Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan haragszom a húgomra?...

Jogosan haragszom a húgomra? Nagyon fáj amit mondott...

Figyelt kérdés

Van egy 4 évvel fiatalabb húgom. Mindketten huszonévesek vagyunk. Ő korán férjhez ment, van egy 2 éves unokahúgom. Minden hétvégén egy teljes napig vagy én vagy édesanyánk vigyáz az unokahúgomra.

Múlt hétvégén mikor elmentünk a gyerekért, egy hülyeségen összeszólalkoztunk a húgommal és a fejemhez vágta hogy nem csoda hogy nincs senkim, mert engem nem lehet elviselni. Nagyon rosszul esett mert volt egy férfi aki éveken át hitegetett, aztán most kiderült hogy közbe barátnője van már egy éve, plusz a friss kapcsolatom nemrég ért véget megcsalás miatt. Szóval a magánéletem eléggé a padlón van, erre még húgom is velém rúg. Közöltem vele hogy szégyellje magát és hogy jó ideig nem kívánok vele beszélni.

Ennek ellenére most úgy tűnik anyám is az ő pártját fogja, hogy valóban kissé hirtelen felkapom a vizet mostanság, és hogy legyek már kicsit belátóbb, miért kell mindig csinálni a feszkót.

Kíváncsi lennék ki mit gondol.



2021. júl. 29. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
80%
Megsértődött itt is, azért nem válaszol. Pedig csak annyit kérdeztünk, hogy nem lehet-e esetleg, hogy tényleg elviselhetetlen, ha már az anyja is azt mondja neki, hogy álljon le...
2021. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
28%
Kèrdező.. én is megértem miért nincs senkid .
2021. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
81%
Első oldalon írtam hogy lehet igaza van, és le lettem pontozva... :c (5#)
2021. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit és nem sértődtem meg, csak van életem, nem itt lógok egész nap. Egyébként hol írtam én olyat hogy állandóan kötözködnék?

"Én is megértem miért nincs senkid." Milyen lelkületű ember képes ilyet írni valakinek akit nem is ismer? Mindenkiben van vmi szeretnivaló és megérdemli, hogy szeressék. Szégyellhetik magukat itt jó páran szerintem a válaszolók közül is.

2021. júl. 31. 14:40
 55/79 anonim ***** válasza:
56%
Jaja, mindenki rajtad kívül, ugyebár..
2021. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
60%
Jaj, de önérzetesek vagyunk
2021. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 A kérdező kommentje:
A válaszolók közül is! Ez azt jelenti, hogy én is. Pár ember úgy látom tényleg mindenbe bele tud kötni. Szomorú.
2021. júl. 31. 15:00
 58/79 anonim ***** válasza:
36%
Biztos van benned is valami szeretheto, de nem hinnem hogy kompenzalni lehet vele a hisztis, gyerekes, sertodos termeszetedet. Ha az en felesegem lennel par pofont mar biztos kaptal volna.
2021. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 A kérdező kommentje:

Hű de jól kiismertél pár mondat alapján, nem semmi :D

Az erőszak pedig mindent megold, igazad van. Picit tértünk csak el a kérdéstől és ment át ez az egész személyeskedésbe és elképesztő mocskolódásba.

2021. júl. 31. 16:56
 60/79 anonim ***** válasza:
51%
Nem mindent, de az indokolatlan hisztizest es onerzeteskedest neha egesz szepen megoldja.
2021. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!