Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha a 15 éves...

Mit tegyek, ha a 15 éves húgom a tatut hallgatja? Szerintetek is szánalmas az a duó?

Figyelt kérdés

Össze is vesztünk e miatt. Azt mondta, hogy ne mondjam azt, hogy rossz a zenéjük, csak azt, hogy nem tetszik nekem. Én meg mondtam, hogy elsősorban nem a zenével van a baj, hanem azzal, hogy össze-vissza hazudozott a két lány. Erre azt mondta, hogy a popban szinte mindenki hazudozik, vagy elfedi a valóságot. Szerintem ez nevetséges. Egyébként leszbikusnak is mondja magát. Mert valószínűleg ezt el tudja dönteni 15 évesen... Hihetetlen...

Ti mit tennétek a helyemben? Nem akarom, hogy ezeket a polgárpukkasztó idiótákat hallgassa...

21L



2020. máj. 15. 18:29
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ezzel a gondolkodással tényleg 21/L vagy, nem 21/N...
2020. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés, nem lehetsz 21 évesen ilyen gyerekes gondolkodással.
2020. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én kérdeztem, hogy milyen zenét szeretsz.


Ok, én is ilyeneket hallgattam 20 éves koromban, megértelek. Ennek ellenére biztos látod, hogy bármibe bele lehet kötni. Rád is mondhatnák, hogy miért ilyen zajos dolgokat szeretsz ahelyett, hogy Beethovent hallgatnál.

2020. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
#22 Sajnos nem hinném... Az én unokatestvérem pont ilyen, csak rosszabb a helyesírása, és 23 éves. (#5 voltam)
2020. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
100%

9-es válaszolóval értek egyet.

Hallgattam őket régebben de nem érdekelt h leszbik és h azt megjátszák. Zene tetszett. Bármilyen zenét hallgathat az ember, tetszhet akár a szövege, dallama, előadója, stílusa.

Te is voltál fiatal... Vagy inkább fiatalabb...

2020. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%
Össze is vesztetek ezen??? És te 21 éves vagy? Úgy viselkedsz, mint egy ovis. Ki vagy te, hogy megmond bárkinek, hogy milyen zenét hallgathat?
2020. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%
A húgodnak igaza van.
2020. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:

#23 hmmm jogos. Komolyzenét is szoktam egyébként, az ő korában szinte csak azt hallgattam. Mondjuk nekem Csajkovszkij volt a kedvencem és Vivaldi, nem Beethoven.

Meg nyilván nem vagyunk egyformák, mindenkinek más tetszik, de... nem tudom, a tatut túlzásnak érzem, pont úgy, mint a felkapott számok nagyrészét. Illetve természetesen vannak rosszabb számok is ennél, de mindig van rosszabb, nem ez volt a kérdés, mert ezt én is tudom.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat. (főleg azokat, amik nem az értelmiségi szintemet kérdőjelezték meg)

2020. máj. 15. 20:52
 29/58 Savlekotő ***** válasza:
100%
Leszállnék a húgomról 21 évesen,hogy mit hallgat,és élném a saját életem,ha pedig a leszbikusság miatt elfordulsz tőle eleve szar testvér voltál,ezt úgy írom hogy nem mai darab vagyok.
2020. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta, hogy ne mondjam azt, hogy rossz a zenéjük, csak azt, hogy nem tetszik nekem."


Én pont abban az időszakban voltam kamasz, amikor berobbantak, nagyon tabu témát feszegettek. Nem voltam soha rajongójuk, de zenében a húgod elvét tekintem magaménak, amiatt, mert egész életemet kíséri a zene, én is álltam már színpadon, kisebb-nagyobb közönség előtt. Hagyd békén a húgodat.

2020. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!