Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Undorodom a saját testvéremtől...

Undorodom a saját testvéremtől mégis segítenék neki?!

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, van egy ikertestvérem. A kapcsolatunk soha nem volt rossz, de kimondottan jó sem.

Ő volt mindig a nagyszájú menőfiú, én pedig inkább a visszahúzódóbb.

Egy éve romlott meg a kapcsolatunk, amikor elárultam neki, hogy meleg vagyok.

Nem azt mondom, hogy bánt, csak egy jó szava nincsen hozzám. Idegenek leszünk lassan egymásnak, bár mindig verekszünk. Egy arrogáns barom.

Másokat aláz meg, a saját szórakozása érdekében. Szereti érzelmileg tönkretenni a körülötte lévőket.

Viszont egy pár hete a suliban, elkezdtek oltogatni a szexuális orientációm miatt. NEm tudom ez egy iker telepátia vagy mi, de megjelent és megvédett, ami nagyon meglepett, hiszen nem támogatja, hogy meleg vagyok. Ezután persze egy újabb igazgatóival gyarapodott az ellenőrzője, amit magamra akartam vállalni, de mondta, hogy majd ő elintézi. Na mindegy is, tegnap este későn jött haza, mivel egymás mellett vannak a szobáim szokás szerint felébresztett.

Dörömbölt a szobájában, amitől nem tudtam aludni, így átmentem. Ott állt a tükör előtt, karmolta a mellkasát és sírt, utoljára kb oviban láttam őt sírni. Azonnal kitessékelt, de azóta is zavar a dolog.

Hogyan húzhatnám ki belőle mi a baja? Mitől készülhetett ki? Olyan erős



2015. máj. 10. 22:38
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
97%
A testvéred egy nagyon jó emer és nagyon szeret téged! Tégyél meg érte minden tőled telhetőt :)
2015. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
96%

Ez durva. Nagyon bator a tesod hogy ezt igy siman magara vallalta.

Beszeltel mar azota vele?

2015. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim válasza:
el szokott mesélni bárkinek barmit hogy (mi volt ma vele, hogy van stb?) Nem jó dolog ha mindent csak úgy elfojt magában mert sok elfojtott dolog düht okoz ,nagy stresszel jár amit általában vagy verekedéssel vezet le bárkin(nem rajtad,mert a tudat alattijában benne van hogy egy-vérből származtok,ha veled verekedik is az nem olyan komoly.) vagy megrongál akármit amiben kárt tehet. Vagy talán ahogy te írtad :"Másokat aláz meg".Ez is lehetséges a feszültség levezetés érdekében.
2015. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Igyekszem. Tudom. Igen, beszéltünk. Van egy haverja, akivel csinálja a dolgait, de amúgy szerintem nekem mondja el a legtöbb dolgát, az is kb a semmivel egyenlő. Szerintem nincs olyan nap, hogy ne verekedne. Új suliba járunk, ez volt itt az első évünk, de már félévkor ki akarták csapni, csak meghalt az apánk és erre fogtuk a csínytevéseit. És nem, nem emiatt van most problémája.

Nagyon sok feszültség van benne, sokat kondizik mondjuk meg fut, de nem elég.

2015. máj. 13. 22:43
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

Miiiii? Akkor gondolom emiatt van így kibukva, mert azert az elég nagy sokk ha valakinek meghal az apukája

Sajnálom

2015. máj. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim válasza:
100%
Borzasztó nagy fajdalom ha meghal valakinek az apukája.Még jobban oda kell figyelnetek egymásra. És énis sajnálom hogy meghalt.
2015. máj. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Semmi gáz, egy alkoholista szemétláda volt. Babák voltunk bátyámmal, amikor elhagyta anyát, aztán 3-4évente megjelent, fenyegetett minket, aztán ennyi. Igazából azt sajnálom, hogy nem köphettük arcon.

De már jó a helyzet, kiderítettem most mi volt a baja, sokat még nem tudok, de rajta vagyok az ügyön

2015. máj. 14. 21:56
 38/48 anonim ***** válasza:
93%
Es kideritetted miert karmolta magat? Vagy ez nagy titka es men szeretned elmondani?
2015. máj. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Nem szeretném
2015. máj. 15. 15:19
 40/48 anonim ***** válasza:
28%
Azon nem gondolkodtál még hogy ha te is megerősítenéd magad, kondizni járnál, oda figyelnél magadra akkor esetleg többen odafigyelnének rád és nem néznének le? Eleve a szüleid mit szólnak h meleg vagy? Gondolom nem is tudják...
2015. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!