Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Undorodom a saját testvéremtől...

Undorodom a saját testvéremtől mégis segítenék neki?!

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, van egy ikertestvérem. A kapcsolatunk soha nem volt rossz, de kimondottan jó sem.

Ő volt mindig a nagyszájú menőfiú, én pedig inkább a visszahúzódóbb.

Egy éve romlott meg a kapcsolatunk, amikor elárultam neki, hogy meleg vagyok.

Nem azt mondom, hogy bánt, csak egy jó szava nincsen hozzám. Idegenek leszünk lassan egymásnak, bár mindig verekszünk. Egy arrogáns barom.

Másokat aláz meg, a saját szórakozása érdekében. Szereti érzelmileg tönkretenni a körülötte lévőket.

Viszont egy pár hete a suliban, elkezdtek oltogatni a szexuális orientációm miatt. NEm tudom ez egy iker telepátia vagy mi, de megjelent és megvédett, ami nagyon meglepett, hiszen nem támogatja, hogy meleg vagyok. Ezután persze egy újabb igazgatóival gyarapodott az ellenőrzője, amit magamra akartam vállalni, de mondta, hogy majd ő elintézi. Na mindegy is, tegnap este későn jött haza, mivel egymás mellett vannak a szobáim szokás szerint felébresztett.

Dörömbölt a szobájában, amitől nem tudtam aludni, így átmentem. Ott állt a tükör előtt, karmolta a mellkasát és sírt, utoljára kb oviban láttam őt sírni. Azonnal kitessékelt, de azóta is zavar a dolog.

Hogyan húzhatnám ki belőle mi a baja? Mitől készülhetett ki? Olyan erős



2015. máj. 10. 22:38
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ikrek vagyunk, és melegek. A tesóm már sokkal korábban, kb. 17-18 éves korunkban felvállalta, én csak a 20-as éveim végén. Lehet, hogy a testvéred is az, csak még nem jutott el arra a szintre, hogy saját maga illetve a környezete előtt felvállalja. Az, hogy bánt, oltogat Téged, szólhat a saját elfojtott homoszexuális vágyainak is, amivel még nincsen kibékülve.
2015. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

nem mozgok meleg körökben, de tudom, érzem, Ő nem meleg!

ha ismernétek, ti is látnátok, nagy és csúnya dolgokat folyt el magában, de nincsen közük a saját neméhez való vonzódás.

Ajj, csak kérlek valaki adjon tanácsot, ki hogyan szedi ki a titkokat a tesójából?

2015. máj. 10. 23:18
 13/48 anonim ***** válasza:
95%
csak agymásnak vagytok? nincs véletlenül egy idősebb tesód aki talán jobban átlátja ezt a helyzetet?
2015. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

Ez is lehet, amit a többiek írtak, vagy az, hogy kettőtök közül mindig ő kellett, hogy erős legyen, téged/kettőtöket megvédjen. Ez valószínűleg már egészen kicsi korotokban kialakult. Mindig, minden pillanatban erősnek és keménynek lenni, felelősséget vállalni másért, aki gyenge - ez iszonyú lelki teher, van úgy, hogy néha belefárad az ember.

Szerintem ti nagyon szeretitek egymást, ikrek lévén különleges kapcsolat van köztetek, ez süt minden szavadból, akármit írsz. Csak úgy tudod kihúzni belőle, mi baja, ha nem hagyod lerázni magad, amikor bemész hozzá beszélgetni. Tudsz erős lenni te is, csak beléd ivódott a felállás köztetek.

2015. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
97%
Tudom ez már lerágott csont, kijelentetted,megértettük, csak még egy kérdés. Hogyan lehetsz ilyen biztos abban, hogy ő nem meleg?
2015. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
96%

Beszélj vele bátran és őszintén, mondd el neki, hogy érzed, hogy valami problémája van, felesleges tagadnia, nyugodtan megoszthatja veled, hisz te is megosztottad ővele. Éreztesd vele, hogy benned megbízhat, nem árulod el senkinek, amit mondd (de aztán tényleg nem is áruld el senkinek!).


az előző iker

2015. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

Van még 3 bátyánk, ők sokkal idősebbek, nem igazán foglalkoznak velünk

Nehéz nem "lerázatni magam" hiszen mindig kerül, amikor esetlegesen nincsen kulcsra zárva az ajtaja és bemegyek, abból mindig verekedés lesz.

Mert tudok olyan dolgokat, amit nem szeretnék megosztani.

Nem mondanám soha senkinek el a titkait. Csak nehéz vele őszintén beszélni, mint említettem, leggyakrabban verekedés a vége, de ha nem, akkor elvicceli az egészet.

Azért köszönöm a válaszokat!

2015. máj. 10. 23:52
 18/48 anonim ***** válasza:
97%

Oszintén remelem hogy meg tudjatok beszelni.

majd leirod nekünk hogy korulbeul mi a baja, nem kell elmondani a titkat csak hogy ne aggodjunk :P

2015. máj. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a "megjelenést", "viselkedést" én sosem értettem, hogy ez miért kizáró ok, hogy meleg legyen. Én is férfias vagyok, beszélgetek csajokról haverokkal stb stb, mert azért át tudom érezni helyzetüket. Igaz, hogy én rólam nem tudja senki sem, így van ebből hazudozás, színészkedés stb. Lehet, hogy a tesód is ezt csinálja, és már kiborult miatta. Gondolom nem vagytok egypetéjűek, de azt azért elárulom, hogy pl egypetéjű ikreknél, ha az egyik fél meleg, akkor minimum 50%, hogy a másik is az, mert ők egymás természetes klónjai. Akik nem egypetéjűek, ott kevesebb a %, de ott is gyakori az ilyen eset. 5-en vagytok fiú tesók, úgyhogy ez teljesen normális, hogy van köztetek meleg. Ha egy családban, egymás után sok azonos nemű születik(5 azonos nemű az sok), abból 1 szinte biztos, hogy meleg lesz.


Ez a karmolás dolog, ahogy fentebb is írták, ez az önutálat jele. Undor saját magától, ez szinte biztos. Sírt is, úgyhogy valami baja biztos van.


"Másokat aláz meg, a saját szórakozása érdekében. Szereti érzelmileg tönkretenni a körülötte lévőket."

Én most magamból indulok ki, de én is csináltam régen ilyeneket "bosszúból", nem viseltem valami jól, ha előttem szidnak (még ha nem is személyesen). Beszélj vele, hátha kell neki segítség.

2015. máj. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 ftf1983 ***** válasza:
100%
Az teljesen jó, hogy ha téged bántanak megvéd. Az, hogy karmolta magát és sírt egyértelmű, hogy van valami, amit nem tud magában elfogadni és feldolgozni.
2015. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!