Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A sógorom minden nap beleköt...

A sógorom minden nap beleköt a húgába, védjem meg a saját testvérétől vagy hagyjam rájuk? Ideiglenesen az ő házukban lakok, hamarosan költözünk de addig lesznek még ilyen viták. Mikor tennétek valamit a helyemben?

Figyelt kérdés
A viták elfajultak, üvöltözős mocskolódós, bármikor lehet verekedés nő férfi között.

#balhé #családi erőszak #Nem vagy férfi #Mész a háztól
2021. okt. 25. 06:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem miért volt eddig minden javaslatra valami kifogás.
2021. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 A kérdező kommentje:
Nincs kifogás, megszületett már a döntés. Nem kell általánosítani, a leghasznosabb és a félig hasznos válaszokat is átértékeltem, csak vannak érvek és ellenérvek mit miért vagy miért ne, plusz a negatív vélemények közül is kihalásztam és elfogadtam amit igaznak tartottam. Az hogy valamit javasolnak én meg megkérdőjelezem az nem azt jelenti, hogy egyből el is utasítom. Azért írtam ide a kérdést mert bizonytalan voltam, nem azért mert ostoba.
2021. okt. 25. 18:10
 73/73 anonim ***** válasza:
100%
Na kérdező, szabad tudni mi történt veletek azóta?
2021. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!