Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgom kijelentette, hogy ha...

Húgom kijelentette, hogy ha majd rajta múlik, az utcán fogok megrohadni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Beteg ember vagyok, sajnos eléggé életképtelen, a szüleimmel élek 27 és fél évesen, érettségivel, néhány éve kövéren. Volt egyszer egy munkahelyem, ahol egyébként jól helytálltam, de pszichés okok miatt kénytelen voltam otthagyni. (Bővebben: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

A következő helyzet áll fenn esetemben: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1073..

Nos, ott tartunk, hogy a (nem olyan sokára) 25 éves, egyetemista húgom utál engem a maga módján, még ha bizonyos szempontból szeret is, de a lényeg az, hogy kijelentette: szüleim halála után nem fog velem törődni/támogatni, amennyiben az utcán kötök ki, az ellen sem fog semmit sem tenni. A házat pedig eladja.

Tudom, hogy össze kellene valahogy szednem magam, de fogalmam sincs, hogyan/miféle módon. Kilátástalannak találom a jövőmet.

Az orvosilag bizonyított betegségeim: paranoid skizofrénia, szorongásos zavar és enyhe mértékű autizmus (esetleg Asperger-szindróma.) A skizofréniát kezelik - egyelőre.


2020. nov. 6. 15:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/137 anonim ***** válasza:
31%

Életképtelen vagy.

Változtass!

Majd a hugod rákényszerít!

2020. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/137 anonim ***** válasza:
63%
Savlekötő, te gondolom eltartanál egy embert élete végéig, aki nem akar magával mit kezdeni...Lópikulát, valóószínű a saját szüleidet is semmibe nézed. Hisztis nőgyűlölő vagy, csak megragadtad ismét az alkalmat, hogy köpködhess a nőkre.
2020. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/137 Savlekotő ***** válasza:
4%
Nem vagyok nőgyűlölő a parazitákat,nem szeretem nemtől függetlenül,de sajnos a mai nők között több akad..
2020. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/137 anonim ***** válasza:
80%
Ha azt hitted életed végéig élősködhetsz valakin csupán azért mert gyógyszerekkel teljesen kontrollálható betegségeid vannak akkor ráb@ sztál. Tessék magaddal kezdeni valamit.
2020. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/137 anonim ***** válasza:
92%

Engem érzékenyen érint a kérdés, mert nálunk hasonló a felállás.

Testvérem MINDEN TÁMOGATÁST megkapott eddig, betolták munkahelyekre, amiket aztán leszart. Úgy gondolja, hogy neki alanyi jogon jár, hogy mások eltartsák. Mit eltartsák, konkrétan többet költ bulizásra, utazásra, ruhákra a drága bátyám, mint bármelyik ismerősöm.

És ezt nekem kéne majd finanszírozni, ha már szüleim nem tudják ellátni.

Hát azt már nem. :D

Kedves Savlekötő örömmel bemutatlak neki, ha be is költözhet hozzád és te majd gondoskodhatsz róla. Bár valószínű te is ilyen élősködő vagy.

2020. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/137 anonim ***** válasza:
93%
hát azt kell mondanom hogy a húgodnak van igaza, én se ápolgatnám a húgomat életem végéig (akkor se ha nagyon beteg lenne, bocsi de a szülők saját magukra vállalnak gyereket, nem a tesó kontójára). a házat ketten fogjátok örökölni, ha te őt nem tudok kivásárolni belőle, akkor együtt eladjátok és megfelezitek az árát.
2020. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/137 anonim ***** válasza:
90%
Szóval a húgod megunta, hogy a testvére 27 évesen a szüleivel tartatja el magát, lusta dolgozni és sajnáltatja magát...meg tudom érteni. Én se tartanálak el. Tudod vannak emberek kezek és lábak nélkül, süketen vagy vakon, akik ennek ellenére dolgoznak, önálló életet élnek...
2020. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/137 anonim ***** válasza:
99%
Én is skizofrén vagyok mégis magamat tartom el 19 éves korom óta.
2020. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/137 anonim ***** válasza:
88%

"Nem vagyok nőgyűlölő a parazitákat,nem szeretem nemtől függetlenül,de sajnos a mai nők között több akad.."


És te ennél a kérdésnél is azt látod, hogy a nő élősködne a férfin?

2020. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/137 Savlekotő ***** válasza:
8%
Nem de már apellál a családi házra amit a szülő a bankra is hagyhat, egyedül nem fogja eladni,mert a fele jár ha a szülő úgy dönt amúgy nem jár semmi csak a puszta feneke,csak ma a szülőből csak az öröklés kell és egy telefon értékesebb mint a család,nem az egész ingatlan jár ahogy a női ész sugallja ,kettő a beteg testvérét kivágná utcára,persze ha fordítva lenne a kérdésben a nem leírása egész más kommentek jönnének,szegény kicsi hugi utcára teszi a gonosz bátyja máshogy állna Katiban a gyerek-- És nem vagyok nőgyűlő még mindig,de elfogult se nemiszerv alapján..
2020. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!