Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Undorodom a saját testvéremtől...

Undorodom a saját testvéremtől mégis segítenék neki?!

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, van egy ikertestvérem. A kapcsolatunk soha nem volt rossz, de kimondottan jó sem.

Ő volt mindig a nagyszájú menőfiú, én pedig inkább a visszahúzódóbb.

Egy éve romlott meg a kapcsolatunk, amikor elárultam neki, hogy meleg vagyok.

Nem azt mondom, hogy bánt, csak egy jó szava nincsen hozzám. Idegenek leszünk lassan egymásnak, bár mindig verekszünk. Egy arrogáns barom.

Másokat aláz meg, a saját szórakozása érdekében. Szereti érzelmileg tönkretenni a körülötte lévőket.

Viszont egy pár hete a suliban, elkezdtek oltogatni a szexuális orientációm miatt. NEm tudom ez egy iker telepátia vagy mi, de megjelent és megvédett, ami nagyon meglepett, hiszen nem támogatja, hogy meleg vagyok. Ezután persze egy újabb igazgatóival gyarapodott az ellenőrzője, amit magamra akartam vállalni, de mondta, hogy majd ő elintézi. Na mindegy is, tegnap este későn jött haza, mivel egymás mellett vannak a szobáim szokás szerint felébresztett.

Dörömbölt a szobájában, amitől nem tudtam aludni, így átmentem. Ott állt a tükör előtt, karmolta a mellkasát és sírt, utoljára kb oviban láttam őt sírni. Azonnal kitessékelt, de azóta is zavar a dolog.

Hogyan húzhatnám ki belőle mi a baja? Mitől készülhetett ki? Olyan erős



2015. máj. 10. 22:38
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
95%
Mi is ikkrek vagyunk fiuk de nálunk igaz a bisexualitás is van és igy nincs köztónk rivarizálás. igaz egymás barátját meg is nézzük de nem fekszünk össze máséval.
2015. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem tök egyértelmű a kiborulásásnak oka. Rájött mekkora fájdalmat okozott Neked azzal, hogy elárult a suliban a melegséegd miatt. Az ikrek közt mindig szorosabb a kötelék, mint a sima tesók között, és szerintem nagyon fáj neki belátni, hogy ő a hibás, amiért a suliban oltogatnak. Pont abban a korban vagytok, amikor a vagánykodás, a keményfiú image nagy hatalmat ad, viszont fontos a családi kötelék is. Szeret Téged és nem bírja elviselni hogy bántanak, és hogy ő is bántott.
2015. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
95%
Az ikrek eseteben, ha az egyik meleg, akkor 90%-ban a masik is. Szerintem a testvered is meleg, csak nem meri bevallani. Szerintem keress fel egy pszichologust, vagy olvass utana ennek. a testveredeel errol meg ne beszelj, m az arrogancia pont azt jelzi nala, h kuszkodik meg o is azzal, h elfogadja ezt. Ez nem jo szakasz arra, h beszelj vele. Elobb mindenkeppen szakemberrel.
2015. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó azért ne túlozz, és ez csak egypetéjű ikrekre igaz ekkora szám, és az sem 90%, hanem 50%. Akik meg nem egypetéjűek, ott meg körülbelül 15% az esély rá, hogy mind a kettő az lehet.
2015. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
95%
24-es, esetlegtudnal mondani tanulmanyt/irodalmat, h honnan idezted ezeket a szamokat? Csak mert en ezzel foglalkozo pszichologusoktol. Es utananeznek a Te adataidnak is. Koszi... :)
2015. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Egypetéjűek vagyunk. De Ő tényleg nem meleg! Most ezt nem akartam megosztani, de van egy se veled se nélküled kapcsolata egy hölggyel, aki egy „jó ismerősünk” barátnője. Igazából én erre gondolok, emiatt érzi rosszul magát, csak nem értem, hogy a lány miatt miért magával lenne problémája?! Nagyon csúnya dologba keveredett bele, de ha szereti, akkor én megértem. Az elején volt vele problémám, mert nagyon aljas dolognak tartottam, még egy kicsit most is, ha ép ésszel belegondolok, mit csinál, de szerelmes.

Na meg az sem mellékes, hogy gyakran csapnak fel a hullámok a feje fölött.

Nem árult el, és nem ő a hibás!

2015. máj. 11. 21:27
 27/48 anonim ***** válasza:
89%
Miert mit tett vagy tesz?
2015. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim válasza:
98%
Szia olvasgattam egy kicsit a válaszokat és többé kevésbé lehet hogy a tesód meleg. Hiába férfias meg van barátnője stb attól lehet hogy az. Sok meleg csajozik,meg keménynek mutatja magát csak azért hogy ne gondolják róla hogy meleg. Tegyük fel hogy nem meleg ,más problémája van, de oktalanul nem sírna a tükörbe karmolva a mellkasát. Ha meg nem deríttetted ki akkor derítsd ki.Akkor kérdezz ra mikor úgy latod hogy nincs jókedve, kérdezd meg mi a baja vidítsd fel és mond neki hogy bízzon meg benned mert a testvére vagy és kitartasz mellette barmi problémája legyen is .(én is ilyen vagyok mint a tesód amúgy mutatom a kemény srácot társaság előtt de mikor egyedül vagyok kitörnek belőlem is az érzelmek és akkor nem tudok uralkodni magamon összetörök valamit és utalom magam azért amién vagyok. Remélem valamennyire megérted amit írok és kíváncsi vagyok hogy mi lehet a problémája az tesódnak.De ez a te titkod marad ha elmondja neked,ne mond el senkinek :)Ui:nem tudom hogy vettem rá magam hogy mindezt leírjam.
2015. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 ftf1983 ***** válasza:
87%

Kérdező!


Amit 28-as ír az nagyon korrekt és igaza van. Az én meglátásom szerint is meleg vagy bi a testvéred bármennyire is nem látszik vagy nem érzed. Nem egy olyan most már meleg srácot ismerek, aki hasonlóan nem tudta elfogadni az érzéseit, de aztán sikerült nekik. Amúgy meg szerintem valahol "irigyli" azt tőled, hogy Te elfogadtad és vállalod a melegségedet. Nem egyszerű a helyzet, de türelemmel és kitartással tudsz segíteni neki.

2015. máj. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

Amikor anya rájött, hogy valamelyikünk meleg, magára vállalta. Előtte pár hónappal, elmondtam neki, és mondtam hogy nem állok készen megosztani mással.

Anya rákérdezett, ő pedig lazán, azzal a tipikus arrogáns fejével csak annyit mondott, hogy ja és hogy ezzel valami baja van-e?! Igazából szerintem őszintén senki nem hitte el, és mivel lelkiismeretes vagyok, talán egy hétig ment ez a hazudozás, utana elmondtam. A bátyám nem olyan gyáva, mint én!

Az viszont tény, hogy mindent elfolyt magában, de ez nem opció!

De azért köszi a válaszokat!

2015. máj. 13. 17:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!