Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan bánt amit művel?

Jogosan bánt amit művel?

Figyelt kérdés
A testvérem hosszú éveken át nem foglalkozott anyuval. Felé sem nézett. Volt hogy születesnapján sem hívta fel. Amikor anyu hívta, akkor lerazta, hogy majd visszahívja, és vagy megtette, vagy nem. A gyerekét azaz anyu unokáját sem hozta. Csak akkor jött anyuhoz ha a gyerekenek pénz kellett ajándékra, amit nem is anyu adott át. Hosszú évek óta nem látta anyu az unokáját. Testvérem elvált, es egész addig csak a másik nagyszülők léteztek, meg a neje szülei. Édesanyánkkal nem törődött. Én mindig anyuval voltam, segítettem, támogattam, gondoskodtam róla. Testvérem amióta elvált azóta jött többet anyuhoz, de akkor sem vette észre, hogy anyu nincs jól stb. Eljött megebedelt aztán ment tovább. Anyu beteg lett, kórházba került, a testvérem pedig elkezdett távolról mindent irányítani. (Ő Bp-n él, mi nem.) Én voltam anyuval minden egügyi dolgát pontosan tudom,(emiatt is anyu engem jelölt legközelebbi hozzátartozónak) és a tesóm pedig elkezdett intézkedni hogy majd ő anyut felvisz magándokihoz, de azt anyu fizesse majd ki,(!) meg hogy én ne x dokival beszéljek hanem y-al stb. Na én berágtam, és csak annyit kérdeztem: ennyi éven át hol voltál anyu életéből? Ki volt vele ennyi éven át? Kire számíthatott mindig? A többit nem is firtattam. Nagyon rosszul esik, bánt hogy úgy adja elő, mintha ő akarná kézbe venni a dolgokat úgy, hogy semmit nem tud anyu egügyi dolgairól sem. Meg az egész amit művel bánt. Szerintetek jogosan bánt ez?
2023. szept. 14. 19:01
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
35%
De a tesód is elmondhatja az ő oldalát? Ha nem, akkor nem jogos.
2023. szept. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy látszik, kérdező, hogy neked nincs családod.
2023. szept. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
56%

Én úgy gondolom, hogy mindig meg van az oka, ha egy nős férfi nem látogatja az anyját..ha a menny nem akarja a nagymamára bízni az unokát.

Egy nagymama pedig ha szeretné látni az unokáját nem elvár, hanem tesz érte.


Mindig van az éremnek másik oldala, és nagyon szívesen meghallgatnám a másik oldalt is.



Te pedig semmi mást nem akarsz csak azt,hogy szídja valaki a testvéred, irigy vagy - téged nagyon sért, hogy anyád ennek ellenére adott pénzt tesódnak és tök mindegy mire, vagy minek.


Jelenleg olyan vagy mint egy dacos kisgyerek aki félti a játékát, az oviban.

2023. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!