Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha a 15 éves...

Mit tegyek, ha a 15 éves húgom a tatut hallgatja? Szerintetek is szánalmas az a duó?

Figyelt kérdés

Össze is vesztünk e miatt. Azt mondta, hogy ne mondjam azt, hogy rossz a zenéjük, csak azt, hogy nem tetszik nekem. Én meg mondtam, hogy elsősorban nem a zenével van a baj, hanem azzal, hogy össze-vissza hazudozott a két lány. Erre azt mondta, hogy a popban szinte mindenki hazudozik, vagy elfedi a valóságot. Szerintem ez nevetséges. Egyébként leszbikusnak is mondja magát. Mert valószínűleg ezt el tudja dönteni 15 évesen... Hihetetlen...

Ti mit tennétek a helyemben? Nem akarom, hogy ezeket a polgárpukkasztó idiótákat hallgassa...

21L



2020. máj. 15. 18:29
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
95%

"Vagy szerinted Beethoven és Uhrin Benedek egyenrangú?"


SZERINTEM, az már nem objektív. Akárki SZERINT van akármi, az már nem objektív. Objektív az, ahol a szerintem nem játszik. 2+2=4, teljesen mindegy, kinek mi a véleménye erről.


Figyi, ha lehetne, eltüntetném a Földről a mulatós zenét, és az összes tuctuc DJ-t. Ettől függetlenül van olyan, aki szerint Uhrin Benedek JOBB, mint Beethoven, és ha az ő világában ez így van, akkor ez nála így van.

2020. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
86%
#28-ra reagálva: Csajkovszkij? Ebben a családban mindenki az oroszokat szereti? XD
2020. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a húgodnak meg mered mutatni a válaszokat és a szavazás állását?
2020. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
4%
21:41: az ilyen ember degenerált. Ennyire nem relatív az élet.
2020. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%

1, te is ilyen voltál 15 évesen, csak már nem emlékszel

2, 21 éves létére sem tudsz normálisan viselkedni

3, ne szóljál bele, mit képzelsz magadról?

4, borzasztó erőszakos természeted lehet, ha nekiállsz egy lázadó 15 éves kamaszlánynak egy ilyen hülyeségen

2020. máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%
" Azt mondta, hogy ne mondjam azt, hogy rossz a zenéjük, csak azt, hogy nem tetszik nekem. " Teljesen korrekt kérés. Ne akard már eldönteni mit hallgathat meg mit nem, mondom úgy hogy nem szeretem a bandát. És miért ne tudná eldönteni hogy leszbikus-e vagy sem? Te nem tudtad tizenöt évesen hogy a pasikat vagy a csajokat szereted-e?
2020. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
90%

Veled hasonló korú lány vagyok. Szeretnék kérdezni tőled valamit.

Szerinted amikor mi (és a kortársaink) 13-14 évesen Fluor Tomit, SP-t, meg hasonlókat hallgattunk az jobb volt? :D Semmi baj nincs a Tatuval, én is hallgattam őket egy időben. Majd kinövi. Vagy nem. És ha nem, akkor is mi van? :D Inkább örülj annak, hogy Tatut hallgat, Cardi B, Lil peep, Lil Xan, Post Melone és társaik helyett. :D

2020. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor voltam 15 éves, mikor a Tatu berobbant a köztudatba. Szerettem, mert tetszett a számok dallama. Az, hogy miről énekeltek nem érdekelt, nem a mondanivalója miatt hallgattam. Semmi kárt nem fog okozni neki.
2020. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%

,,nem a zenével van a baj, hanem azzal, hogy össze-vissza hazudozott a két lány"


Nekem most esett le, hogy 2 lány van ott, pedig én is hallgatok néha t.A.T.u-t. :D A zenehallgatást a bulvárhírekkel ne most össze.


Te nem tudtad 15 évesen, hogy hetero vagy? Hm?

2020. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem a 90-es évek végén, 2000-es évek elején elég menők voltak. Különben meg semmi közöd hozzá, mit hallgat. A testvéreim 15 évesen nekem is meg akarták mondani mit hallgassak, hát mondanom se kell, nem örültem neki.
2020. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!