Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A sógorom minden nap beleköt...

A sógorom minden nap beleköt a húgába, védjem meg a saját testvérétől vagy hagyjam rájuk? Ideiglenesen az ő házukban lakok, hamarosan költözünk de addig lesznek még ilyen viták. Mikor tennétek valamit a helyemben?

Figyelt kérdés
A viták elfajultak, üvöltözős mocskolódós, bármikor lehet verekedés nő férfi között.

#balhé #családi erőszak #Nem vagy férfi #Mész a háztól
2021. okt. 25. 06:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 A kérdező kommentje:
Könnyű annak akinek nincs felelősségtudata, úgy én is nekimentem volna már.
2021. okt. 25. 09:17
 32/73 A kérdező kommentje:
+infó hogy párom is elvárja, hogy szóljak rá, eddig pont miatta nem tettem, mert legbelül szereti a testvérét. Nem akartam szóban sem bántani.
2021. okt. 25. 09:20
 33/73 anonim ***** válasza:
93%
29# Én ezt inkább gesztusként javasolnám, kifejeznéd, hogy te "törődsz az érzéseivel". (Az más kérdés, hogy érthető módon dühös vagy rá és igazából nem érdekel.) Ez szerintem kizökkentené, egy másik rendszerbe helyezné a viszonyotokat. Tehát nem a meggyőzése lenne a lényeg, hanem az érdeklődés felé. Egy pozitív gesztus. Nem biztos, hogy működik, de hátha szelidít rajta kicsit.
2021. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 A kérdező kommentje:
Meg fogom próbálni mindenképp, mert ez a stressz amit okoz még a munkahelyemre is velem jön.
2021. okt. 25. 09:27
 35/73 anonim ***** válasza:
95%
Egy barátomhoz odament egy arc egyszer és mutatta neki fenyegetően, hogy friss seb van az öklén. A haverom spontán azt mondta, hogy szerinte meg kellene mutatnia a kezét orvosnak. Ezzel ő "aggódott az őt megtámadóért" - teljesen más szabályokat tett érvényesre a szitura. A mogorva arc elnevette magát, a haverom így úszta meg. 33# voltam
2021. okt. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 A kérdező kommentje:
A másik probléma az anyósom megvédése ha már elköltöztünk. Mert ha lépünk ott elszabadul a pokol.
2021. okt. 25. 09:34
 37/73 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehetséges az, hogy az anya-fia között van egy feloldozhatatlan(nak) tűnő konfliktus, és ezt a feszkót projektálja rá a húgra?

El kéne adni azt a közösen megörökölt ingatlant és széjjel költözni. Hátha béke lenne végre..

2021. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
100%
2021. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 A kérdező kommentje:
Nem igazán, külön okot talál mindkettejüknél, hogy balhézzon, szándékosan belemar a másikba. Anyós már alárendelte magát, szinte az otthoni szolgája a fiának ha úgy tetszik (A férfi 50 éves anyós 70) A házra tett javaslatot már fontolgatták de anyós nem akarja.
2021. okt. 25. 09:48
 40/73 A kérdező kommentje:
Ennek a pszichos linknek az asszertivitás része kb amit szeretnék és ami a legnehezebb.
2021. okt. 25. 10:08
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!