Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az alig 14 éves kisöcsém...

Az alig 14 éves kisöcsém bevallotta hogy meleg. A szüleim teljesen kiakadtak, anyukám már lenyugodott, de apám az nem is néz rá azóta. Nem bántja de nem néz rá sem. El kéne neki mondanom, hogy én meg bi vagyok? Csak titkolom?

Figyelt kérdés

Igazából anyukámnak mondta el, anyum meg megbeszélte apámmal, az meg kiakadt, és össze vissza kiabálta a b**ziságokat már a szomszéd is tudja a tesómról... ő a kedvenc, cuki kisöcsém... na jó az egyetlen kisöcsém... én már sejtettem róla, de sosem hoztam ezt fel. tudom hogy igaz mert láttam egyszer egy fiúval csókolózni, de csak azt mondta hogy kipróbálta... szerintetek el kéne neki mondanom hogy én meg biszex vagyok, aki fiúkba szeret bele, de lányokkal szexel, mert nem akarom hogy bajba kerüljek? csak hogy ne legyen egyedül. csak nem tudom helyes e ezt elmondani neki nem befolyásolja e, vagy még ott van hogy nehogy elmondja apámnak mert az felakasztja magát...


jah és amúgy azt mondja öcsém hogy netről ismer egy 14 éves fiút, akibe beleszeretett és találkozni akar vele. segítsek neki ebben?


16f



2013. júl. 7. 13:52
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
95%

"én meg biszex vagyok, aki fiúkba szeret bele, de lányokkal szexel, mert nem akarom hogy bajba kerüljek"

Csak szerintem nem ez a biszexualitás pontos definíciója :)

Abban egyet értek az előttem szólókkal, hogy ne mondd el a szüleidnek. Az öcsédnek viszont most nagyon sok segítségre lesz szüksége, mellette kell, hogy legyél, biztatnod és vigasztalnod kell. elképzelhető, hogy adna neki erőt, ha elmondanád (csak neki) a saját titkodat, de mérlegelned kell, hogy szükségszerű-e, megéri-e a kockázatot.

17/f

2013. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
ti jó hülyék vagytok, 8 éves korra bizonyították hogy a szexualitás kialakul, és mellesleg én 1.5 év és 18 vagyok, nehopgy azthidd h most azért leszek hetero mert 18 at betöltöm... atyám...
2013. júl. 7. 14:17
 13/49 anonim válasza:
81%

Erről egy vicc jutott az eszembe:

A család éppen vacsorázik, amikor az egyik lányuk megszólal

- Valamit el kell mondanom, én a lányokat szeretem.

Az apja legyint egyet, majd folytatják a vacsorát. Kis idő múlva megszólal a lánynak a húga.

- Valamit nekem is el kell mondanom. Én is a lányokat szeretem.

Az apja feláll és így szól.

-Hát már senki sem szereti a (kukit)?

Erre megszólal a fia.

-De én igen!


Szegény apádnak elég nagy trauma érhette, ha kiderült, hogy az egyik gyereke meleg. Akkor fog igazán kiakadni, amikor kiderül, hogy te is az vagy (mert végtére a bi is meleg valamilyen szinten).

2013. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
8%

A kis tesód nem meleg szerintem..

Lehet azt hiszi magáról, hogy az. Lányokkal szokott barátkozni? Mert ha csak fiúkkal szokott, akkor nem csoda, hogy ezt gondolja. Talán ha lányokkal is ismerkedne, velük is lógna, talán észhez térne..

2013. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
csak lány barátai vannak...
2013. júl. 7. 14:25
 16/49 anonim ***** válasza:
15%
Szép egy család lehettek. :D
2013. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
15%
furcsa egy család vagytok, az annyi szent...
2013. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
77%

Undorító, ahogy úgy kezelnek titeket itt, mint aki azt vallotta be, embert ölt. Anyukátok így is szeretni fog titeket, apátok meg egy nagy barom, már bocsánat. Ha ilyenért megtagad titeket, akkor ne nevezze magát apának.

Aki meg nem tud a fiúkkal együtt érezni, kussoljon. Nézegessen csak a korlátolt, konzervatív, "jókeresztény", intoleráns kis burkában belül és dugja fejét a homokba.

2013. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
23%

"ti jó hülyék vagytok, 8 éves korra bizonyították hogy a szexualitás kialakul, és mellesleg én 1.5 év és 18 vagyok, nehopgy azthidd h most azért leszek hetero mert 18 at betöltöm... atyám..."



Itt a kommentelők között senki sem hülye.Itt ha becsméreltek volna téged,akkor lenne okod becsmérelni másokat.Így megmondom őszint,hogy aki hülye,az te vagy.Jó bolond voltam,hogy normális véleményt írtam.


17/L-aki biszex és az elején normálisan válaszolt.

2013. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, ha másfél év múlva 18 leszel, az puszta matematika alapján még mindig azt jelenti, hogy 16 múltál, akárhogy hőbörögsz. Nyugi először is, nem mindenki hülye, aki mást mond, mint amit te elvárnál, hanem egyszerűen régebb óta szemléljük ezt a bolygót és az embereket, mint te, azaz láttunk már egyet s mást. :)


Sőt, aki mást ír, mint amit te hiszel, az is segíteni akar, akármilyen hihetetlen is.! Nem az a segítség, hogy valaki bólogatva simizgeti a lelkedet, hanem az, ha őszintén beszél veled, de erre felnőttként úgyis rájössz.


1. A szexuális orientáció valóban rögzül már gyerekkorban, de a szexuális identitás életünk végéig változhat. Kilengéseket mutathat, elindulhat egyik vagy másik irányba, majd vehet 180 fokos fordulatot is.

2. Hidd el, hogy bármennyire annak érzed magad, nem vagy kifejlett ember sem tudati, sem érzelmi, sem fizikai szempontból. Húszas éveid elejéig még rengeteget változol, bár nyilván ezt még nem hiszed el nekünk.

3. Kinsley, aki aztán minden volt, csak nem prűd, azt mutatta ki a felméréseiben, hogy az emberek csupán 4% homoszexuális, azonban közel 40%-uk szerez homoszexuális tapasztalatokat élete során!


Matematikai szempontból nézve a dolgot elég valószínűtlen, hogy egy testvérpár mindkét tagja beleessen a 4%-ba, bár természetesen lehetséges, lottóötös is megesik néha. :) Én azonban úgy sejtem, hogy inkább ahhoz a mintegy 35%-hoz tartoztok, akik bár szereznek ilyen tapasztalatokat, éreznek ilyen vágyakat, de nem lesznek egyértelműen homoszexuálisak. Főleg a korotok miatt gondolom ezt, az ember ilyenkor keresi az útját minden értelemben.


Ha nagyon nehéznek érzitek a helyzetet, inkább keressetek szakembert, interneten nem olyan nehéz feladat ez. Ha elolvasod ezt a cikket, talán megérte, miért tanácsolom ezt: [link]

Főleg az utolsó két bekezdést ajánlom figyelmedbe.


A lényeg, hogy vesd le a gőgöd a 16 éveddel, várj türelmesen, míg felnősz, ismerd meg magad, adj időt az érésre, az alakulásra. Hogy is várhatná el a világ, hogy egy félkész ember tökéletesen tisztában lehessen magával, mikor még felnőttként is sokszor nagyon nehéz ez? Vesd le magadról tehát ezt a terhet! Ne akarj se magad, se mások szemében felnőttként látszani, ne akard, hogy annak tűnj, hiszen nem is vagy még az. Ha ezt elfogadod, a szexuális érdeklődésed nem teher, hanem egy felfedezetlen terület, ami még minden irányba nyitott lehet, ne zárd be a kapukat magad előtt! Ugyanezt tanácsolom a tesódnak is, hiszen ő még előrébb tart ebben a folyamatban. Ha kell, olvassatok szakirodalmat, keressetek fel szakembert, de ne forduljatok magatok és a világ felé daccal és dühvel!

2013. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!