Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Undorodom a saját testvéremtől...

Undorodom a saját testvéremtől mégis segítenék neki?!

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, van egy ikertestvérem. A kapcsolatunk soha nem volt rossz, de kimondottan jó sem.

Ő volt mindig a nagyszájú menőfiú, én pedig inkább a visszahúzódóbb.

Egy éve romlott meg a kapcsolatunk, amikor elárultam neki, hogy meleg vagyok.

Nem azt mondom, hogy bánt, csak egy jó szava nincsen hozzám. Idegenek leszünk lassan egymásnak, bár mindig verekszünk. Egy arrogáns barom.

Másokat aláz meg, a saját szórakozása érdekében. Szereti érzelmileg tönkretenni a körülötte lévőket.

Viszont egy pár hete a suliban, elkezdtek oltogatni a szexuális orientációm miatt. NEm tudom ez egy iker telepátia vagy mi, de megjelent és megvédett, ami nagyon meglepett, hiszen nem támogatja, hogy meleg vagyok. Ezután persze egy újabb igazgatóival gyarapodott az ellenőrzője, amit magamra akartam vállalni, de mondta, hogy majd ő elintézi. Na mindegy is, tegnap este későn jött haza, mivel egymás mellett vannak a szobáim szokás szerint felébresztett.

Dörömbölt a szobájában, amitől nem tudtam aludni, így átmentem. Ott állt a tükör előtt, karmolta a mellkasát és sírt, utoljára kb oviban láttam őt sírni. Azonnal kitessékelt, de azóta is zavar a dolog.

Hogyan húzhatnám ki belőle mi a baja? Mitől készülhetett ki? Olyan erős



2015. máj. 10. 22:38
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz, ha megkérdezhetem ?!!

Pont annyira figyelek oda a testemre, mint a testvéreim. Ha az embernek van 4 nagy arcú, gyúrós bátyja, nehéz nem annak lenni. Sajnálom, hogy próbálok jobb ember lenni náluk, és nem áttaposni mindenkin. De köszi, hogy említed, voltak a testemmel problémáim, jó esik! :)

Ha olvastad volna, amit írtam, tudnád, hogy tudják és elfogadnak olyannak, amilyen vagyok

2015. máj. 15. 20:46
 42/48 anonim ***** válasza:
53%
ne haragudj. nem megbántani akartalak!! olvastam amit írtál, és nekem ez jött le! bocsánat még egyszer!!!! nem tudom a helyzetedet.. biztosan valamit félrenézhettem!!!
2015. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
93%
Milyen problémáid voltak, ha megkérdezhetem? Természetesen megértem, ha nem szeretnél válaszolni!
2015. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
93%
sajnálom, jobban vagy már ? :(
2015. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy.

3 kigyúrt, barna bőrű, hajú, szemű, jóképű bátyám van, mellettük mi nagyon csúnyán elbújhatunk, tesóm a sok verekedés miatt van nálam jobb helyzetbe, meg helyesebb is. Bátyáim akármilyen nőt megkapnak. Tesómat az erőszakos stílusa miatt sokan elutasítják, de azért neki is sokszor jön össze a dolog, na meg van neki az a bizonyos lány.

Én vagyok az egyetlen, aki még szűz, ilyen helyzetben ne legyen az embernek kisebbségi komplexusa

2015. máj. 16. 00:04
 46/48 anonim ***** válasza:
96%
haha, Istenem, olyan kis cuki fiú lehetsz :)
2015. máj. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
Na mi a helyzet?
2015. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 Sztepi válasza:
95%
Úgy megölelnélek titeket, basszus... :D
2017. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!