Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit tennétek, ha kötelező...

Ti mit tennétek, ha kötelező lenne megosztoznotok a testvéreddel azon, amit te vettél magadnak személyes használatra?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem magamnak egyúj gépet a saját megkeresett diákmunkás pénzemből kb 1 hónapja és a testvérem először ki akarta magának sajátítani, amit a szüleim TÁMOGATTAK, utána még nekem kellett kisírnom, hogy legalább közös legyen a SAJÁT GÉPEM, mert nem enged ide a testvérem. Azzal érvelnek, hogy ameddig az internet az övék, addig azt kell elfogadnom, amit ők csinálnak. Aztán amikor megtudták, hogy nem fontos nekem a net, azzal érveltek, hogy amíg az én kenyeremet eszed, addig nincs magántulajdonod. Én 16/f a kicsi 9/l.

2016. aug. 26. 13:19
 131/185 anonim ***** válasza:
96%

Kerdezo!


Pszichologiat tanulok es megneztem a videot es az osszes kommentet a kerdesedhez.


A kislanyt el kellene vinni szakemberhez, mert abnormalis a viselkedese. Lehet szellemi visszamaradottsag is, de lehet csak a neveles hianya.


Mindenesetre azt tudom javasolni neked, hogyha elkezd hisztizni, ontsd le egy pohar jeghideg vizzel. Ha tovabb csinalja, meg eggyel. Sajnos a veressel nem oldanal meg semmit, sot rosszabb lenne a helyzet.

2016. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/185 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem ha a hugod még a közösségben is igy viselkedik akkor anyukad miert nem látja be hogy komoly bajok vannak vele..
2016. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/185 anonim ***** válasza:
100%

8 évesen csak akkor nem mehet valaki suliba, ha nyomós indokok vannak ellene, ergo nagyon nem normális a viselkedése. Megkérdeztem anyát, aki tanító.

Szerintem is jó lenne egy szakember, nehogy kisegítő suli legyen a vége.

2016. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/185 anonim ***** válasza:
100%
Bszki, hát három másodpercet láttam ebből a Laurából, mikor már azon járt a fejem, mennyit kéne adnom a szervkereskedőknek, hogy legalább ők elvigyék :O Viccen kívül, durván nem normális ez a viselkedés, kezeltetni kéne, hogy ne legyen ilyen pszichopata.
2016. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/185 A kérdező kommentje:
És hogyan kezeltessem? mert pszichiáterhez vagy pszichológushoz nem vihetem el és nem is hívhatok.
2016. aug. 28. 19:09
 136/185 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Undorító amit a szüleid csínálnak. Ha hosszabb távon ennyire semmibe vesznek és ilyen szinten kivételeznek akkor a húgoddal való viszonyodat teszik tönkre. A húgod 9 éves ő még nem érti, hogy ez a kivételezés mennyire káros lesz számára. Egy 9 éves gyereknek még a szülei szeretetére van szükség, de ahogy olvasom a szüleid már ügyesen elcseszték.

2016. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/185 anonim ***** válasza:
100%
Itt a szüleid - főleg anyukád - a bűnösök. Tönkreteszik a húgod életét, azzal, hogy nem nevelik őt, ergo nem foglalkoznak vele. Most mondanám a Családsegítőt, de azok semmire sem jók. Ha anyádék nem változtatnak ezen előbb-utóbb a gyámhivatal fog vizsgálódni.
2016. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/185 anonim ***** válasza:
57%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri-..


Kérdező, minek írod kétszer ugyanazt a kérdést, és a húgod most 7 vagy 9 éves, mert ott 7 évesnek írtad le a húgod??

2016. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/185 A kérdező kommentje:
8-at akartam csak elütöttem akkor. Amúgy 8, mondom télen lesz 9.
2016. aug. 28. 23:09
 140/185 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a felvételt és bocs de anyádra is ráférne orvosi kezelés, mert nem normális. Az hogy nem érdekli hogy megsérültél sokat elárul róla. Az sem érdekli hogy a lánya ilyen szinten elcseszett. Ebből komoly baja lehet a szüleidnek kiskorú veszélyeztetés miatt.
2016. aug. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!