Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A sógorom minden nap beleköt...

A sógorom minden nap beleköt a húgába, védjem meg a saját testvérétől vagy hagyjam rájuk? Ideiglenesen az ő házukban lakok, hamarosan költözünk de addig lesznek még ilyen viták. Mikor tennétek valamit a helyemben?

Figyelt kérdés
A viták elfajultak, üvöltözős mocskolódós, bármikor lehet verekedés nő férfi között.

#balhé #családi erőszak #Nem vagy férfi #Mész a háztól
2021. okt. 25. 06:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
89%
a csaj helyében rég kivágtalak volna.. de nem hiszem, hgy sokáig kell rá várnod
2021. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 A kérdező kommentje:
Nálam nem ilyen egyszerű idegen házban más testvérével leállni vitatkozni, szerintem ez se normális, nem csak az, hogy valamit hagyok.
2021. okt. 25. 08:38
 23/73 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet hogy azért vitatkozik annyit tesójával mert elege van, hogy ott vagytok? Huzzatok mihamarabb el
2021. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
93%
Tök mindegy, mi az üvöltözés oka, akkor is primitív alja dolog, hogy napi szinten csak így tudnak kommunikálni. A csajod is.
2021. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 A kérdező kommentje:
Kétség kívül elege van, hogy ottvagyunk, de nekünk is a viselkedéséből. Vártam eleget de nem hagyja abba amit csinál. Azzal hogy kiállok a párom mellett kb annyit érek el, hogy megutáltatom magam mégjobban, a vita nem marad abba. Eddig nyugodt voltam de durvulnak a dolgok, ezért tettem fel a kérdést. Valószínüleg fejest fogok ugrani a balhéba, nem tudom okosba megoldani, mert nem lehet.
2021. okt. 25. 08:49
 26/73 anonim ***** válasza:
89%

#23, nekem is ez jutott az eszembe. (Mindig a kisebb ellenállás felé mozdulunk..) És egyszerűbb a húgba beleállni, mint az ingyenesen ott lebzselő sógorba.


Kérdező: "Nálam nem ilyen egyszerű idegen házban más testvérével leállni vitatkozni"

A sógorod ugyanígy van ezzel. Egyszerűbb a testvérével, mint a sógorával.

2021. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 A kérdező kommentje:
Nem ingyenes az ittlakás, merem állítani, hogy többet fizetek mint a sógorom (közös megegyezés van az anyagiakban) csak ő vagy visszakéri vagy nem adja bele a részét.
2021. okt. 25. 08:57
 28/73 anonim ***** válasza:
96%

Nem könnyű helyzet. Ezt nézzétek meg a barátnőddel: [link]


Azt nem lehetne, hogy amikor épp nyugodt a báty/sógor, akkor ketten elbeszélgettek, hogy: "látod, hogy ideges mostanában, de nem tudod az okát, így ha van kedve, mondja el, hogy mi a baj, és tudnál-e neki segíteni abban, hogy jobban érezze magát? Ez valszeg meglepné, mert hogy kap valamit onnan, ahová ütött. Lehet, hogy segítene.

2021. okt. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 A kérdező kommentje:
A videót otthon csekkolom, a másikra : ez ilyen örökölt agresszió, a nagyapja is ilyen volt állítólag, nem lehet vele nagyon leülni, mert egy nyugodt beszélgetésben is a saját igazát hozza a másik mondandója fölé. A meggyőzés esélytelen, nem nyom el senkit az anyóson kívül, de nem is jutunk semmire, az én vitám meg szerintem tetézni fogja a bajt, de megteszem, mert nem tudok jobbat.
2021. okt. 25. 09:13
 30/73 anonim ***** válasza:
97%
A fele macsóságot nyugodtan kamunak tarthatod, amit itt mondanak a kommentelők, ők nincsenek ott a helyedben.
2021. okt. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!