Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Akármelyiket választom sértődés lesz belőle?

Figyelt kérdés
Én szoktam vigyázni hugom kisfiára, hogy tudjon dolgozni. A párja elhagyta, a szüleink nem élnek. Viszont el kéne most utazzak a párommal. Hirtelen jött, 2 napja tudom. Ő szabadságot nem kapott, ha nem megy kirúgják. A kisfiút nem tudom magammal vinni. A hugom most teljesen kivan hogy nem csinálhatom ezt meg vele. Ha viszont itthon maradok a párom fog megsértődni. Annyira tanácstalan vagyok😥
2022. aug. 2. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, mi van az apával és az apai nagyszülőkkel?
2022. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
100%
A leírásban említette a kérdező, hogy a gyerek apja lelépett. Viszont arra kíváncsi lennék, hogy még az esélye sincs meg, hogy esetleg valahogy rá lehet kötelezni a gyerek felügyeletére? Pl ha nem az ország másik végébe költözött és lehet tudni hol lehet, akkor ha nem is vigyáz a gyerekre, de legalább a gyerektartást be lehetne rajta hajtani és már lenne pénz szittert fogadni.
2022. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
100%
Na, hogy oldotta meg a húgod, kérdező? (Már ha te ott Németországban éppen gyakorizol).
2022. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett a vége?
2022. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%

Azért szép hogy a kérdezőt hiábáztatják, akik még téged bántanak ők is kihasználják a család tagjaikat .

Sokszorosan kihasznál a családom de régen sokkal rosszabb volt.

Párom segítségèvel megtanultam nemet mondani.

Amikor az alkoholista nagyapám pénzt kér vagy vegyek a kártyámról egy csomag dohányt mert épp a boltból jöttem ki úgy is van.( Unokatestvérem)

Vagy az amikor írnak hogy kell 5000 ezer .

Aztán én vagyok a szemét aki sokat változott.

Segítek,de nem mindig mindenben.

A felét se fogom vissza kapni a segítségnek sem a kölcsönadott pénznek.

De hát ez van.

2022. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
100%

Tesódnak jár a gyod. Ami azt jelenti, hogy kap kétszáz ezer Ft - t, amiért a gyerek mellett nem tud teljes állást vallani - hiszen bölcsődébe nem vették be. Menjen vissza a pszichiáterhez, aki kiadta a diagnózist. De el nem tudom képzelni, hogy az orvos ezt a papírt nem töltötte ki. Valami itt nem stimmel


Egy auti anyukája

2022. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!