Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy hagyjam nővéremre így?

K Mirella 2004 kérdése:

Hogy hagyjam nővéremre így?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem régen érdeklődtem, hogy milyen módon lehet Facebook-ban beállítani, hogy valakire hhagyjuk a profilt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

De ottani válaszolók válaszaiból kiderült, hogy egyrészt így értesítést kap róla, másrészt pont nem fér hozzá az üzenetekhez, ami fontos lenne.


Szóval így csak az a megoldás lehetséges, hogy a belépési adatokat kellene megadnom. Viszont ezt miként lehetne úgy megcsinálni, hogy csak a megfelelő időben tudjon hozzáférni, illetve ne is tudjon róla.


Ha levélben elteszem valahova, azt ki tudja mikor találja meg, így az nem járható, harmadik emberre szintén nem akarom bízni a dolgot, hogy adja át.


Valami olyan dolog lenne jó, hogy példáúl egy e-mail, ami be lenne állítva, hogy ha nem állítom meg akkor adott időpontban küldjön el magától egy levelet, vagy valami hasonló megoldás.


De fontos lenne, hogy titokban legyen az egész, nem akarom hogy fölöslegesen idegeskedjen, nem tervezek semmit, csak fontos, hogy ezekhez hozzá tudjon férni majd.


Köszönöm szépen előre is.



2022. jan. 10. 16:40
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
97%
Én beírnám a végrendeletemben, hogy a Facebook jelszavam halálom után adják át a nővéremnek. Akármennyire is nevetséges, de ez a jövőben sok erkölcsi kérdést fel fog vetni.
2022. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
95%
Mi lenne, ha a lényeget is közölnéd? 17 évesen neked ez miért felmerülő kérdés? 50-60 év múlva ennek számodra semmi jelentősége nem lesz!
2022. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Azt nem írhatok 17 évesen, meg nem is szeretnék.

Csak fontos lenne az üzenetek miatt, de ez személyes dolog, arról nem szeretnék részleteket közölni.

2022. jan. 10. 16:54
 4/45 anonim ***** válasza:
95%
Miért készülsz 17 évesen a halálra?
2022. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Írtam pedig, nincs semmi készülődés, csak fontos volna és ebben kéne ötlet vagy segítség miként oldjam meg.
2022. jan. 10. 17:17
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod megoldani.

Hidd el, hogy a mostani üzeneteiden te is nevetni fogsz 5 év múlva. Annyira semmi jelentőségük, hogy 10 év múlva emlékezni sem fogsz rá. Mire meghalsz millió másik üzeneted lesz, és a családod nem akar majd mazsolázni azokban, amik 100 éve születtek, sőt a szüleid akkor már évtizedek óta nem is fognak élni...

2022. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

:( Valami megoldás csak van amivel tudom valamennyire befolyásolni hogy mikor férhetne hozzá.


Az üzenetek részbe pedig tényleg nem szeretnék belemenni, az tul személyes, elnézést, én tudom az okát.

2022. jan. 10. 17:40
 8/45 anonim válasza:
93%

Ezen az oldalon lehet a jövőbe küldeni emaileket és be lehet állítani, hogy mikor küldje el:

[link]

Azt viszont nem tudom hogy le lehet e állítani miután el lett küldve

Remélem segítettem valamennyit

2022. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is baromság ilyesmit hátrahagyni az utókornak, én például abszolút nem bánnám ha mondjuk holnaptól nem létezne.
2022. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

8-as, köszönöm szépen! Ilyesmi tökéletes lenne. Próbálom keresni, olyan opció van, hogy egy adott e-mail címre küldje? Mert amit meg kell adni, ugye az a saját címem.

De szerintem ha privátot linkként lehet továbbítani, hogy adott időben tudja megnyitni, akkor jó lesz, köszönöm szépen :)

2022. jan. 10. 17:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!