Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Én vagyok most a szemét? Ti...

Én vagyok most a szemét? Ti költenétek egy friss kapcsolatra, ha ahhoz semmi közötök?

Figyelt kérdés

A húgomról és barátjáról van szó.


A húgom 16, a barátja 22 éves. Erről is van egy véleményem, de ezt később.


A húgomnak volt egy barátja, ami viszonylag sok ideig tartott (1 év kb.), de végül megcsalták (az előző barátja is 20-21 éves volt), ez volt kb. 2 hónapja.


Azóta a húgom ismét összeszedett valakit (nem tudok szebben fogalmazni.. Aki 2 hónap alatt összejön valakivel egy 1 éves kapcsolat után (végződött az bárhogyan..) az sem a legszebb dolog), aki ránézésre ugyanaz, mint az előző barátja volt. Tudom, ne ítéljünk első ránézésre senkit, de szó szerint, szerintem még a magasságuk is egyezik, az egész stílus, minden, még az autójuk is.


1 hét múlva lesz a születésnapja ennek a fiúnak, a húgom pedig ajándékot szeretne neki venni, de mivel nincs keresete, így pénze sincs, ezért tőlem kér kölcsön.


Habár nem nagy összeg (10-15 ezer forint), én akkor sem szívesen adok neki. Mármint, neki bármikor adok, de a barátjára nem fogok egy forintot se költeni. És igen, kölcsön, tehát visszaadná, (ösztöndíjat kap majd) de én meg nem fogok elvenni tőle pénzt, azt költse magára. Tehát így mivel nem fogok elvenni tőle pénzt, így én venném a barátjának az ajándékot.


Általában jó emberismerő vagyok, és ennek is az lesz a vége, mint az előző barátjával. Ott is megmondtam mi lesz, és igazam is volt.

Elég csak arra gondolni, hogy a húgom 16, a barátja meg 22 éves.

Na nekem eszembe nem jutna 20 évesen sem egy 16 éves lánnyal kikezdeni. Nem azért, mert sok a 4-6 év korkülönbség, de ebben a korban sok. Nekem már itt megbukott a barátja. Lehet velem vitatkozni, de, aki 22 évesen 16 éves lánnyal kezd ki, az mindent elmond róla. Az előző barátja meg 20 évesen kezdett ki a húgommal, aki 14 éves volt.. Nem tudom, lehet én vagyok ilyen fura beállítottságú, de ez undorító dolog.


Nem tudom mi ez a "nagy" költekezés, de szerintem kb. 1 hónap ismerkedés alatt jöttek össze, még nem is ismerik egymást. Miért nem elég 1-2 közös kép bekereteztetve, mellé valami csoki, és kész.. Nővérem ugyanezt csinálta, csak Ő 40 ezer forint értékben költött egy friss kapcsolatra (és közel sem keresett akkor jól), aminek szintén az lett a vége, hogy 3 hónap után szakítottak. Azóta is bánja.


Így meg nyilván én leszek a rossz ember, mert nem segítem ki a húgomat, tuti haragudni fog, de nem tudok mit csinálni ezzel..


Mit gondoltok erről?



márc. 4. 08:09
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:

#16

Ő mondta el.


#18

A barátjához nem, ellenben testvérként hadd aggódjak már a húgomért. Ismerem őt, és neki teljesen mindegy kivel, csak legyen valakije. 16 évesen nem ez az első, és nem is a második kapcsolata ez..

márc. 4. 10:05
 22/60 anonim ***** válasza:
31%
Mire visszakapnád az árát, a pasas le is lép. 😀Meg kell tanítani a hugodat, hogy nem több tízezres ajándékkal kell maga mellett tartani egy pasast. Ez sem garantálja, hogy örökre szeretni fogja. Friss kapcsolatban amúgysincs értelme jelképes dolgokon kívül többet adni.
márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
44%

16 éves gyerek mi a fenének költ tízezret a kanijára?

Ti valami white trash család vagytok?

Tudod ki adna neki erre pénzt.

Anyádék mit szóltak anno, a 14 éves gyerekük kanizásához?

Apád miért hagyja?

márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
41%
Testvérek közül, neked van egyedül eszed! Egyetértek minden szavaddal. Adj neki 10 ezret, és bizony fogadd el, amikor vissza akarja adni. Abból majd tanul. Ha nem fogadod el a pénzt, nem fogja érezni a súlyát a buta cselekedeteinek.
márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
55%

Én megértelek, nem adnék neki. Oldja meg. A pasi meg tudja hogy a csaj munkanèlküli = nincs pénze.

Ha van egy csepp esze, akkor nem vár nagy ajándèkot.

márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:

#23

Nem tudom. Nyilván nem szólok bele mire költ, ha saját magára költi. Sosem értettem ezeket a költekezéseket. Az előző barátjára is költött, születésnapi ajándékok stb, miközben az akkori barátja szó szerint semmit nem vett neki.


Nem, nem vagyunk white trash család.. Ebből hogy lehetne ezt leszűrni? :D


Bármilyen csúnya dolog, arra nem fogok neki pénzt adni, hogy ajándékot vegyen a barátjának, akivel szó szerint 2 napja vannak együtt.

Ha neki van szüksége bármire, akkor adok, de ez nekem nem játszik.

márc. 4. 10:39
 27/60 anonim ***** válasza:
86%

Neki arra van szüksége, hogy ajándékot vegyen a pasijának. Nem a te feladatot megszabni, mire költhet.

Az meg, hogy minek jöttek össze egy hónap után... Sosem voltál még szerelmes, ahogy írtad is, mi a fenére kéne várni, meg meddig? Ez már nem a viktoriánus korszak...

márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
28%

26.

Abból szűrtem le, hogy valami alja népség vagytok (talán neked van eszed, mert látod milyen beteg a tesód "kaocsolata"), hogy a szülőknek teljesen okés, hogy a 14 eves lányuk egy felnőttel kanizik és már nem az volt az első.

Mikor kezdte?

Oviban?

A másik a pénzszórás a kanra.

A szüleitek hol vannak?

Ez az alja népek sajátja.

márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
84%
Már eldöntötted, minek kérdezed?
márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
87%
28-as: aki egy lány barátjára a "kan", "kani" kifejezéseket használja, AZ AZ, ki tényleg alja népséghez tartozik!
márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!