Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan vagyok kiakadva?

Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég léptem ki egy toxicos barátságból, és most egyedül maradtam. Akárhányszor szeretnék a nővéremmel időt tölteni, mindig ott van a barátnője, aki amúgy meg csak kihasználja, de a nővéremet ez meg nem érdekli, semmi büszkesége nincs. Többször mondtuk neki anyámmal, hogy az a lány kibeszéli a háta mögött, de őt nem érdekli, mert nem akar egyedül lenni. Összeségében a nővérem mindig azt a lányt válassza helyettem, pedig tudja, hogy nem kedvelem azt a lányt. Persze, nem a tulajdonom azzal barátkozik, akivel akar, de azért ez mégsem szép dolog, hogy őt válassza helyettem. Sőt többször idegesít azzal, hogy mondja nekem, hogy most ő megy és inkább beszél a bestie-jével. Egyébként meg 19 éves a nővérem én 17.
2023. aug. 31. 14:32
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
#9 Miért is lennék akadékoskodó? Segíthetnél, mert nem értem.🤔
2023. aug. 31. 14:54
 12/37 A kérdező kommentje:
#10 Háth, én meg már 3 éve folyamatosan látom a csajt, sikerült kiismernünk őt.
2023. aug. 31. 14:56
 13/37 anonim ***** válasza:
85%
És neked miért fáj, hogy a nővéred jól érzi magát vele?
2023. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem veled van a baj kérdező.
2023. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
14# Ha te mondod, akkor biztosan úgy van.
2023. aug. 31. 15:00
 16/37 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd békén a testvéred. Most léptél ki egy kapcsolatból, egyedül maradtál, nem kell a tesóra akaszkodni. Neki megvan a köre, hát keress te is magadnak másikat. Nem irigykedni kell, hanem barátkozni. Tök gáz amit csinálsz, csak szólok.
2023. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Biztosan nagyon gáz, hogy 1 héten 1x rá kérdezek, hogy majd valamikor nem megyünk e vásárolni.

Mivel egy nagyon kis városban élek, ahol szinte csak idősek vannak, így nem tudom ki mással barátkozhatnék. A körülöttem lévőknek mind vannak barátaik. Most akkor “akaszkodjak” rájuk? Csak viszont ez meg neked nem tetszik, ha olyannal akarok lógni, akinek van már barátja. Azt hiszed interneten nem próbáltam? Itt nem lehet, 1 nap után mindneki eltűnik.

2023. aug. 31. 15:10
 18/37 anonim ***** válasza:
89%
Igen-igen pistike, ismerjük már: te vagy a szent tesó, keresed a társaságát folyamatosan, pénzeled az életét, miközben ő semmit sem csinál, csóró, elnyomó kapcsolatban él, satöbbi. Jöhet a következő sztori.
2023. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Gondolom nem repdesel az örömtől, nem lehet olyan felhőtlen életed. Nem csodálkozom ilyen hozzáállással.
2023. aug. 31. 15:16
 20/37 anonim ***** válasza:
80%
Napi szinten zavarod. Olyan nincs, hogy akár kisváros, de csak öregek lakják. Nehez tudsz beilleszkedni emberek közé, az itt a legnagyobb probléma. Érdekes, eddig nem hiányzott a testvéred. Most magad vagy, mindjárt őt zaklatod. Nincs ló, jó a szamár is. Ez nem így működik. Kíváncsi lennék a tesód történetére is, hogy ő hogy látja.
2023. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!