Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan haragszom a húgomra?...

Jogosan haragszom a húgomra? Nagyon fáj amit mondott...

Figyelt kérdés

Van egy 4 évvel fiatalabb húgom. Mindketten huszonévesek vagyunk. Ő korán férjhez ment, van egy 2 éves unokahúgom. Minden hétvégén egy teljes napig vagy én vagy édesanyánk vigyáz az unokahúgomra.

Múlt hétvégén mikor elmentünk a gyerekért, egy hülyeségen összeszólalkoztunk a húgommal és a fejemhez vágta hogy nem csoda hogy nincs senkim, mert engem nem lehet elviselni. Nagyon rosszul esett mert volt egy férfi aki éveken át hitegetett, aztán most kiderült hogy közbe barátnője van már egy éve, plusz a friss kapcsolatom nemrég ért véget megcsalás miatt. Szóval a magánéletem eléggé a padlón van, erre még húgom is velém rúg. Közöltem vele hogy szégyellje magát és hogy jó ideig nem kívánok vele beszélni.

Ennek ellenére most úgy tűnik anyám is az ő pártját fogja, hogy valóban kissé hirtelen felkapom a vizet mostanság, és hogy legyek már kicsit belátóbb, miért kell mindig csinálni a feszkót.

Kíváncsi lennék ki mit gondol.



2021. júl. 29. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 Dorka900 ***** válasza:
59%
Persze, a putris cigány kifejezés is kifejezetten kultúr emberre vall ;) Szerintem inkább nézz mélyen magadba, amit én látok és előttem is leírták: a testvérednek minden összejött, neked semmi, ez már alap az irigykedésre ( szerinted) Halál idegesítő ám az olyan tipus, amilyen szerintem te is lehetsz: az örök áldozat, jaj engem mindenki bánt, jaj nekem de szar az életem, ezért sunyiskodva ott rúgok bele másba, ahol lehet, de ha visszarúgnak, megyek bömbikézni. Te kezdted az egészet, leírod, mit vágtál hozzá, ezek után van pofád odaírni, hogy hát látjátok, én aztán nem sértettem meg semmivel. Ne aggódj, szerintem nem hiányzol a tesódnak sem, ki fogja bírni a te segítséged nélkül is ( csodálom, hogy azt még nem hoztad fel jó mártír módjára, hogy de hát egy napot vigyázol a gyerekére, milyen hálátlan, aztán kíváncsi lennék, mennyire lennél megsértődve, ha nem így lenne, mert akkor meg mi az, hogy nem találkozhatsz a gyerekkel)Van a családban ilyen ember, amilyen szerintem te is lehetsz, maradjunk annyiban, hogy sikeresen el is mart mindnekit magától, már senki nem is áll szóba vele, csak ha muszáj.
2021. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 A kérdező kommentje:

De, magamtól is elvárom. Nem írtam olyat hogy én nem hibáztam ebben a szituban. A kérdésem az volt hogy jogosan haragszom-e, esett rosszul.

A putri cigány viselkedést magamra is értettem, tehát akkor magamat is megsértettem.

Nem vagyok ilyen Dorka900 amilyet leírtál. Attól hogy te ismersz ilyen embert, nem kell általánosítani, mindenkire ezt ráhúzni.

Nem vagyok mártír és ezt soha nem vagnám hozzá amit itt leírtál. Szívesen vigyazok a gyerekre, mert szeretem.

2021. júl. 30. 09:34
 33/79 Dorka900 ***** válasza:
35%

Feladom, akkor neked van igazad, természetesen jogosan haragszol, a testvéred nagyon csúnyán viselkedett veled.


Nem vagy mártír sem, meg aki előadja, hogy jaj mindenki engem bánt, én vagyok a világ szerencsétlenje ( nem támasztja alá ezt az a sztori sem, hogy éveket vártál EGY pasira, aki le sem szarta a fejedet, komolyan, hol a női tartás? El tudom képzelni, hogy azokban az években mit adhattál elő a csávónak vagy a családodnak)


De nyilván boldog vagy így, az a lényeg :)

2021. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 A kérdező kommentje:
Dorka900 túlléptél egy határt. Nem a volt kapcsolataim vannak most terítéken. Szégyellhetnéd magad amiatt amit most leírtál, fogalmad sincs hogy mi volt köztünk azzal a férfivel.
2021. júl. 30. 09:46
 35/79 Dorka900 ***** válasza:
30%
A szégyenkezést inkább neked javaslom :) De ahogy látom, anyukád is.
2021. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
76%
Persze, itt mindenki szégyellje magát-rajtad kívül. Kezd az önkritikával mielőtt másokat kioktatsz, és lépj túl az irigyeléseden a tesód felé, akkor talán nem fogod marni. És ha nem játszod az áldozatot, talán még a dolgaid is jóra fordulhatnak.
2021. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 A kérdező kommentje:

Természetesen én is el fogok gondolkozni, de ezt már írtam is.

Dorka900: miért kellene szégyenkeznem? Nem értem miért szólsz bele olyan dolgokba, amik nem tartoznak a kérdéshez. Nagyon durva amit írtál.

2021. júl. 30. 10:00
 38/79 Dorka900 ***** válasza:
74%
Nem is tudom, miért kéne szégyenkezned. Te kiosztasz mindenkit, beleugatsz a tesód dolgába, sértegeted és még neked áll feljebb, hogy majd te még megmondod, hogy ő szégyellje magát meg majd még te nem beszélsz vele. Hú de kicseszel vele, pont a te okoskodásod és mártírkodásod fog neki hiányozni. Nem gyanús, amit édesanyád is mondott? Hogy miért kell mindig a feszültséget kelteni? És még nem érted, miért kéne szégyellned magad? Húúúú, nagyon fárasztó vagy.
2021. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 A kérdező kommentje:
Értem.
2021. júl. 30. 10:09
 40/79 anonim ***** válasza:
78%
Komolyan, mintha ezen az oldalon díjat osztanának annak, aki a legjobban meg tud sérteni/alázni másokat :D
2021. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!