Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Akármelyiket választom sértődés lesz belőle?

Figyelt kérdés
Én szoktam vigyázni hugom kisfiára, hogy tudjon dolgozni. A párja elhagyta, a szüleink nem élnek. Viszont el kéne most utazzak a párommal. Hirtelen jött, 2 napja tudom. Ő szabadságot nem kapott, ha nem megy kirúgják. A kisfiút nem tudom magammal vinni. A hugom most teljesen kivan hogy nem csinálhatom ezt meg vele. Ha viszont itthon maradok a párom fog megsértődni. Annyira tanácstalan vagyok😥
2022. aug. 2. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
90%
Ha jár oviba/bölcsibe egy szimpatikus ottani embert is meg lehet kérdezni, vállalná-e.
2022. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
97%
Nade te vagy vele napi 8 óra munkaidőben? Mi van a bölcsődével? És a te munkáddal?
2022. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:

Ovit most szeptemberben fogja kezdeni, bölcsibe nem vették fel. Ezért vigyázok én rá. Éjszakára nem lenne el egy bébiszitterrel.

Még abban bízom hogy éjszakásból átteszik most nappalosra hugomat, mert úgy talán lenne esély találni egy bébiszittert neki.

2022. aug. 2. 19:44
 14/66 A kérdező kommentje:
Én most még gyeden vagyok.
2022. aug. 2. 19:46
 15/66 anonim ***** válasza:
93%
Oldja meg.. nem te szülted a gyereket, miert kellene neked vigyáznod rá minden áron?
2022. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
91%

Nehogy már feladd a saját életedet a hugod fiáért...

gondolom nem most tudtátok meg ti sem, hogy mennetek kell Németországba a párod szüleihez.

Tesód örülhet hogy eddig ingyen vigyáztál a pujára, míg ő kereste a pénzt...

2022. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
100%
Utazz el! Neked is kell a kikapcsolódás. A hugod egy szót sem szólhat, csak rohadtul hálás lehet, mert egyáltalán nem kötelességed neked segíteni ebben a helyzetben.
2022. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 A kérdező kommentje:
Az utazás ötlete az hirtelen jött. 2 napja hívtak meg minket. Csütörtökön este indulnánk.
2022. aug. 2. 19:49
 19/66 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy mi vagy te ingyencsicska? Otthon vagy, ráérsz pesztrálni, hogy anyukának ne kelljen pénzt kiadni a gyerekre? Ráadásul egy autista gyereket nyom a nyakadra a sajátod mellé? Amúgy a tesód menjen táppénzre, ugyanis megteheti.
2022. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
66%

Azzal egyetertek, hogy a hugodnak kene megoldania alap esetben a gyereket, nem neked, de ha mar megbeszeltetek elore, hogy te vigyazol ra ezeken a napokon is, akkor en most nem varialnek, mert iszonyatosan megszivatod. Az is tok mas, ha te mondjuk mar 1 honappal elore bejelented, hogy nyaralni mesz es nem ersz ra, mert akkor arra lehet keszulni.


Egy normal gyerekhez is szinte lehetetlen ilyen hamar szittert talalni, raadasul ott sem ugy megy, hogy csak ugy lerakod egy szamara idegennel, van egy szoktatasi folyamat is. De egy autistanal ez lehetetlen feladat 1-2 nap alatt.


Ha meg a hugodat kirugjak, akkor lesz csak nehez helyzet, mert utcara fognak kerulni, hacsak be nem fogadod gondolom...

2022. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!