Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy beszéljem le a hosszú...

Hogy beszéljem le a hosszú hajról az öcsemet?

Figyelt kérdés
Tudom mindenkinek a saját döntése, de csak segíteni szeretnék neki, nem akarom hogy ez miatt soha ne legyen barátnje, meg hogy melegnel nézzék. 15 éves lesz pár hónap múlva, 10 éves kora óta Rocker. Külsőleg nem hord egyébként csak átlagos ruhákat, de a hosszú hajat mindenképp szeretné de nem érti meg, hogy undorító fiún. Van annyi divatos haj de egyik se kell neki. A kedvenc zenekarai(ha számít valamit) pokolgép, ossian, iron maiden, judas priest, tankcsapda. De engem az is idegesít, hogy nem normálisan él, hisz nem ez a divat, ez már nem a 80-as évek. Nem akarom, hogy el..sza az életét.

2016. jan. 17. 07:41
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%
Én már idősebb vagyok, de nekem is tetszenek a hosszú hajú fiúk, a "művészlelkek" meg hátul lófarokba kötik a hajukat. Sokkal rondább nekem ez az újfajta fiús hajviselet, amikor két oldalt levágják rövidre a hajukat, középen meg meghagyják, csak a "hülyegyerekek" csináltatnak ilyen frizurát maguknak. Ha ápolt a haja, akkor lehet hosszabb is, ha a suliban nem szólnak miatta. A suliban kösse lófarokba.
2016. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szexi,ha egy pasinak hosszú haja van. Ne te akard már neki megmondani,hogy hogyan nézzen ki. Ki vagy te?
2016. jan. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
14%

51. válaszoló. wtf már miért csinálnák csak is hülyegyerekek ilyen hajat? nekem már 5 éve ilyen hajam volt és nem mostanság vágattam mikor divatba jött. ráadásul ez legalább egy nagyon jó kis divat.

[link]


szerintem isteni.

2016. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

Szerintem az 51-es válaszoló erre a hajra gondolt:

[link]

2016. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%
Na belőle tuti kiváló szobafestő válna...
2016. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
71%
Öcséd jó fej lehet.... Amúgy meg ne foglalkozz vele ilyen téren, az emberek ízlése változatos, egy férfinek is lehet ízlésesen hosszú a haja, például az egyik tanáromnak.... Neki is hosszú haja van és jééé nézd....menyasszonya van :D
2016. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
Csak az évszázadok csökönyös marhasága beszél belőled. Miért ne lehetne hosszú haja? Én is fiú vagyok, és leszarom ezeket a sztereotípiákat.
2016. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Valszeg a kérdező már rég eltűnt szégyenében. :D
2016. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Igen, meg egyébként is a "rövid haj minden férfinak" divat a 20. századi világháborús tömeghadseregek miatt terjedt el, tehát csak átmeneti múló divat.

Pont ugyanúgy mint ahogy a 20. elején még lányosnak tartották a kéket, a pirosat meg férfias színnek, manapság meg pont fordítva van.

2016. febr. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!