Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan vagyok kiakadva?

Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég léptem ki egy toxicos barátságból, és most egyedül maradtam. Akárhányszor szeretnék a nővéremmel időt tölteni, mindig ott van a barátnője, aki amúgy meg csak kihasználja, de a nővéremet ez meg nem érdekli, semmi büszkesége nincs. Többször mondtuk neki anyámmal, hogy az a lány kibeszéli a háta mögött, de őt nem érdekli, mert nem akar egyedül lenni. Összeségében a nővérem mindig azt a lányt válassza helyettem, pedig tudja, hogy nem kedvelem azt a lányt. Persze, nem a tulajdonom azzal barátkozik, akivel akar, de azért ez mégsem szép dolog, hogy őt válassza helyettem. Sőt többször idegesít azzal, hogy mondja nekem, hogy most ő megy és inkább beszél a bestie-jével. Egyébként meg 19 éves a nővérem én 17.
2023. aug. 31. 14:32
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Ti, akik utoljára írtok elolvastátok egyáltalán, hogy miket írtam még le? Az egész sztorit ismerni kellene. 😉
2023. aug. 31. 15:19
 22/37 anonim ***** válasza:
62%
Netto irigység a dolog alapja.
2023. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
73%
Elolvastam mindent, és tökéletesen látszik, dúl az irigység belőled. Irigy vagy a nővéredre. Nem tudsz magaddal mit kezdeni.
2023. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
71%

Ez a te oldalat. A nővéredét sajnos nem ismerjük.

Ismerkedj mással, őt pedig hagyd, hagy élje az életét amit eddig is, mert ő így tökéletesen megvan.

Ne hisztizz, hogy nincs kivel ismerkedni, mert aki keres talál. A faluba, másikba, interneten, és péntektől az iskolába is :)


A tesód boldogságát nem kell azért tönkretenni, mert te nem akartál a haveroddal maradni

2023. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Kicsit gondolkodva inkább az a legnagyobb bajom, hogy nem kedvelem azt a barátnőjét, mert egy áruló. Folyamatosan mindenkinek imponál, utána meg mindennek lehordja őket a nővéremnek. Ő meg ebben társ.
2023. aug. 31. 15:29
 26/37 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen fiatal korban nagyon könnyű barátokat szerezni, csak indulj el, csinálj valamit, érdeklődési körödnek megfelelő helyekre járj.

Ne mástól várd, hogy "a barátod legyen" és ilyen szinten (se) foglalkozz másokkal, mint ahogy a nővéreddel teszed.

2023. aug. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
81%

A nővéred felnőtt ember, nem téged válaszott. Valszeg nem kedvel túlzottan (a kommenteid alapján meg tudom érteni) és nem köütelezhető arra, hogy időt töltsön veled az akarata ellenére.

Nyilván te csak azért akaszkodnál rá, mert épp unatkozol és nincs jobb, ezt ő is tudja és ennek megfelelően áll hozzád. Sokkal célravezetőbb lenne ha vennéd a lapot és lekopnál róla, de ezt neked hiába magyarázná bárki :)

2023. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
77%

Tökéletesen igaza van azoknak, akik szerint ha nincs ló, neked jó a szamár is.

Csakhogy a nővéred nem szamár, érdekes módon amíg volt barátod, addig nem akartál vele haverkodni. Most nincs, egyből érdeklődsz. Hát ez sok embernek nem szimpatikus.


Az utólagosan hozzáadagolt (kamu) infók meg nem érdekelnek, ha fontosak vagy egyáltalán valósak lennének, kifejtetted volna őket az alap kérdésben.

2023. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: idegesít nővéred barátnője - és nővéred vele szeretne lenni.

A megoldás: nem foglalkozol a nővéred barátnőjének általad kifogásolható viselkedésével (ami úgy tűnik, rendkívül idegesít és zavar) és nővéreddel se.

2023. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
28# Mivel lehet, hogy a helyedben én is azt hinném, hogy az utólagos infók kamuk, ezért megértelek. Viszont egyáltalán nem kamu. Nekem tiszta a lelkiismeretem. Tudom, nehéz elhinni, mert a mai világban sok a troll, de hidd csak el, nem kamu. Sokat gondolkodtam, és ne aggódj rájöttem, hogy önzőség lenne továbbra is ez az egész tőlem. Nem kedvelem a lányt, ezért nem akartam, hogy a nővérem vele foglalkozzon, azt akartam, hogy egyedül legyen az a lány, mert megérdemeli. De nem akarok önbíráskodni, szóval már nem érdekel.
2023. aug. 31. 16:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!