Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az alig 14 éves kisöcsém...

Az alig 14 éves kisöcsém bevallotta hogy meleg. A szüleim teljesen kiakadtak, anyukám már lenyugodott, de apám az nem is néz rá azóta. Nem bántja de nem néz rá sem. El kéne neki mondanom, hogy én meg bi vagyok? Csak titkolom?

Figyelt kérdés

Igazából anyukámnak mondta el, anyum meg megbeszélte apámmal, az meg kiakadt, és össze vissza kiabálta a b**ziságokat már a szomszéd is tudja a tesómról... ő a kedvenc, cuki kisöcsém... na jó az egyetlen kisöcsém... én már sejtettem róla, de sosem hoztam ezt fel. tudom hogy igaz mert láttam egyszer egy fiúval csókolózni, de csak azt mondta hogy kipróbálta... szerintetek el kéne neki mondanom hogy én meg biszex vagyok, aki fiúkba szeret bele, de lányokkal szexel, mert nem akarom hogy bajba kerüljek? csak hogy ne legyen egyedül. csak nem tudom helyes e ezt elmondani neki nem befolyásolja e, vagy még ott van hogy nehogy elmondja apámnak mert az felakasztja magát...


jah és amúgy azt mondja öcsém hogy netről ismer egy 14 éves fiút, akibe beleszeretett és találkozni akar vele. segítsek neki ebben?


16f



2013. júl. 7. 13:52
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
állj ki a tesód mellet biztos szüksége van rá
2013. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
pfffff... életem legjobb estélye volt mikor 14 évesen randi.gay ről egy alkalmiban részt vettem. had tudjam már én hogy mi vagyok, és mire vágyom. kavarhatsz, firkálhatsz, fejtegethetsz, de amíg én azt mondom BISZEX vagyok, te bármit mondasz én az is maradok. ez olyan dolog amit csak Én mondhatok meg, nem pedig egy ismeretlen senki, aki elolvas egy kérdést egy fórumon... amúgy igenis teljesen kifejlett ember vagyok. fiatal oké, de teljesen kifejlett szaporodásra képes, biológiailag érett ember vagyok. ahogy az öcsém is... amúgy a kamaszkor kb 15-16 évesen lezárul, 12 től 17 ig tartHAT. de ált 16 ra már vége. legalább is meghatározó hormonális változások már nem fognak kihatni arra aki ezt a kort elérte.
2013. júl. 7. 14:47
 23/49 anonim ***** válasza:
48%
Rendben, akkor okos vagy, felnőtt és bölcs vagy, nem is kellünk mi ide. Elnézésedet kérem, hogy segíteni próbáltam neked. (8-20-as)
2013. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
"felnőtt és bölcs vagy". sosem mondtam hogy bölcs vagyok, se hogy felnőtt... csak azt, hogy biológiailag érett fiatal... ennyi. nem 7 éves vagyok aki tényleg nem tudja mit akar, hanem egy nemileg érett, fiatal férfi.
2013. júl. 7. 14:54
 25/49 A kérdező kommentje:
kérlek mond hogy MELEG! és amúgy én bi vagyok, de a melegekkel sincs semmi bajom, sőt az öcsém egyenesen imádom:)
2013. júl. 7. 15:01
 26/49 anonim ***** válasza:
85%

Nemileg érett vagy, de értő olvasás, témában jártasság nulla. A korodnál fogva az önismereted is gyenge lábon állhat még.


A nemi érettség nem egyenlő a nemi érdeklődés véglegesedésével, mint azt fentebb is írtam. Mivel láthatóan nem olvastad el a korábbi írásaimat, ezért nem töröm tovább magam. Nagyon szeretek és igyekszem az embereknek segíteni, de ha valakitől cserébe azt kapom, hogy hülye vagyok, akkor az letöri a lelkesedésemet. A Google a barátod, sok sikert hozzá!

2013. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
87%
Veled nem az a baj, hogy meleg vagy biszex vagy, hanem, hogy nagyképű, arrogáns és hülye!
2013. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
92%

Te 18 évesen is pont ilyen agyatlan leszel, mint most kamaszon. Mert háboroghatsz, csak egy kamasz vagy. 16 évesen azt hiszed mindent tudsz és lehülyézed a válaszolókat akik semmi rosszat. Kikéred magadnak, hogy te biszexuális vagy, szinte büszke vagy rá, de ez nem olyan dolog, amire ennyire büszkének kell lenni. Semmi bajom nincs azzal, ha valaki homoszexuális, de nem is kéne büszkének lenni rá, ugyanolyan emberek, mint a heterók.

Nőjjél fel, állj az öcséd mellé és vegyél vissza az arcodból.

2013. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
89%

Öcsédnek mond meg anyádéknak még ne. Ők hadd nyugodjanak le még.

Öcsédnek meg próbálj meg segíteni.

Egyébként öcséd még nem biztos, hogy az lesz. Ok: még nagyon sok minden változhat amíg felnő. Szerintem nem teljesen van ilyenkor minden ilyen dolog kialakulva.

2013. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
93%

Itt látom sok szakértő van, akkor hadd álljak én is a kérdező mellé!

Aki meleg vagy bi, az ANNAK SZÜLETIK! Az, hogy valaki már 8 évesen tudja, valaki még 18 évesen sem biztos benne, az függ az egyéni érettségétől. Szó sincs arról, hogy ez változik. Olyan nincs, hogy a kérdező öccse felismeri magában 14 évesen, és ez téves, 2 év múlva rájön, hogy hoppá, mégsem! Ha mégis hallottatok ilyenről, az azért volt, mert szerencsétlen illető rájött, jobb, ha titkolja a környezete előtt, netán saját magát is becsapja.


Ti, kis okosok, van meleg ismerősötök? Nekem történetesen 5 meleg barátom van, fiúk, pontosan tudom, min mentek keresztül, hány évesen ismerték fel magukban. Mind érezték már 12-13 éves korukban, csak némelyikük kicsit később jutott el odáig, hogy be is vallja magának.

2013. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!