Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az alig 14 éves kisöcsém...

Az alig 14 éves kisöcsém bevallotta hogy meleg. A szüleim teljesen kiakadtak, anyukám már lenyugodott, de apám az nem is néz rá azóta. Nem bántja de nem néz rá sem. El kéne neki mondanom, hogy én meg bi vagyok? Csak titkolom?

Figyelt kérdés

Igazából anyukámnak mondta el, anyum meg megbeszélte apámmal, az meg kiakadt, és össze vissza kiabálta a b**ziságokat már a szomszéd is tudja a tesómról... ő a kedvenc, cuki kisöcsém... na jó az egyetlen kisöcsém... én már sejtettem róla, de sosem hoztam ezt fel. tudom hogy igaz mert láttam egyszer egy fiúval csókolózni, de csak azt mondta hogy kipróbálta... szerintetek el kéne neki mondanom hogy én meg biszex vagyok, aki fiúkba szeret bele, de lányokkal szexel, mert nem akarom hogy bajba kerüljek? csak hogy ne legyen egyedül. csak nem tudom helyes e ezt elmondani neki nem befolyásolja e, vagy még ott van hogy nehogy elmondja apámnak mert az felakasztja magát...


jah és amúgy azt mondja öcsém hogy netről ismer egy 14 éves fiút, akibe beleszeretett és találkozni akar vele. segítsek neki ebben?


16f



2013. júl. 7. 13:52
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
0%
Megtanitalak hurkot kötni nagyon szívesen.
2013. okt. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nagyon primitív vagy.
2013. dec. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
21%
Biztosan hallottál már az azonos alakú szavakról, kedves előző. Ha nem, ajánlom figyelmedbe a magyar nyelvtankönyvet. Például ha azt mondom: átmegyek a zebrán, mert zöld van, mindenki tudja, hogy nem egy állatot fogok megtaposni. Kivéve az ilyen csökkent agyi képességűeket, mint te.
2014. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó én tökre nem értem mi baja van egyeseknek ezzel a szóval.Vagy,hogy így nevezeték el.

Angolban pl a "gay" vidámat jelent.

Ezek már annyira buták,hogy a szavakat a magukénak akarják tudni:D

Ezek csak szavak b.ssza meg:D

Idióta:D

Milyen gyenge,rozzant elméjűt zavar ez?:DDDD

2014. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Nem értem ilyenkor minél állunk le troll okkal vitatkozni, használjuk inkább a piros gombot!
2014. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
16%

Mi lett a sztori vége? Ugye kamu volt?

Ha nem faterod helyében én öngyilkos lettem volna...

2016. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Én csak most (2017. augusztus) olvastam végig ezt a válaszsort! Meglátásom:

Ha az eset valóban valós helyzetet ír le, akkor a kérdésfeltevő nagyon bunkó alak (már bocs a kifejezésért)! Már törölte magát (nevét), de egy másik néven bizonyára olvasgatta / olvasgatja tovább a kommenteket! Én szívesen beszélgetnék vele (akár priviben is), hátha az elmúl négy évben kicsit benőtt a feje lágya...

2017. aug. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:

2023 március 19.

Na? elmontad már a szüleidnek?

2023. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Mostanra biztos többet tudnak a fivérek is és a családtagok is.
2023. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!