Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha a 15 éves...

Mit tegyek, ha a 15 éves húgom a tatut hallgatja? Szerintetek is szánalmas az a duó?

Figyelt kérdés

Össze is vesztünk e miatt. Azt mondta, hogy ne mondjam azt, hogy rossz a zenéjük, csak azt, hogy nem tetszik nekem. Én meg mondtam, hogy elsősorban nem a zenével van a baj, hanem azzal, hogy össze-vissza hazudozott a két lány. Erre azt mondta, hogy a popban szinte mindenki hazudozik, vagy elfedi a valóságot. Szerintem ez nevetséges. Egyébként leszbikusnak is mondja magát. Mert valószínűleg ezt el tudja dönteni 15 évesen... Hihetetlen...

Ti mit tennétek a helyemben? Nem akarom, hogy ezeket a polgárpukkasztó idiótákat hallgassa...

21L



2020. máj. 15. 18:29
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én is az itthoni nyugiban hallgatom. :)
2020. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim válasza:
81%
Hidd el a mai előadók szánalmasabbak.
2020. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
72%
Utolsónak igaza van, gondolj bele, ha a WAP-ot nyomatná.
2020. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
46%
Leteznek meg? Nemar
2021. jan. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
95%

Értelmezhetetlen számomra egyeseknek micsoda problémái vannak. Rögtön kezdjük ott hogy téged mit befolyásol az hogy a húgod mit hallgat, én tesóm is mindenféle gagyi zenét hallgat, de ki vagyok én hogy beleszóljak? Ő is felnőtt, én is, de ha nem lennénk, akkor se lenne semmi közünk hozzá mit hallgat a másik.

A másik dolog, hogy mi a gond amúgy a TAtu együttessel? Mármint értem én, nem egy magasművészet, én is többre értékelek egy Judas Preiestet, Scorpionst vagy akár Demjén Ferencet, de összességében semmi gond szerintem velük, hallgatható zenéik voltak és a popzene keretein belül szerintem az igényesebb felét képviselték a műfajnak, elég ha megnézzük a mai előadókat, Justin Bieber, Dua Lipa, Ariana Grande, Nicki Minaj és társaik... Az meg hogy most leszbik vagy sem: ez miben befolyásolja a zenei munkásságukat? Én sose azért hallgattam egy előadói dalait, mert ők XY szexualitásúnak, vallásúnak, pártállásúnak vagy bármi másnak vallották magukat. Azon előadók közt, akiknek egynél több számát is szeretem, van drogfüggő, büntetett előéletű, meleg, diliházat megjárt, depressziós, és olyan is aki már azóta öngyilkos lett (pl. Linkin Park énekese). Mégse számít ez olyankor mikor a zenéjüket élvezem.

Azért meg főleg hagyd békén mert leszbikus, semmi közöd hozzá, magánügye. Ahogy neked is hogy hetero vagy. Ez nem választás kérdése.

2021. szept. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
75%
Na utolsó azért te is leszólsz olyan előadókat, akik azért kicsit sem a pocsék vonalat erősítik. 😀 Ariana Grande személyisége nekem sem szimpi, viszont toronymagasan az egyik legnagyobb orgánum a mostani popszakmában, nem véletlen hasonlítják Mariah Carey-hez. Dua Lipa meg egész igényes, visszafogott popzenét csinál, főleg ezen a retró vonalon, amiben utazik egy ideje.
2021. szept. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%

#56 Na igen, de én az előadókról mondtam értékítéletet, és nem azokról akik hallgatják őket. Itt a kérdésre válaszolva azon volt a hangsúly, hogy mindenki azt hallgat ami neki jólesik. Akinek Araina Grande esik jól, hallgassa őt, én nem török ezért pálcát felette, se jogom se kötelességem ezt megtenni.

Csupán arra kívántam utalni, hogy amíg olyan előadók a világsztárok, akiknek a dalszövegei kimerülnek a dugás létező összes módjának bemutatásában, vagy épp a kábítószer dicsőítésben (mint a legtöbb mai rappernek), addig nem a Tatu-lányokat kéne pellengérre állítani.

Amúgy Dua Lipának 1-2 számát én is kedvelem, de összességében nem egy nagy was ist das amit csinál, pláne hogy a retró vonalas számai, ahogy hívod őket, leginkább régebbi koppintások, pl. a legújabb:

https://www.youtube.com/watch?v=3NoIusrv9OA

2021. szept. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
75%

Ezzel egyet is értek, a kérdező valóban túltolta. A Tatu-s lányokkal amúgy sem volt semmi gond, max. csak annyi, hogy a fekete hajú egy idő után eléggé kifordult magából és bunkózott a másikkal.


Dua valóban sokat koppint, viszont emberileg meg zeneileg egy elég visszafogott, szimpi kis nőnek tűnik. A rap viszont őrület, hogy hova züllött, élen az olyan előadókkal, mint Cardi B. 😱 És egyesek szerint az felszabadító feminizmus...

2021. szept. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!