Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan haragszom a húgomra?...

Jogosan haragszom a húgomra? Nagyon fáj amit mondott...

Figyelt kérdés

Van egy 4 évvel fiatalabb húgom. Mindketten huszonévesek vagyunk. Ő korán férjhez ment, van egy 2 éves unokahúgom. Minden hétvégén egy teljes napig vagy én vagy édesanyánk vigyáz az unokahúgomra.

Múlt hétvégén mikor elmentünk a gyerekért, egy hülyeségen összeszólalkoztunk a húgommal és a fejemhez vágta hogy nem csoda hogy nincs senkim, mert engem nem lehet elviselni. Nagyon rosszul esett mert volt egy férfi aki éveken át hitegetett, aztán most kiderült hogy közbe barátnője van már egy éve, plusz a friss kapcsolatom nemrég ért véget megcsalás miatt. Szóval a magánéletem eléggé a padlón van, erre még húgom is velém rúg. Közöltem vele hogy szégyellje magát és hogy jó ideig nem kívánok vele beszélni.

Ennek ellenére most úgy tűnik anyám is az ő pártját fogja, hogy valóban kissé hirtelen felkapom a vizet mostanság, és hogy legyek már kicsit belátóbb, miért kell mindig csinálni a feszkót.

Kíváncsi lennék ki mit gondol.



2021. júl. 29. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó, ez nem egy Dancsó videóban volt, a református sulis, vagy melyik videóban? 😂😂
2021. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
91%
Elég lazán elintézed a te oldaladat annyival, hogy "valami hülyeségen összeszólalkoztunk", de hogy ő mit mondott, azt pontosan idézed. Hát, ha reális véleményeket akarsz kapni, nem csak támogatást, akkor azt is írd le, hogy hogy is volt az a hülyeségen való összeszólalkozás.
2021. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
31%

Jogos a harag.

Tesód bizonyára egy elkényeztetett szabadszájú csitri ezek szerint. Azt pedig nem kell szégyellni ha nincs senkije az embernek, biztos meglesz a nagy Ő!

2021. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
23%
+szerintem nem kell korán férjhez menni, nagy eséllyel elhamarkodta a húgod
2021. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván azért fáj, mert van benne igazság. Ezen érdemes elgondolkodnod.
2021. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim válasza:
34%
Szerintem hülyék vagytok mindketten.
2021. júl. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
95%
Azért ami neked "hülyeség", a tesódnak lehet fájó pont. Biztos hogy nem visszatámadott, miután te belemartál? Mi is volt az a "hülyeség"?
2021. júl. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
93%
Mert kissé feltűnő hogy szándékosan félinfót adsz meg...
2021. júl. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
70%
Férfi vagyok, van három lánytestvérem. Nem feltétlen kell komolyan venni azt, amit mondanak. Csak tesós szurka-piszka.
2021. júl. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
69%

Nem voltunk ott a szitunál. Simán benne van, hogy kicsit stresszesebb vagy. De ettől még a tesód is gáz, mert tolerálhatná. Amúgy meg, nem kívánok neki semmi rosszat, de az sem tuti, hogy az ő kapcsolata örökké tart, szóval ő is lehet még az "elviselhetetlen pitsa" oldalon.

Az meg hogy most éppen nincs komoly kapcsolatod, semmit sem jelent. Van egy barátom, aki azt mondta: "Inkább egy minőségi egyedül lét, mint egy rossz kapcsolat". Nem kell betegesen keresni a párodat, úgy is eljön majd.

2021. júl. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!