Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A sógorom minden nap beleköt...

A sógorom minden nap beleköt a húgába, védjem meg a saját testvérétől vagy hagyjam rájuk? Ideiglenesen az ő házukban lakok, hamarosan költözünk de addig lesznek még ilyen viták. Mikor tennétek valamit a helyemben?

Figyelt kérdés
A viták elfajultak, üvöltözős mocskolódós, bármikor lehet verekedés nő férfi között.

#balhé #családi erőszak #Nem vagy férfi #Mész a háztól
2021. okt. 25. 06:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 A kérdező kommentje:
Köszönöm amúgy az értelmes válaszokat, a döntés egy nyugodt beszélgetés lesz ha lehet kontrollálni. Ha nem akkor vita és hamarosan költözés egy félkész házba.
2021. okt. 25. 10:15
 42/73 anonim ***** válasza:
95%
Mi kerül nektek többe: kifizetni egy bérlakást néhány hétre vagy együtt élni egy ilyen feszültséggel, ami ezek szerint már a munkahelyeden is kísért? Te ezt a pénzért csinálod. Nem kéne!
2021. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 A kérdező kommentje:
Kényelemért és pénzért, macera mentességért, komfortzónában maradásért, sok a kiadás most és senki nem vágyik hercehurcára. Nem akarjuk hagyni igazából amit csinál a sógorom, de mégis félig tűrünk. Nem vagyok hülye csak a maradék rendet nem akartam felborítani. Így tudom összefoglalni. Nem voltam eddig elég bátor tönkretenni a nyugalmat ami a viták után van (mert az is van amikor mindenki elvonul a saját zúgába) Ha most nem sikerül a nyugodt beszélgetés, minden napunk ideggel fog indulni.
2021. okt. 25. 10:31
 44/73 anonim ***** válasza:
94%
Maceramentesség, komfortzóna, hercehurcamentesség. Bejött? Vagy talán mégiscsak inkább a pénzről van szó,ami viszont nagyon nem éri meg. Egy független bérlakás, na az maceramentes. Csak meg kell fizetni.
2021. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 A kérdező kommentje:
Bonyolult sajnos, heti 15 csak a kutyánk megmentése, elég ok a pénz de van más is.
2021. okt. 25. 10:40
 46/73 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod persze hogy védd meg.
2021. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
93%
Említsd meg neki, hogy ha elüldöz titeket innen a viselkedésével, akkor használati díjat fogtok kérni tőle a ház rátok eső részére, valamint ha ezt követően is minősíthetetlenül viselkedik pl. anyóssal, akkor elindítjátok a kényszerértékesítést is, aztán mehet ahová akar. Mindezt fapofával, előtte pedig anyóst avassátok bele, nehogy szívinfarktust kapjon a blöffötöktől.
2021. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 A kérdező kommentje:
Oké, értem én, sokan mondjátok csak nem gondoltam, hogy testvértől védenem kellene, állítólag gyerekkoruk óta civakodnak. Lehet már az első vitánál el kellett volna beszélni a fejével, mert ez amit csinál túlburjánzott rajta is, szerintem őt is őrli a balhé.
2021. okt. 25. 11:09
 49/73 anonim ***** válasza:
100%
Arra megy ki a játék, hogy elhúzzatok onnan. A gyengébb felől közelít a sógor, és ezért a húgának megy neki, de a támadás neked éppúgy szól. És nem is oldódik meg mindaddig, amíg ott vagytok, hiszen a pasi agresszív. Ki lehet robbantani a veszekedést, de attól nem múlik el, hanem immáron nyílt háború lesz. Úgyse lesz ott maradásotok.
2021. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 A kérdező kommentje:
Attól félünk anyóst így akarja kiiktatni amikor már nem leszünk ott.
2021. okt. 25. 11:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!