Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy beszéljem le a hosszú...

Hogy beszéljem le a hosszú hajról az öcsemet?

Figyelt kérdés
Tudom mindenkinek a saját döntése, de csak segíteni szeretnék neki, nem akarom hogy ez miatt soha ne legyen barátnje, meg hogy melegnel nézzék. 15 éves lesz pár hónap múlva, 10 éves kora óta Rocker. Külsőleg nem hord egyébként csak átlagos ruhákat, de a hosszú hajat mindenképp szeretné de nem érti meg, hogy undorító fiún. Van annyi divatos haj de egyik se kell neki. A kedvenc zenekarai(ha számít valamit) pokolgép, ossian, iron maiden, judas priest, tankcsapda. De engem az is idegesít, hogy nem normálisan él, hisz nem ez a divat, ez már nem a 80-as évek. Nem akarom, hogy el..sza az életét.

2016. jan. 17. 07:41
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim válasza:
100%
Szerintem hagyd hogy ő döntsön, es majd ra jonn mi jo neki es adigis Állj mellé ne bizonytalanisd el! 😉
2016. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
100%
Sogorom 40 éves, s hosszu haja van!agyon jól áll neki!:)
2016. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
79%

Istenem de ostoba vagy, kedves kérdező!

Képes vagy a saját testvéredet mutogatni egy fórumba? Hát nagyon szégyelld el magad!

Miért nem hagyod békén? Majd kinövi, de lehet hogy nem, ez az ő dolga.

Szerintem rocker fiúkat még a világegyetem történetében soha nem néztek melegnek, és olyanról sem hallottam, hogy emiatt ne lett volna barátnője valakinek.

De ha az öcséd 15, akkor te mennyi vagy? Mert ha már lassan 18 éves vagy, akkor nagyon vissza vagy maradva a szellemi fejlődésben. Na ez a gáz, nem a hosszú haj...

2016. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
88%

Értesz a divathoz? Divat alatt mit értesz? Az össze-vissza nyirbált csíkokat a fejen, vagy az ecsetre hajazó égnek álló dzsumbujt a fejtető közepén? Mert kb. minden második srác lassan így néz ki.


...és hidd el. Ha tényleg ez a divat, akkor jobb is, ha hosszú haja lesz.

2016. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem senki nem mondta, hogy a hosszú haj csak szép lehet. Nem azon múlik a jó kinézet, hogy rövid vagy hosszú haj. Mindkettővel lehet ocsmány az ember, ha egy igénytelen vadállat. És mindkettő lehet nagyon szexi is, ha valaki igényes és ad magára.

Példa:

Még anno gimiben egyel fölöttem járt egy srác, ő is ilyen rocker fazon volt. A seggét verte a gyönyörű hosszú fekete haja, az a fajta, amire ránézel és tudod, hogy puha, mint a selyem. Soha nem láttam zsíros fejjel, vagy kócosan, pedig kibontva hordta. Persze sokat dobott az összképen az is, hogy szép, karakteres arca volt és nem volt az a piszkafa gyerek.

Viszont találkoztam már az előbbi példa ellentétével is. Egyik egyetemi gyakvezetőm egy fiatal pasi, na ő nagyon durva volt. Szegényt mindenki kiröhögi a háta mögött. Neki is ilyen derekig érő haja van, de ő nem feccöl bele túl sok energiát. Folyton zsíros, kócos, egy sima gumival van lazán összefogva és kész... Na ez tényleg elég undorító. De nem a hosszú haj miatt, hanem az igénytelenség miatt.

Szóval kérdező, ha tényleg aggódsz a tesód miatt, akkor ne megváltoztatni akard, hanem segíts neki megfelelően ápolni a haját.

2016. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, kérdező: vőlegényemnek hosszabb haja van,mint nekem. Kegyetlen szép sötétbarna, csípőig érő hullámos haja van, és rövidebbre vágott kecskeszakálla. Az arca és az alkata végett simán elmehetne modellnek, a hosszú,mindig copfba fogott haja pedig csak egyedibbé varázsolja. A metál zenét szeretjük mindketten, és képzeld, sok barátunk van, nem csak stílusbeliek. Mindkettőnknek diplománk van, ő pl mérnök. Nem a divatos kinézet határozza meg az embert. Nem attól lesz ember az ember, hogy rövid haja van. Hiába van neked gondosan belőtt frizurád, ha belül romlott vagy.
2016. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
35%
Mi közöd hozzá, hogy hogy b..sza el az életélt?
2016. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy. Minden tiszteletem az öcsédé, hogy nem áll be a sorba, és nem a "divatot" követi. Semmi közöd a dologhoz.
2016. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 Helenka66 ***** válasza:
93%
Kérdező, te sem a sor elején álltál, mikor az észt osztották :D
2016. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
94%
Már szerintem rég elvonult mert nem erre számított, és most azon puffog, hogy micsoda emberek járnak ide akik nem osztják a saját kis világában megfogalmazott véleményét. :D: :D
2016. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!