Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy hagyjam nővéremre így?

K Mirella 2004 kérdése:

Hogy hagyjam nővéremre így?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem régen érdeklődtem, hogy milyen módon lehet Facebook-ban beállítani, hogy valakire hhagyjuk a profilt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

De ottani válaszolók válaszaiból kiderült, hogy egyrészt így értesítést kap róla, másrészt pont nem fér hozzá az üzenetekhez, ami fontos lenne.


Szóval így csak az a megoldás lehetséges, hogy a belépési adatokat kellene megadnom. Viszont ezt miként lehetne úgy megcsinálni, hogy csak a megfelelő időben tudjon hozzáférni, illetve ne is tudjon róla.


Ha levélben elteszem valahova, azt ki tudja mikor találja meg, így az nem járható, harmadik emberre szintén nem akarom bízni a dolgot, hogy adja át.


Valami olyan dolog lenne jó, hogy példáúl egy e-mail, ami be lenne állítva, hogy ha nem állítom meg akkor adott időpontban küldjön el magától egy levelet, vagy valami hasonló megoldás.


De fontos lenne, hogy titokban legyen az egész, nem akarom hogy fölöslegesen idegeskedjen, nem tervezek semmit, csak fontos, hogy ezekhez hozzá tudjon férni majd.


Köszönöm szépen előre is.



2022. jan. 10. 16:40
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
7%

6-os: "Hidd el, hogy a mostani üzeneteiden te is nevetni fogsz 5 év múlva. Annyira semmi jelentőségük, hogy 10 év múlva emlékezni sem fogsz rá."

én 17 évesen már rég olyan pozícióban voltam diákmunkán, hogy komoly üzleti kapcsolatokkal kommunikáltam :D ez nem a kádár korszak, hogy mindenki vissza van fogva. :D

2022. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
89%
11-es Dehogy voltál, a mekiben nem kell e-mailezni, fosbúkon meg nem folyik üzleti kommunikáció, arra megvannak a védett csatornák.
2022. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
6%
Pedig de, nem, hogy voltam, vagyok is, csak már rég nem 17 éves :D facén nyílván nem, email meg eléggé általános :)
2022. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
92%
10. Én azért egy bökkenőt látok a dologban. Szóval mi van ha mondjuk 2074-ben már nem lesz e-mail, mert már teljesen máshogy kommunikálunk egymással?
2022. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
13%
A legtöbb diák többet ekres a tanárainál csak nem szabad elmondani, emrt az átlag ember iszonyúan féltékeny lesz és megsértődik. Ez ellen nem lehet tenni, élni kell az életünket. Nem csak én vagyok ezzel így, az évfolyam társaim hatalmas része van olyan pozícióban, hogy bőven megélhet abból a fizetésből :). Ettől függetlenül számomra is érdekes, hogy a kérdezőnek miért fontos pont a facebook fiókjának a fenntartása :-S
2022. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
14: akkor változik a dolog. Egyelőre van a normál email, és van a titkosított chat, amit külön biztonságtechnikai cég készít a kommunikáló cégeknek. Ha meg lesz gondolatátvitel akkor arra is átállunk, ahogy az emailre is áttértünk a postáról.
2022. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
0%
12-es, már ne haragudj, de nem a gyári meló 3 műszakban, meg a meki létezik a világon. egy gépész szakos tanulót általában felvesznek egy olyan céghez, ahol leültetik a gép elé, hogy tessék tervezzél, meglátjuk mit tudsz. ha jól csinálja kaphat 60 ezret egy alkatrészért. Van aki egyszerűen megírja a levelet amit a főnöke diktál neki. Ez vagyok én :) és kapok érte pénzt, ahogy sokan mások.A kétkezi melós világa összeomolna a szellemi munkát végzők nélkül.
2022. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
0%
Vagy az a bajod, hogy te a mekiben dolgozol és féltékeny vagy? ez is lehet, de az meg főleg nem érdekel. nagyon savanyú mi?
2022. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
87%
2004... feltételezem ez a születési dátumod. Elárulnád kérlek cca 17 évesen, hogy mi olyan fontos egy face fiókban? vagy ha nem is a fennamradása a cél, akkor meg miért nem mented le az üzeneteket, amiket írtál eddig?
2022. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

15 Azért mert titkai vannak a szülei előtt.

Lehet, hogy szerelmes, problémás barátai vannak, anorexiás, a saját neméhez vonzódik stb. Kamasz, azt nem méri fel, hogy ezek az idő múlásával aktualitásukat vesztik, mert elmúlnak, vagy éppen nyilvánvalóak lesznek!

2022. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!