Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Akármelyiket választom sértődés lesz belőle?

Figyelt kérdés
Én szoktam vigyázni hugom kisfiára, hogy tudjon dolgozni. A párja elhagyta, a szüleink nem élnek. Viszont el kéne most utazzak a párommal. Hirtelen jött, 2 napja tudom. Ő szabadságot nem kapott, ha nem megy kirúgják. A kisfiút nem tudom magammal vinni. A hugom most teljesen kivan hogy nem csinálhatom ezt meg vele. Ha viszont itthon maradok a párom fog megsértődni. Annyira tanácstalan vagyok😥
2022. aug. 2. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
22%

40, ha rám gondolsz (37 voltam), nekem soha, senki nem segített, mindent megoldottam magam,ennek ellenére én egy végtelenül segítőkész ember vagyok, még ismeretlennek is. Számomra visszataszító visszavonni egy ígéretet.


Ráadásul megette a fene, ha az anyósom csak ezen a bizonyos pár napon hajlandó fogadni a fiát, menyét meg az unokáját. Azért ez számomra elég hihetetlen, hogy pár nappal előbb szól, hogy na, most jöhettek.

2022. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg visszataszító ha elvárják söpörje félre a családját a kérdező, anyósék is dolgozhatnak, a férje se kap akármikor szabadnapot. Nehogy már a segítő rendezze az életét ahhoz akit ingyen segít.
2022. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
35%
Felnőtt emberek ők is, keressenek b megoldást.
2022. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
95%
Ki ? A kérdező? Miért neki kéne? Itt ő tesz szívességet, és baromi sokat tett eddig is. Keressen megoldást az akinek ez a kötelessége, vagyis a gyerek anyja.
2022. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
91%
A kérdező ingyen vigyáz nem is keveset a testvére 3 éves gyerekére. Korábbi válaszból arra tippelek még az ő gyerkőce is pici. Tehát két picúr gyerekre vigyáz, ebből az egyik autista. A tesónak számolnia KELLETT VOLNA azzal, hogy bármi közbejöhet, ami miatt a kérdező nem tud vigyázni a gyerekre, ugyanis ő a saját szabadidejét és a saját gyerekére és férjére is fordható időt szánja arra, hogy felügyelje. Akármi történhet, nem feltétlen egy váratlan külföldi út, kell az anyának egy mentőterv, ha nem tudja folyamat a testvérére bízni a gyerekét. Én is azt mondom, hogy menj. Szép dolog, hogy segítesz a testvérednek, de már saját családod van, akikért legalább annyira felelsz, mint amennyire ő is felel a gyereke felügyeletéért. Gondolom nem jártok ki sűrűn a párod családjához, és nem a közeljövőben tudnátok menni (vagy ők jönni) és napokat együtt tölteni. A tesód vegye ki azt a pár napot ha nem tud mást beszervezni.
2022. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
99%
A hugod a gyereke apját is vonja be a feladatba, arról az oldalról sincsenek nagyszülők? Nehogy már rád legyen mérges. Közbejött neked valami, oldja meg. Barátnője, munkatársa sincs aki vállalná? Nem hiszem. Itt csak az a baj hogy fizetni kell érte, neki meg kényelmesebb ingyen téged terhelni. Amúgy sem árt ha a gyereknek van egy bébiszittere, vigyázója, akit lehet riasztani ha kell, később is kelleni fog, keresse meg. Te sem fogsz raerni majd mindig óviból hazahozni, vigyázni rá ha havonta 1 hetet megy majd és 3 hetet beteg lesz az elején.
2022. aug. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
93%

Tehát te vagy a dada -,-

Az anya keressen olyan munkát, amiből futja gyereknevelőre is.

2022. aug. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
95%

"szóval nyaralás kontra kirúgják a tesót..."


Szóval a saját életem, vagy másé.

2022. aug. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
95%

Nem érdekelne.

Eleve nem engedném, hogy a húgom elvárásokat támasszon felém és érzelmileg zsaroljon, hiszen az ő gyereke. Oldja meg.

2022. aug. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
100%
Te eddig is egy angyal voltál. Utazz el! Ha a tesód elkezd hisztizni, akkor a továbbiakban egyáltalán ne vigyázz a gyerekére. Eddig is sokkal többet segítettel, mint ami elvárható lett volna.
2022. aug. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!