Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha a 15 éves...

Mit tegyek, ha a 15 éves húgom a tatut hallgatja? Szerintetek is szánalmas az a duó?

Figyelt kérdés

Össze is vesztünk e miatt. Azt mondta, hogy ne mondjam azt, hogy rossz a zenéjük, csak azt, hogy nem tetszik nekem. Én meg mondtam, hogy elsősorban nem a zenével van a baj, hanem azzal, hogy össze-vissza hazudozott a két lány. Erre azt mondta, hogy a popban szinte mindenki hazudozik, vagy elfedi a valóságot. Szerintem ez nevetséges. Egyébként leszbikusnak is mondja magát. Mert valószínűleg ezt el tudja dönteni 15 évesen... Hihetetlen...

Ti mit tennétek a helyemben? Nem akarom, hogy ezeket a polgárpukkasztó idiótákat hallgassa...

21L



2020. máj. 15. 18:29
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%

Az,h te mit akarsz,egy dolog.Hadd döntse el Ő,mit hallgat,és mit nem,mit szeret és mit nem,minek érzi magát v minek nem.

Ne torzítsd el a személyiségét a hozzáállásoddal.

Ja,és tanulj meg nem rögtön,illetve felszín alapján ítélni...

2020. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a szánalmas, hogy 21 éves létedre ezen pörögsz.
2020. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell valakit az alapján megítélni, mit hallgat? Irigylem a problémáidat, ráadásul már 21 vagy, nem kis pisis tini... Gáz, hogy a tesód fiatalabbként felnőttesebb, mint te.
2020. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
90%

Először is. Tudom hogy nagy ez a 6 év korkülömbség de ezt jegyezd meg NEM VAGY AZ ANYJA. Tinédzser most éli ki magát (itt nem a szexualitására gondolok az nem kiélés) lázad a szülei ellen stb. Ne próbáld meg te is az anyját játszani mert most megmondom hogy egy életre megutál.

"Azt mondta, hogy ne mondjam azt, hogy rossz a zenéjük, csak azt, hogy nem tetszik nekem. Én meg mondtam, hogy elsősorban nem a zenével van a baj, hanem azzal, hogy össze-vissza hazudozott a két lány. Erre azt mondta, hogy a popban szinte mindenki hazudozik, vagy elfedi a valóságot"

Ebből látszik hogy a 15 éves húgod sokkal érettebb mint te 21 évesen. Ne fújd fel ezt ennyire teljesen igaza van. (előttem már kifejtették)

Az hogy leszbikus vagy sem azt jobban tudja mint te. Ámblokk kapni fogja ez miatt az ívet mindenki mástól te próbáld meg nem elítélni hanem támogatni vagy kérdezd meg miből gondolja ezt.

(szerintem 15 évesen te is nézegetted a pasikat akár még volt is valószínűleg. A húgod 15 nem pedig 10)

2020. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim válasza:
100%

"Én meg mondtam, hogy elsősorban nem a zenével van a baj, hanem azzal, hogy össze-vissza hazudozott a két lány."

Én is 15 vagyok, Eddát hallgatok... Ez olyan, mintha pl.:nővérem azt mondaná, hogy ne hallgatsam azt a szenny Eddát, mert nézd meg a Pataky Attilát... Stb. Bezzeg ha ő pl. Tekashi 6ix9ine-t hallgatna, én meg lefikáznám, akkor egyből én lennék a barom, hogy hogy volt merszem... Hagyd, hagy hallgatsa, én se szólok be neked, hogy miért hallgattál Acdc-t, Rammsteint...

2020. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném ha ezen elgondolkodnál.

Most tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy az jobb lenne ha a kortársaihoz hasonlóan 6ix9ni, lil pump, vagy ehhez hasonló igénytelen droggal és büntetett előélettel villogó szerencsétlenekre nézne fel? Na ugye, hogy nem. Hagyd had hallgassa őket.

2020. júl. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy még annyit, hogy nem a két, akkor javában tinilány hazudozott, hanem a menedzserük erőltette a kamu leszbikus imázst, egyértelműen a nagyobb médiafelhajtásért.
2020. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%

Figyi szerintem is semmi közöd hozzá... ennyi idősen nem azzal kellen foglalkoznod, hogy a hugod mit csinál, értem én hogy te vagy a nagytesó, de arra vannak a szüleitek, hogy ők foglalkozzanak azzal mit hallagt, csinál, meg milyen a nemi identitása. Plusz amit le vontam a te megnyilvánulásodból meg a hugod érveiből... Hát a hugod 15 évesen értelmesebb ember, mint te 21 évesen. Én is hallgattam T. A.T.U.-t régen még 12-14 évesen, nem szenvedtem maradandó agykárosodást, viszont most ha vezetés közbe meghallom a rádióba Card B-t, meg Doja Cat-et vagy ki a tökömet akkor úgy érzem hogy azonnal neki hajtok az első fának. Egyetértek valamelyik előttem szólóval aki azt írta hogy inkább ezeket hallgassa mint a Lil peep meg társai..

22/L

2020. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%
Azért Doja Cat Say so száma egész fülbemászó. :) Cardi B-vel egyetértek, az a nő egy közönséges bűnöző.
2020. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%
49# mondjuk ja, csak olyan langymatag hogy elalszok rá 😅 az meg ugye vezetés közbe nem a legjobb opció 😬 48 voltam
2020. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!