Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan haragszom a húgomra?...

Jogosan haragszom a húgomra? Nagyon fáj amit mondott...

Figyelt kérdés

Van egy 4 évvel fiatalabb húgom. Mindketten huszonévesek vagyunk. Ő korán férjhez ment, van egy 2 éves unokahúgom. Minden hétvégén egy teljes napig vagy én vagy édesanyánk vigyáz az unokahúgomra.

Múlt hétvégén mikor elmentünk a gyerekért, egy hülyeségen összeszólalkoztunk a húgommal és a fejemhez vágta hogy nem csoda hogy nincs senkim, mert engem nem lehet elviselni. Nagyon rosszul esett mert volt egy férfi aki éveken át hitegetett, aztán most kiderült hogy közbe barátnője van már egy éve, plusz a friss kapcsolatom nemrég ért véget megcsalás miatt. Szóval a magánéletem eléggé a padlón van, erre még húgom is velém rúg. Közöltem vele hogy szégyellje magát és hogy jó ideig nem kívánok vele beszélni.

Ennek ellenére most úgy tűnik anyám is az ő pártját fogja, hogy valóban kissé hirtelen felkapom a vizet mostanság, és hogy legyek már kicsit belátóbb, miért kell mindig csinálni a feszkót.

Kíváncsi lennék ki mit gondol.



2021. júl. 29. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
84%
Értem. Tehát ha valaki azt mondja neked, úgy nézel ki, mint egy útszéli, akkor az se sértés, el végre csak az öltözéked az, nem te.
2021. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
69%
Neked elég volt. De hát ugye nekik is belőled, és te sem hagytad abba, különben ő se osztott volna ki.
2021. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 A kérdező kommentje:
Nem érted, de hagyjuk. Nem akarjátok megérteni, csak jólesik itt kitölteni a saját frusztrációtokat. Rajta, ha nektek ettől jobb. Én többet nem kívánok ezzel foglalkozni, lezártam ezt a kérdést. Köszönöm az értelmes válaszokat.
2021. aug. 1. 13:23
 74/79 anonim ***** válasza:
71%

😘

Neki is ennyire elege lehetett már. Ugye, milyen rossz

2021. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
57%
Annyira szar ember mégsem lehetsz, ha rendszeresen rád meri bízni a gyerekét. Vagy olyankor nem vagy elviselhetetlen amikor ingyen bébiszitterkedsz?
2021. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
35%
Két ember folyamatosan visszajár ide bántani a kérdezőt :D Egyikőtök se tiszta fialás, főleg az asszonyverő állat.
2021. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
33%
Itt élik ki a nőktől kapott negatív dolgokat.... Impotens majmok.
2021. aug. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
66%

"Múlt hétvégén mikor elmentünk a gyerekért, egy hülyeségen összeszólalkoztunk a húgommal és a fejemhez vágta hogy nem csoda hogy nincs senkim, mert engem nem lehet elviselni. "


Valóban elég fura lehetsz. Már eleve az hogy a gyakorira írod ki a családi problémákat. De ebből még az nem derül ki hogy elviselhetetlen lennél

2021. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
26%

Tesód 1 irigy kis pitsa. Tele fusztrációval, plusz a gyerek is stresszbe vágja, nem alszik éjjel, mert etetni kell, ki van nagyon. Rajtad éli ki. Anya meg, jujjjjj szegény kislányom.


Ennyi. Ezen ne stresszelj.

2021. aug. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!