Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A sógorom minden nap beleköt...

A sógorom minden nap beleköt a húgába, védjem meg a saját testvérétől vagy hagyjam rájuk? Ideiglenesen az ő házukban lakok, hamarosan költözünk de addig lesznek még ilyen viták. Mikor tennétek valamit a helyemben?

Figyelt kérdés
A viták elfajultak, üvöltözős mocskolódós, bármikor lehet verekedés nő férfi között.

#balhé #családi erőszak #Nem vagy férfi #Mész a háztól
2021. okt. 25. 06:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 A kérdező kommentje:
Tudom a helyemben már nekimentetek volna de én nem ilyen vagyok, a szó pedig kevés lenne ellene.
2021. okt. 25. 07:46
 12/73 anonim ***** válasza:
93%
Oké, akkor mi a kérdés? Vagy inkább minek a kérdés... nem akarsz semmit tenni, mert félsz, hogy kirak, simán nézed, hogy bántják a csajt. MEgérdemelnéd, hogy ő rakjon ki. Aztán akkor se lakás, se nő.
2021. okt. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
94%
Az üvöltözős emberrel egyet lehet tenni: otthagyni. Nem kell ragálni az üvöltözésére, hanem el kell hagyni azt a helyiséget/teret szó nélkül, ahol üvöltözik. És nem tudomást venni róla. Sema személyéről, sem a mondanivalójáról. Szarni rá látványosan. Nekem egy családtagomnál ez vált be. Addig az volt a filózófiája,hogy neki van igaza,mert ő üvölt a leghangosabban. Megtanultunk szarni rá,meg otthagyni. Azóta,ha mondani akar vmit, amivel célt is akar elérni, normális hangnemben közli. Megtanulta. Ha sógorod elkezd üvölteni, fogod az asszonyt, és elmentek a sogórod közeléből. Bementek a saját szobátokba/lakrészetekbe. És bezárjátok az ajtót, hogy nem menjen utánatok. Ha utánatok menne: elővesztek egy újságot, könyvet, leültök a számítógép/tv elé, és feltünően nem rá figyeltek. Tényleg látványosan szarni kell rá, nem reagálni az üvöltözésére.
2021. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 A kérdező kommentje:
Tettlegességnél egyértelmű lenne a döntés. A kérdés azért mert megerősítést vártam arról, hogy helyes-e amit lépek. A kérdés pedig továbbra is az (bár már arra húznak a vélemények) hogy álljak-e bele a vitába, bármi lesz is.
2021. okt. 25. 08:00
 15/73 A kérdező kommentje:
A párom nagyszájú, nem hagyja magát. Olyan nincs, hogy ne lenne viszontválasz az üvöltésre. Nem tudod elvinni sehova mert akkor már bele kell állnod az ő kiabálásába.
2021. okt. 25. 08:04
 16/73 anonim ***** válasza:
70%

Te nem férfi vagy, hanem meghunyászkodó kisfiú. Sajnálom a párodat - vagy téged.


Értelmes ember kilép egy ilyen családból.

2021. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
89%

És amíg a sógor üvölt majdnem hogy neki ugrik az asszonynak te ülsz és hallgatod mint a moziba? Mégis mi az oka ennek az üvöltözésnek?

Én tuti leállitanám őket, nem verekedéssel veszekedéssel, lehet emberként is kommunikálni. De te meg egy töketlen papucs vagy

2021. okt. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 A kérdező kommentje:
Mindenképp megyek valamerre, nincs semmiféle meghunyászkodás, csak én nem vagyok rosszban a sógorommal ilyen szinten. Mérlegelni kell, ne haragudj, hogy gondolkodok mielőtt hülyeséget teszek.
2021. okt. 25. 08:23
 19/73 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem, ha neked megfelel olyan proli családnál lakni, meg olyan proli nővel együtt lenni, aki napi szinten ordítva veszekedve alacsonyítja le magát, akkor mi az igazi kérdés?


Nem is lennék együtt olyan nővel/vagy férfival, aki ennyire primitív. Igen, ez nem "nagyszájúság", hanem primitívség. De ha neked megfelel...

2021. okt. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 A kérdező kommentje:
Az üvöltözés oka mindig más, ma pl felébresztette a macskája és ráfogta a daganatos kutyánkra, aki folyamat ugatja mert érzi rajta, hogy nem szereti.
2021. okt. 25. 08:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!