Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan vagyok kiakadva?

Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég léptem ki egy toxicos barátságból, és most egyedül maradtam. Akárhányszor szeretnék a nővéremmel időt tölteni, mindig ott van a barátnője, aki amúgy meg csak kihasználja, de a nővéremet ez meg nem érdekli, semmi büszkesége nincs. Többször mondtuk neki anyámmal, hogy az a lány kibeszéli a háta mögött, de őt nem érdekli, mert nem akar egyedül lenni. Összeségében a nővérem mindig azt a lányt válassza helyettem, pedig tudja, hogy nem kedvelem azt a lányt. Persze, nem a tulajdonom azzal barátkozik, akivel akar, de azért ez mégsem szép dolog, hogy őt válassza helyettem. Sőt többször idegesít azzal, hogy mondja nekem, hogy most ő megy és inkább beszél a bestie-jével. Egyébként meg 19 éves a nővérem én 17.
2023. aug. 31. 14:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
És miért lennél jogosan kiakadva? Ő neki kell a toxikus baráti kapcsolat. Te úgy döntöttél, hogy neked nem. Azért mert hírtelen te nyitsz felé, nem várhatod el, hogy ő mindenkinek hátatfordítson mert a húga most rájött, hogy van egy nővére.
2023. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Mondjuk igaz, nem mindent írtam le. Nem most jöttem rá, hogy van egy nővérem. Eddig is mindig segítettem neki mindenben, többször ajánlottam, hogy menjünk Paintballozni, vásárolni stb. Random vettem neki ruhákat, mert neki megtetszett. Pénzt is adtam neki. Nem beszélve az apróságokról, mint például mikor ő nem megy suliba, viszont én igen, akkor nem kapcsolom fel a villanyt és nem csapok zajt, inkább megyek a fürdőbe készülődni, de persze mikor én alszom, akkor ő villanyt kapcsol, zajt csap, nem érdekli, hogy alszom.
2023. aug. 31. 14:43
 3/37 anonim ***** válasza:
92%

Eddig eszerint neked sem hiányzott a testvéred. Miért csodálkozol, hogy te sem hiányzol neki?

Szerezz be egy új barátnőt és lesz kivel beszélgetned.

2023. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Fentebb írtam, hogy mindig felajánlok neki mindent, de neki semmi se jó, de, ha a csaj akar valahova menni, akkor őt még meg is hívja. De persze anyám pénzéből.
2023. aug. 31. 14:46
 5/37 anonim ***** válasza:
91%

Az egyedülléttől te is félsz valamilyen szinten.

Találd fel magad egyedül szerintem, mert a másik esetleg csimpaszkodásnak érezheti a közeledésedet.

Ne tedd függővé a közérzetedet attól: a másik éppen ráér -e vagy nem, szervezz egyedül programot önmagadnak.

2023. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem beszélve arról, hogy kiteregeti a család életét. Anya megkéri, hogy egy dologról ne beszéljünk, de ő megy és elmondja a “bestie-jének”, és a saját anyát szidja.
2023. aug. 31. 14:48
 7/37 A kérdező kommentje:
#3 Hath, azért nem olyan könnyű barátokat szerezni.
2023. aug. 31. 14:50
 8/37 anonim ***** válasza:
50%
Most ődzintén, hagyd békén őt. Szidja, és? Neked semmi közöd ahhoz, hogy mit beszél vele
2023. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
71%
Ha ilyen akadékoskodó picsa vagy, akkor persze hogy nem könnyű barátokat szerezni😂
2023. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
86%
Te az öcsém klónja vagy? Ő nyögött be egyszer egy ilyet a legjobb barátommal kapcsolatban, hogy "ez nem is igazi barátság, kizárt, hogy az lenne". Úgy sikerült neki kijelenteni ezt, hogy akkor már évek óta nem beszéltünk, a legjobb barátomat nem is ismeri, soha nem találkoztak. Öcsém is ki volt akadva, amikor kiröhögtem. Azóta megint évek teltek el, nem véletlenül nem beszélünk.
2023. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!