Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Akármelyiket választom sértődés lesz belőle?

Figyelt kérdés
Én szoktam vigyázni hugom kisfiára, hogy tudjon dolgozni. A párja elhagyta, a szüleink nem élnek. Viszont el kéne most utazzak a párommal. Hirtelen jött, 2 napja tudom. Ő szabadságot nem kapott, ha nem megy kirúgják. A kisfiút nem tudom magammal vinni. A hugom most teljesen kivan hogy nem csinálhatom ezt meg vele. Ha viszont itthon maradok a párom fog megsértődni. Annyira tanácstalan vagyok😥
2022. aug. 2. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
48%
Miért rúgnák már ki? Kamu. Beteg a gyerek, maradnia kell mellette.
2022. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
89%
Attól hogy a tesó kihasznál neked saját életed is van. Tuti nem lenen fontosabb bébicsőszködni mint a párom.
2022. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
32%
a család az első.
2022. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
95%

Menjen el táppénzre, mert "megy a hasa", "görcsöl mert megjött", stb.. vezetőként millió +1 indokot hallottam már a kolléganőktől.. és akkor nem rúgják ki.


Ez a legnagyobb kamu szöveg, hogy "kirúgják ha nem megy".

2022. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
94%

Aki azt írja hogy te nyaralsz míg a tesód dolgozik ő biztos egy szent de szerintem mindenkinek van saját élte oké segít az ember de mért van az ha segítesz és egyszer mondjuk a saját magaddal is törödsz már te vagy a rossz mindenki szembe..

Komolyan ez őrület. Cserélje el éjszakás műszakra esetleg, és könnyebb lesz bébiszittert keresni.

2022. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
96%
Nyár van, minden diák munkát keres. Tuti talál valakit, aki vigyáz rá.
2022. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
96%
Utazz! Kellemetlen, mert hirtelen jött, de ha kórházban lennél, akkor is meg kéne oldania.
2022. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
13%
Nekem eszembe nem jutna utazást szervezni arra az időre, amire bárkinek bármi ígéretet tettem.
2022. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
11%

Egyebkent itt a valaszolok szerintem nagyon szerencses helyzetben vannak, ha nem tudjak elhinni, hogy ilyenert siman kirughatjak.


Valoszinuleg volt mar otthon a gyerekkel o is tappenzen, nem is keveset gondolom, ezt bizony, hogy a munkaltatok nem toleraljak.

2022. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
22%
Milyen meghívás az, ami 4 nappal előtte, adott időpontra érkezik? Én is arra szavazok, hogy ilyen rövid idő alatt nem lehet megoldani, a húgod számít rád. Ezt a párodnak is meg kéne értenie, nem lehet valakit dróton rángatni. Mellesleg oda vinnétek a ti gyereketeket? Viszont a jövőre nézve ez tarthatatlan, hogy te oldd meg ingyen a húgod életét.
2022. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!