Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha a 15 éves...

Mit tegyek, ha a 15 éves húgom a tatut hallgatja? Szerintetek is szánalmas az a duó?

Figyelt kérdés

Össze is vesztünk e miatt. Azt mondta, hogy ne mondjam azt, hogy rossz a zenéjük, csak azt, hogy nem tetszik nekem. Én meg mondtam, hogy elsősorban nem a zenével van a baj, hanem azzal, hogy össze-vissza hazudozott a két lány. Erre azt mondta, hogy a popban szinte mindenki hazudozik, vagy elfedi a valóságot. Szerintem ez nevetséges. Egyébként leszbikusnak is mondja magát. Mert valószínűleg ezt el tudja dönteni 15 évesen... Hihetetlen...

Ti mit tennétek a helyemben? Nem akarom, hogy ezeket a polgárpukkasztó idiótákat hallgassa...

21L



2020. máj. 15. 18:29
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

#7 Ez hogy jön ide? Egyébként Megadeth, Iron Maiden, AC/DC, Rammstein stb.

#8 nem, a régi számaikat hallgatja

2020. máj. 15. 19:02
 12/58 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján itt a 15 éves gyerek intelligensebb, mint a 21 éves felnőtt.

Először is, tényleg nincs olyan, hogy rossz vagy jó zene, csak olyan, hogy neked személy szerint tetszik vagy nem tetszik. Ugyanis mindenkinek más az ízlése, és egyikőtök ízlése sem jobb vagy rosszabb a másikétól, csak különböző. Ha te kijelented, hogy xy zenéje rossz, azzal azt közvetíted az adott előadó rajongói felé, hogy a te ízlésed felsőbbrendű az övékhez képest. Milyen jogon gondolod magad felsőbbrendűnek másoknál?

Másodszor, a legtöbb ember tizenéves korában már bőven tudja, hogy milyen nemű emberekhez vonzódik. Te heteroszexuális vagy? Ha igen, 15 évesen már bőven nézegetted a fiúkat, nem igaz? A leszbikusok is pontosan ugyanígy tudják már 15 éves korukban, hogy a lányokhoz vonzódnak.

2020. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz ennyire túlkompenzálni hogy ilyen jelentéktelenségből ekkora ügyet csinálsz?
2020. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam néha őket hallgatni, szerintem nem rossz a zenéjük, mondjuk én már 45 évesen kinőttem a rajongókorszakból és nem is látok egy zenébe többet, mint ami.
2020. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
96%

"ne mondjam azt, hogy rossz a zenéjük, csak azt, hogy nem tetszik nekem"

Igaza van, ez például egy érett kijelentés, büszke lehetsz a hugodra. Sok ember más zenei ízlését fikázza, elmondja hogy milyen rossz, úgy mint te. Pedig relatív.

A másik, hogy 15 évesen éppen ér, jönnek a hormonok, ilyenkor épp felfedezi önmagát. Ha ilyet mond, hogy leszbikus, inkább kérdezd meg, hogy miből gondolja, és segíts neki megtalálni rá a választ, ne pedig neveld. A testvérek feladata, hogy mindig mellette állj és segíts neki, nem az, hogy neveld, főleg nem arra, hogy milyen zenéket szeret...

2020. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
0%
19:10: hát tudod, van azért egy bizonyos színvonal, ami alá nem süllyed az ember. Ha az én felebarátom Fásy Ádámot vagy Fekete Pákót hallgat, akkor joggal mondhatom, hogy bizony az a zörej, amit kiadnak magukból, objektíven szemlélve is rossz, és felsőbbrendű az ízlésem az övéhez képest. Ugyanígy a tatuval, ami szintén valahol az alsó régiókban kornyadozik. Annál nem nehéz jobb zenét találni.
2020. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
92%

"akkor joggal mondhatom, hogy bizony az a zörej, amit kiadnak magukból, objektíven szemlélve is rossz"


Ugye érted, hogy nincs ízlésben objektivitás? Elméletileg sem lehet megoldani, hogy ezt ki, hogyan döntené el. Ez ugyanolyan, mintha azt mondanád, aki a lazacot szereti, jobb ember, mint aki paprikás krumplit.

2020. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak zene. Nem kell többet belelátni. Egyébként is a mai sztárok sokkal polgárpukkasztóbbak és rosszabbak. Nem sok közöd van hozzá, milyen zenét hallgat. Hazudoztak, hát ki nem? Pláne ebben a szakmában.
2020. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%
A zenekart nem ismerem de ha szereti őket hallgatni akkor hagyd rá.
2020. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
4%
20:01: már hogyne lenne! Olyannyira van, hogy erről még vitát nyitni sem érdemes. Vagy szerinted Beethoven és Uhrin Benedek egyenrangú?
2020. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!