mehet a barátod, ezt megértem, de nem rólad szól ez az esemény, ezt neked kell elfogadnod :) Sőt nem kérdés, minden kívánságukat el kell fogadnod, mert róluk szól, az ő nagy napjuk, az ő eseményük. Gondolom te nem fizetsz semmit.

Meg mindig úgy gondolom, hogy teljesen rendben van ez az esküvő.

2020. ápr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 anonim ***** válasza:
92%
És akkor mi van, ha szerinted ez nem esküvő? Mert nem olyan? Semmi. Az, hogy neked ez nem számít annak, semmit nem jelent. Mert nem a te esküvőd. Ha kikérik a véleményedet, nyugodtan mondd el normálisan, mit gondolsz, de ha nem, akkor tartsd meg magadnak. És ha neked annyira nagy probléma, hogy nem egy hagyományos esküvő lesz, és nem ér neked a nővéred annyit, hogy kibírd ezt a pár órát, akkor ne menj el, és kész. Azért tényleg ne menj, hogy végig nyavalyogj, meg hogy pofákat vágj, hogy ez nem “igazi” esküvő.
2020. ápr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 A kérdező kommentje:
És ha nekem lesz esküvőm én se hívjam még a nővérem pasiját mert ő se engedte meg a kísérőt
2020. ápr. 2. 08:54
 76/105 anonim ***** válasza:
89%

*A nővéred férjét, akivel összekötötte az életét. Akit te ismersz.

Nem tudom hány éves vagy (viselkedésedből arra következtetek, hogy tini), mióta vagytok együtt a barátoddal, de lehet nem ő lesz a férjed. És a menyasszony nem ismeri! (Akkor még nem lehet olyan komoly).

A kettő kicsit más, de tudod mit, ne hívd majd meg, jogod van hozzá, de akkor aztán megkapod a cirkuszt :D


Megértem, hogy dühös vagy, rosszul esik. Megpróbálhatod szépen elmondani tesódnak, hogy szeretnéd, hogy a barátod eljöjjön. De ha nemet mond, nem tudsz mit tenni. Max te sem mész el.

2020. ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, a nővéred pasija már a férje lesz = a sógorod! Te meg most egy vadidegen embert akarsz elvinni a nővéred esküvőjére, akit nem is ismernek.

Próbáld megérteni, hogy más elképzeléseitek vannak, a testvéred egyszerű, puritán esküvőt szeretne, neked meg a hejehujázós, részegre ivós, nagy lagzi az álmod, koszorúslányokkal, templomi esküvővel (te vallásos vagy?) , nagy vonulásokkal, kikérővel, mulatós zenével stb.

A testvéred és párja mindent maga fizet.

Kíváncsi lennék, a te esküvődet vajon ki fizetné? Követelőzni, feltételeket szabni csak akkor van jogod, ha állod a költségeket!

2020. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/105 anonim ***** válasza:
93%
Miért akarod annyira hogy menjen a barátod? Egy napot nem lehet külön tölteni?
2020. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 A kérdező kommentje:

És a nővérem pasijával mi a helyzet

Van egy húga annak is van párja 2 éve már és csak 1x láttak,nem is ismerik,nem is beszéltek, és a húg is ki van akadva,hogy nem igaz,hogy nem jöhet a barátja pedig 2 éve vannak együtt

2020. ápr. 3. 06:39
 80/105 A kérdező kommentje:
Mert esküvőn szokott lenni kísérő ezért szeretném Joó
2020. ápr. 3. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!