Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit tennétek, ha kötelező...

Ti mit tennétek, ha kötelező lenne megosztoznotok a testvéreddel azon, amit te vettél magadnak személyes használatra?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem magamnak egyúj gépet a saját megkeresett diákmunkás pénzemből kb 1 hónapja és a testvérem először ki akarta magának sajátítani, amit a szüleim TÁMOGATTAK, utána még nekem kellett kisírnom, hogy legalább közös legyen a SAJÁT GÉPEM, mert nem enged ide a testvérem. Azzal érvelnek, hogy ameddig az internet az övék, addig azt kell elfogadnom, amit ők csinálnak. Aztán amikor megtudták, hogy nem fontos nekem a net, azzal érveltek, hogy amíg az én kenyeremet eszed, addig nincs magántulajdonod. Én 16/f a kicsi 9/l.

2016. aug. 26. 13:19
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/185 anonim ***** válasza:
100%

Mi lett veled amúgy?

Kijöttek a mentők?

2016. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/185 A kérdező kommentje:
Nem. Anyukám nem engedte, hogy felhívjam, mert egy kis bibi miatt kihívni őket 30 ezer forint. Így véreztem egy 10 percig aztán bekötöztem, mert nem látott el és nem találtam a kötszert addig.
2016. aug. 27. 15:23
 93/185 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk anyád se 100-on pörög, abból amit videóból hallottam, (ne sértődj meg). Neked hívni kellett volna mentőt a húgodnak meg lekenni két sallert. Anyád talán orvos hogy eldöntse, hogy mennyire súlyos? A tetanusz injekcióról meg nem is beszélve ami kötelező ilyen esetben. Amikor eltört az üvegasztal és felvágta a csuklómat, nekem is adtak, mert kell.
2016. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/185 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak nagyon hogy ilyen családod van.


Apád nem szól az ilyenekhez semmit?

2016. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/185 A kérdező kommentje:
Apukám dolgozik egész nap felénk se fütyül mostanában. Reggel 6-tól éjfélig dolgozik és alszik itthon. Amikor esetleg szabadnapja van (ritkán) anyám nem hallgatja meg apám.
2016. aug. 27. 16:01
 96/185 anonim ***** válasza:
83%
A gyerek úgy néz ki mint Norbijo
2016. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/185 anonim ***** válasza:
96%
A videóból ítélve a saját szobádban van a gép. Akkor meg miért nem raktad ki a húgodat onnan? Nem videózni kellett volna, hanem a hóna alá nyúlni kipenderíteni, a szobát kulcsra zárni, aztán hiába hisztizik az ajtó előtt, majd jön az anyja és lekever neki egyet, ha már megunta hallgatni!
2016. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/185 anonim ***** válasza:
100%

Nem csoda, hogy apud alig van otthon, a húgod egy elkényeztetett kis pits@, anyud meg nem százas a videó alapján.

Én nyugodt ember vagyok, de ettől elkapott az ideg, kislánynak meg anyukának is lekevernék egyet, akkor végre csend lenne. Ilyen hisztiben élni...

2016. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/185 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Részvétem. Én is lekevertem volna neki 3-at is. Az, hogy anyád nem lát el ilyen esetben: foglalkozik ő veled egyáltalán? Ilyen embernek gyerek? Én azt csinálnám, hogy vennék magamnak 2 napra elegendő kaját, amit eldugnék a szobámba. A húgom ha elkezd hisztizni, kiraknám, és magamra zárnám az ajtót. És addig ki se jönnék, amíg nem látja be anyám, hogy k..va igazságtalan és egy szörnyeteg. Azt ajánlom, hogy mutasd meg neki a válaszokat, hátha megjön az esze, ha egy csomó véleményt lát ellene. Mert ez így (ahogy a videón tisztán hallatszik, illetve látszik) nem állapot. Csoda, hogy ennyire türelmes vagy, de ez nem elég. Légy határozottabb!
2016. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/185 A kérdező kommentje:
Nem tudom magamra zárni, mert kiszedték és csak a keret maradt meg.
2016. aug. 27. 17:02
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!