Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy hagyjam nővéremre így?

K Mirella 2004 kérdése:

Hogy hagyjam nővéremre így?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem régen érdeklődtem, hogy milyen módon lehet Facebook-ban beállítani, hogy valakire hhagyjuk a profilt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

De ottani válaszolók válaszaiból kiderült, hogy egyrészt így értesítést kap róla, másrészt pont nem fér hozzá az üzenetekhez, ami fontos lenne.


Szóval így csak az a megoldás lehetséges, hogy a belépési adatokat kellene megadnom. Viszont ezt miként lehetne úgy megcsinálni, hogy csak a megfelelő időben tudjon hozzáférni, illetve ne is tudjon róla.


Ha levélben elteszem valahova, azt ki tudja mikor találja meg, így az nem járható, harmadik emberre szintén nem akarom bízni a dolgot, hogy adja át.


Valami olyan dolog lenne jó, hogy példáúl egy e-mail, ami be lenne állítva, hogy ha nem állítom meg akkor adott időpontban küldjön el magától egy levelet, vagy valami hasonló megoldás.


De fontos lenne, hogy titokban legyen az egész, nem akarom hogy fölöslegesen idegeskedjen, nem tervezek semmit, csak fontos, hogy ezekhez hozzá tudjon férni majd.


Köszönöm szépen előre is.



2022. jan. 10. 16:40
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
75%

16. "Ha meg lesz gondolatátvitel akkor arra is átállunk, ahogy az emailre is áttértünk a postáról."


Éppen ezt akarnám én is kihozni az egészből. Tehát ha 50 év múlva valóban gondolatátvitel lesz, akkor vajon még tudunk-e értelmezni írásos emlékeket.

2022. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
88%
19-es vagyok :) azt tenném még hozzá, hogy mit értesz az alatt, hogy "csak a megfelelő időben tudjon hozzáférni"? mi az a megfelelő idő? Ugye nem akarod kinyírni magad?
2022. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
21-es: szerintem simán. Elég nehéz elfelejteni azt amit már ennyire megtanultunk. 50 év ehhez elég kevés. De tegyük föl holnap kitalálja valami okos, hogy így kell gondolatátvitelt csinálni és működik, eltörlik az írás használatát, akkor 50 év múlva az új generáció nem fogja tudni, de mi igen. Én nem biztos, hogy fogok még 50 évet élni, de ki tudja.
2022. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
20-as: ha ilyeneket akar most titkolni, akkor miért akarná, hogy később megnézzék és elolvassák? valahogy nem áll össze. 23-mas voltam
2022. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
88%

Kati, figyi, megadnam a te adataidat a Facebookon, hogy te legyél majd a hagyatéki kapcsolattartóm,

Ezzel mi a baj? A férjemnek én vagyok és a lanyom, nekem ő és a lányom, a lányomnak meg mi ketten. Semmi gond nincs ezzel

2022. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
24-es Mert végtelenül naív, és a nővérében megbízik! Nem azt akarja, hogy elolvassák, csak azt, hogy a szülei ne.
2022. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Jajajaa, éértem. Világos
2022. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a facebook hagyatéki kapcsolattarto nem látja az uzeneteidet es be se tud lépni az oldaladra a nevedben
2022. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Meg tudtam csinálni, köszönöm még egyszer.


Mivel ami fontos így el tudtam rendezni, így mindössze annyi, hogy szilveszterkor 5 iskolatársa leitatott és olyasmit tett amit nem lehet visszacsinálni, ráadásul felvételeket is készítettek, és zsarolnak vele, hogy legyen hasonló alkalom még.

2022. jan. 10. 18:56
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt mondjuk anyádéknak kellene elmesélned és rendőrségi feljelentést tenni ellenük.
2022. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!