Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit tennétek, ha kötelező...

Ti mit tennétek, ha kötelező lenne megosztoznotok a testvéreddel azon, amit te vettél magadnak személyes használatra?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem magamnak egyúj gépet a saját megkeresett diákmunkás pénzemből kb 1 hónapja és a testvérem először ki akarta magának sajátítani, amit a szüleim TÁMOGATTAK, utána még nekem kellett kisírnom, hogy legalább közös legyen a SAJÁT GÉPEM, mert nem enged ide a testvérem. Azzal érvelnek, hogy ameddig az internet az övék, addig azt kell elfogadnom, amit ők csinálnak. Aztán amikor megtudták, hogy nem fontos nekem a net, azzal érveltek, hogy amíg az én kenyeremet eszed, addig nincs magántulajdonod. Én 16/f a kicsi 9/l.

2016. aug. 26. 13:19
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/185 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd csak meg a videót anyádnak, aztán apádnak is, mentsd ki pendrivera és fenyegesd meg őket a rendőrséggel, gyámüggyel. Így nem lehet élni, ez már nem a számítógépről szól.
2016. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/185 A kérdező kommentje:
101-es Miről szól? Amúgy megmutattam apámnak de ő csak annyit mondott, hogy kicsi még nem tudja mit csinál. Anyám meg nem akarja megnézni, mert utálja a vért. Megfenyegettem ma, de azt mondta csináld csak, ennél csak rosszabb lesz nekem.
2016. aug. 27. 17:40
 103/185 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt arról szól, hogy ha a kisgyereket engedik ott ülni reggeltől estig, és ahogy anyátok beszél vele, az kiskorú egészséges fejlődésének akadályoztatása, aminek eredménye meg is látszik. Ő nem igazán tehet erről, nem szabad bántani mert erőszak erőszakot szül. Rajtad is érezhető, hogy teljesen kikészítettek már, neked sem biztosítják a normális életet. Anyátokról nem is beszélve, milyen idegállapotban van, hidd el ő is szenved. Le kéne ülnötök megbeszélni, hogy mi vezetett idáig, és hogyan tudnátok egymást segíteni, hogy ilyenek ne fordulhassanak elő.
2016. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/185 anonim ***** válasza:
100%
Ez arról szól hogy a szüleid csesznek megnevelni a hisztérika húgodat és még adják alá a lovat azzal hogy az ő pártját fogják.
2016. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/185 anonim válasza:
100%

Ezért inkább ennyiben hagyod?

Figyelj, ez így nem élet. Az előző válaszolóknak igazuk van, állj a sarkadra végre. Nem akarlak megbántani, de a húgod egy szörnyeteg, el van kényeztetve és azt hiszi, hogy a sikításos karmolászós hisztijével mindent elintéz, mert ő anyuci kedvence (láttam a videókat). Anyukád pedig ostoba, hogy tehet így különbséget két gyereke között? Hogy nem érdekelte, amikor az ajtó üvege elvágta a kezdet? Nem is foglalkozik veled. A húgod neveléséről ne is beszéljünk. Az meg, hogy apukádnak nincs szava anyukáddal szemben... erre nem is tudom mit mondjak. Ő se áll ki a saját igazáért?


Fogd meg végre a húgodat és dobd ki a szobából. Ha üthet, karmolhat és haraphat az a kis vadállat, akkor te is kirakhatod onnan. Fiú vagy és idősebb is, nehogy már egy 9 éves a saját otthonodban terrorban tartson.


Nekem van egy nővérem, 8 év van közöttünk, de eszembe se jutott volna így viselkedni. Sőt, nem is mertem volna.

2016. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/185 A kérdező kommentje:
Sajnos az ajtó kerete van már csak meg így ne,m tudom kidobni. Meg akartam ezt vele ebéd közben beszélni, hogy hogyan oldjuk ezt meg, erre csak annyit válaszolt, hogy ne gépezzek, ne legyek kocka és hagyjam a húgomat egyedül amit akar csinálni.
2016. aug. 27. 17:52
 107/185 anonim ***** válasza:
100%
Te ne legyél kocka de a húgod lehet zombi? Ez jó. Anyádat meg kéne nézetni.
2016. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/185 A kérdező kommentje:
Leginkább a rossz példára gondol, hogy ha nem gépezek, majd abbahagyja.
2016. aug. 27. 18:21
 109/185 anonim ***** válasza:
100%
ha gépezel és bemegy verd pofán.
2016. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/185 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy se gépezel mivel a húgod ül ott:)
2016. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!