Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy beszéljem le a hosszú...

Hogy beszéljem le a hosszú hajról az öcsemet?

Figyelt kérdés
Tudom mindenkinek a saját döntése, de csak segíteni szeretnék neki, nem akarom hogy ez miatt soha ne legyen barátnje, meg hogy melegnel nézzék. 15 éves lesz pár hónap múlva, 10 éves kora óta Rocker. Külsőleg nem hord egyébként csak átlagos ruhákat, de a hosszú hajat mindenképp szeretné de nem érti meg, hogy undorító fiún. Van annyi divatos haj de egyik se kell neki. A kedvenc zenekarai(ha számít valamit) pokolgép, ossian, iron maiden, judas priest, tankcsapda. De engem az is idegesít, hogy nem normálisan él, hisz nem ez a divat, ez már nem a 80-as évek. Nem akarom, hogy el..sza az életét.

2016. jan. 17. 07:41
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Semmi véleménye nincs. Ő.nemért a mai divathoz..
2016. jan. 17. 08:34
 12/59 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez teljesen jó, pedig én kritikus vagyok. Jól áll neki. Ne szólj már bele.


23L

2016. jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:

Azon senki nem látja, csak aki rámegy, és a saját testvéremről

Iért ne.küldhetnék képet?:D

2016. jan. 17. 08:36
 14/59 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem ért a mai divathoz, Te meg nem értesz a jó zenéhez, a kultúrához és az emberekhez.
2016. jan. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
93%
Jah, hozzájárult, hogy kirakod a képet?? 100% hogy nem, akkor jelentse azonnal valaki a kérdést. Én kiakadnék ha rólam tennének fel ide képet.
2016. jan. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, rólad ez a dal jut eszembe. Szeretettel küldöm neked:

https://www.youtube.com/watch?v=cen1SvpTsYk

2016. jan. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim válasza:
88%

Miért kellene neki is a divatot követnie, ha nem érzi úgy jól magát? Semmi baj sincs azzal, ha hosszú hajat akar. Nekem is van nem egy olyan fiú ismerősöm, akinek hosszú van, és képzeld, van barátnőjük.

Szerintem hagyd békén az öcsédet, ne erőltesd rá az akaratod. A véleményedet elmondhatod neki, de végül úgyis ő fogja eldönteni, hogy milyen hajat akar.

2016. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem itt mar leallhatunk. Kerdezo egy kis hulye tini.

Visszakerdez olyanokat ami altalanos koztudat.

Miert Ne rskjatna fel lepest a tesojarol, az Internetre? Azert mic use, mert torveny ellenes. Jogilag nincs jogod hozza.

2016. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
92%
Ne is kövesse a mai divatot az öcséd. Inkább legyen hosszú haja, amit gondolom ápol, és nem csomókban áll. Szerinted jól néz ki a mostani fiú divat? Mindenhol ecsetfejű, 20 kg-os kakaduk rohangálnak jórészt, akik a divatot követik. Na az ilyenektől hányok. Legalább nem áll be a többi birka gyerek közé.
2016. jan. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen tesó mellett, őszinte részvétem az öcsédnek. A másik, ha rólam, engedélyem nélkül netre tenne képet, egy életre elásná magát előttem.
2016. jan. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!