Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért tette tönkre a 12 éves...

Miért tette tönkre a 12 éves kapcsolatomat, esküvőmet? Hogy szembesítsem azzal, hogy tudom, hogy ő volt?

Figyelt kérdés

Nagyon jónak gondoltam a kapcsolatunkat.


Nekem volt egy 12 éves kapcsolatom, most augusztusban lett volna az esküvőnk. A volt páromról és rólam tudni kell, hogy nagyon fiatalon, még kis 8. osztályosként jöttünk össze. Diákszerelem volt az elején teljesen, ne arra gondoljatok, hogy mi 13-14 évesen szexeltünk már, vagy bármi ilyen. Nem, ez az idővel lett komolyabb. Sok van mögöttünk, de amióta együtt éltünk és közösen terveztük a jövőnket, úgy éreztem, hogy révbe értem és együtt éljük le az életünket.

Viszont a múltban tettem olyasmiket, amikre nem vagyok büszke... 15-19 éves korom között többször megcsaltam a volt párom. Bonyolult, nem is szeretnék itt magyarázkodni, mentegetőzni, de nekem azok semmit nem jelentettek, nem hagytam volna el őt 1-1 bulis kavarás miatt. Meg is változtam, évek óta meg sem fordult a fejemben semmi ilyesmi. Egyedül a tesóm és a legjobb barátnőm tudták ezeket, senki más. Mert megbíztam bennük maximálisan.


Erre az esküvőnk előtt 3 héttel a vőlegényem kész tényekkel jött, hogy igazak-e ezek. Annyira pontosan tudta a részleteket, eseményeket, hogy nem lett volna értelme tagadnom. De azt hittem megbeszélhetjük és jó lesz minden. Tévedtem, szakított velem. Költözés, esküvő lefújva. Nem mondta meg, kitől tudta ezeket. Tesóm sem mondott semmit.

Aztán most még eljött a maradék cuccaiért, bútorokért és akkor kértem, hogy mondja el, ennyi szerintem jár nekem. Elmondta, hogy a húgomtól, a húgom kereste meg, hogy beszélni akar vele és akkor mondta. Nem akarta elhinni, de mutatott üzeneteket, amiket én írtam ezekről a dolgokról (a húgomnak, vagy csoportba).


Nekem erről semmit nem mondott a húgom, sőt, még előtte nap is ő vigasztalt, a szakítás után is jött, hogy felvidítson. Amikor anno csináltam valamit, mindig ő volt az, aki nyugtatgatott, hogy úgysem derül ki, ha nem akarom elhagyni a párom, akkor nem is számít, ez csak egy kis megingás volt stb. Most meg ez... Komolyan nem értem miért. Ezerszer jobb élete van, mint nekem. Nagyon szerencsés, minden sikerül neki, amibe belefog. Jól él, mindene megvan. Nem tudom, miért tette ezt. Vagy mire volt ez jó. Tudta ő is, hogy mennyit változtam az utóbbi évek alatt, hogy kisbabát szerettünk volna már jövőre.

Most meg itt vagyok egyedül, romokban az életem és nem tudom, mit kezdhetnék magammal.



2020. szept. 8. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
Kerdező, hogy alakult az eleted?
2022. júl. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
31%

Gondolod, hogy meg fogja itt osztani?

A nagy többség olyan szinten földbe döngölte, és elítélte a kérdezőt, igazából nem is értettem, hogy mi ez a nagy gyűlöletcunami ellene, és vele szimpatizálók ellen.


De ezek után nem hiszem, hogy kedve lesz itt írogatni, és tájékoztatni őket :-)

2022. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
53%

62, nem értetted? Ez de aranyos.

Akkor hasonló párt és megcsalásokat kívánok, hátha akkor megérted.

Vagy netán neked tetszene ha átverne és hülyére venne akiben megbízol, akivel össze akarod kötni az életed?

2022. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
28%

63. nem akarok vitatkozni, de tényleg nem. csak annyit jegyzek meg, hogy van olyan kapcsolat, és olyan erős kötelék, ami elbírja a 10 évvel ezelőtt történt kamaszkori megcsalásokat.


Az ilyen forma testvéri árulásra viszont nincs mentség.


Én meg kívánom, hogy ezt tapasztald meg egyszer.


Hülye volt a posztoló, ő is belátta, de azért van egy pont, ami után már nem kellene ekézni és bántani.


A lényeg pedig az, és én arra reagáltam első sorban, hogy ne várja tőle senki szerintem, hogy itt meg fogja osztani, hogy mi lett a sorsa azóta.

2022. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
0%

63-as, ne hazudozz itt!

Nem erről volt szó ott sem, csak félremagyarázod a dolgokat. Vagy nem olvastad el, amiket a kérdező írt, vagy nem értetted meg.

2022. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
100%

64, lehet hogy van ennyire hülyére vehető ember, akinek ennyire nincs önbecsülése hogy megbocsájtja az ilyesmit, de mint a fenti írásból látható, a kérdező vőlegénye nem ilyen ember, így az ő kapcsolatuk nem bírta el az árulást.


A tesós dologhoz meg annyit, hogy aki nem gumigerincű, az nem is ad a tesójának okot arra hogy beköpje.

A tesónak nagy az igazságérzete, hát istenem, van ilyen. Vagy mondhatnám, szerencsére ilyen is van még a mai sunyi, hazug emberek között, még ha kevés is. A kérdezőben kellett volna legyen annyi becsület, hogy ha tényleg megváltozott akkor leülni a vőlegénnyel mielőtt összekötnék az életüket, és őszintén elbeszélgetni vele hogy ezek voltak régen, nagyon bánja, már megváltozott, már el sem tudná képzelni hogy ilyet tegyen valaha is. Ez lett volna a korrekt. A hugi megtette helyette, de mint látható, mindig rosszabb a végeredmény ha harmadik féltől derül ki, és nem a "tettes" vallja be. Lehet hogy a pasi tök máshogy reagálta volna le ha a menyasszonya mondja el neki, talán értékelte volna hogy tiszta lappal akar indulni a házasságban, és nem egy hatalmas titokkal.

Az életben mindennek következményei vannak, ezt kb a huszas éveiben minden ember megtanulja.

2022. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!