Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Véletlenül megtudtam, hogy a...

Véletlenül megtudtam, hogy a sógornőmnek volt egy abortusza, amiről a bátyám nem tud. Ti elmondanátok neki?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 09:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/123 Kései Sirató ***** válasza:
74%
A bátyádnak fájdalmat okoznál. Szereted te a bátyádat?
2014. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/123 anonim ***** válasza:
74%

Te nem vagy 100-as azt ugye tudod?

Szerinted az abortusz egyenlő a gerinctelenséggel? Az igen!


Nem egy jó dolog, elég nagy hiba, de hibát mindenki követhet el.

Képzeld nekem is volt egy abortuszom. Két egészséges nagy fiam után teherbe estem fogamzásgátló mellett. Egy élettársi kapcsolatba, ami már a vége fele közeledett. Meg kellett volna tartanom, és egyedül nevelgetni? A fenét. Vannak olyan élethelyzetek, amikor nem tudsz felvállalni egy gyereket.

Gondolom sógornőd se csináltatta fel magát szándékosan, hogy kipróbálhassa milyen az abortusz.


Gonosz vagy és rosszindulatú, sőt továbbmegyek, szerintem neked az is szúrja a szemed, hogy a férjed a tesójához közel áll.

Azt azonban vedd figyelembe, hogy te előbb mész a levesbe, mint a férjed tesója.

Ja és anyósoddal is megszűnne minden eddigi jó viszony, mert soha többet nem bízna benned.

Jó természeted van.

2014. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/123 anonim ***** válasza:
64%
Nos, a batyad se volt épp gerinces, ha eszre se vette, hogy teherbe ejtette, azt meg pláne nem, hogy abortusza volt.... Gratulálok a batyadnak. Főleg a rendkívül mely hitéhez, ami megengedte a házasságon kívüli szexet.
2014. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/123 A kérdező kommentje:

Egyrészt: házasok; írtam, hogy a sógornőm.


A bátyám akkor külföldön dolgozott, nem volt nehéz eltitkolni.


Nem maga az abortusz a gerinctelenség (bár a bátyám szerint az is), hanem hogy ezt eltitkolta a vallásos, gyerekre vágyó férje elől.

2014. ápr. 30. 10:15
 15/123 anonim ***** válasza:
92%

Nem mondanam el. Ez csak fajdalmat okozna a batyamnak, semmi jo nem szarmazna belole. Masreszt maganugy, nem az en titkom, amit csak veletlenul tudtam meg. Nem szeretnek szarkavaro lenni.

Megoriznem a titkot, es megprobalnam elfelejteni.


Az igazsagnak nem mindig kell kiderulnie, ha csak fajdalmat okozna, es nem lenne elorebb semmi tole.

2014. ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/123 anonim ***** válasza:
32%

A pasinak joga van tudni az igazságot.

Én elmondanám.Undorító,amit a sógornőd tett.Nem az abortusz,hanem az eltitkolás.

2014. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/123 anonim ***** válasza:
87%

egyet értek azzal, hogy joga van tudni, de nem a kérdezőtől, hanem a feleségétől..


amit legfeljebb tennék, az az, hogy a sógornőnek mondanám el, hogy tudom, és jobb lenne, ha elmondaná, mert lassan nem lesz titok, és jobban jár ha tőle tudja meg a bátyád, mint mástól(ha neked elszólta magát az anyja, másnak is el fogja)


de neki se nyilváníts vélményt..teljesen felesleges!

2014. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/123 anonim ***** válasza:
72%
17. és az 1. voltam
2014. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/123 anonim ***** válasza:
83%

Ha elmondod, ne csodálkozz majd, ha a sógornőd gyűlölni fog, és azon se csodálkozz ha egy nap arra ébredsz, hogy a vallásos bátyád idilli házassága véget ért. Akkor vállon veregetheted magadnak, hogy tönkretettél egy működő házasságot, mert képtelen voltál a szádat befogni.

Vannak dolgok amik nem másokra tartozik. Ha eljön az ideje a sógornőd úgyis elmondja majd az igazságot.

2014. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/123 anonim ***** válasza:
30%
A bátyádnak JOGA VAN TUDNI HOGY MI LETT A GYEREKÉVEL!
2014. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!