Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan vagyok kiakadva?

Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég léptem ki egy toxicos barátságból, és most egyedül maradtam. Akárhányszor szeretnék a nővéremmel időt tölteni, mindig ott van a barátnője, aki amúgy meg csak kihasználja, de a nővéremet ez meg nem érdekli, semmi büszkesége nincs. Többször mondtuk neki anyámmal, hogy az a lány kibeszéli a háta mögött, de őt nem érdekli, mert nem akar egyedül lenni. Összeségében a nővérem mindig azt a lányt válassza helyettem, pedig tudja, hogy nem kedvelem azt a lányt. Persze, nem a tulajdonom azzal barátkozik, akivel akar, de azért ez mégsem szép dolog, hogy őt válassza helyettem. Sőt többször idegesít azzal, hogy mondja nekem, hogy most ő megy és inkább beszél a bestie-jével. Egyébként meg 19 éves a nővérem én 17.
2023. aug. 31. 14:32
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
36%
Szerintem is passzíváld magad feléjük teljes mértékben. Nővéred felé is. Te is csapd fel a lámpát zajongj ha mész valahova reggel. És ne keresd direkt a társaságát. Nekem pl sose voltak barátnőim mert nem jött be a picsás trend meg magakelletés. Játszani magam a fiúknak. Inkább keresd meg önmagad nagyon fiatal vagy tök jó. Nejem máig nincsenek barátnőim... mielőtt vki írna h biztos leszbi vagyok, nem már 8 éve egy párkapcsolatban élek nyugi.... de előtte se volt szükség bestiekre. A suliban persze vannak klikkek ott találd meg azokat akikhez beillesz. Nővéreddel meg ha eljon az idő egymásra találtok.
2023. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
80%
Eleve sok 2 év korkülönbség ilyenkor, pláne, hogy bocs, de te iszonyatosan éretlen képet festettél itt le magadról. Ami nyilván változhat, de addig is inkább veled egykorú barátokat keress. A nővéreddel pedig majd alakul, de ha nem lesztek legjobb barinők, akkor sincs semmi, ez nem kötelező attól még, hogy testvérek vagytok.
2023. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező: A trollok is tagadják hogy ők trollok.
2023. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
67%

Sokat gondolkodtam, és ne aggódj rájöttem, hogy önzőség lenne továbbra is ez az egész tőlem. Nem kedvelem a lányt, ezért nem akartam, hogy a nővérem vele foglalkozzon, azt akartam, hogy egyedül legyen az a lány, mert megérdemeli



Egy kérdés! Míg volt valakid, barátod akárkid, addig miért nem foglalkoztatott a dolog a nővéreddel kapcsolatban?


Köszi, várom a reakciót.

2023. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Mert lefoglaltak más dolgok, és egyáltalán nem foglalkoztam más életével. Igaz, akkor is már anyámmal mondogattuk neki, hogy valami nem oké azzal a lánnyal, de természetesen nem zavart ennyire, hogy vele van folyton. De már említettem. Tudom, önző vagyok. Nem fogok beleszólni az életébe, tévedtem és sajnálom:
2023. aug. 31. 21:38
 36/37 anonim ***** válasza:
33%
Akkor csináld úgy a dolgaid, hogy most is foglaljanak le. Ne más életébe akarj belemászni!
2023. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Vettem a lapot! 🫡
2023. aug. 31. 21:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!