Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit tennétek, ha kötelező...

Ti mit tennétek, ha kötelező lenne megosztoznotok a testvéreddel azon, amit te vettél magadnak személyes használatra?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem magamnak egyúj gépet a saját megkeresett diákmunkás pénzemből kb 1 hónapja és a testvérem először ki akarta magának sajátítani, amit a szüleim TÁMOGATTAK, utána még nekem kellett kisírnom, hogy legalább közös legyen a SAJÁT GÉPEM, mert nem enged ide a testvérem. Azzal érvelnek, hogy ameddig az internet az övék, addig azt kell elfogadnom, amit ők csinálnak. Aztán amikor megtudták, hogy nem fontos nekem a net, azzal érveltek, hogy amíg az én kenyeremet eszed, addig nincs magántulajdonod. Én 16/f a kicsi 9/l.

2016. aug. 26. 13:19
 141/185 anonim válasza:
100%

Meg vagy még?

Mert a videók alapján szerintem nem sokáig bíród idegel?

2016. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/185 A kérdező kommentje:
Meg vagyok még igen.
2016. aug. 29. 13:03
 143/185 anonim ***** válasza:
100%
vannak a húgodnak normális pillanatai is vagy mindig örjöng..?
2016. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/185 A kérdező kommentje:
Most normális éppen, barbizik közben megy valami horrorjáték végigjátszás a telefonján amit hallgat, azért tudok itt ülni.
2016. aug. 29. 14:11
 145/185 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon durva.

Amúgy faxom se könyörögne neki 5 percig, hogy adja át nekem a saját gépem. Én biztos nem bírnám így, mint te, lány létemre szerintem kb. a harmadik kérlelés utána pofán vágnám, ha nem hallgatna rám.

A legjobb tényleg az lenne, ha a szüleid elvinnék a kislányt pszichológushoz. Mondjuk anyádra is ráférne, az is biztos.

2016. aug. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/185 anonim ***** válasza:
100%

amúgy meg kell kötözni a kezét és berakni egy szobába ha meg betöri az ajtót, vagy valami kit érdekel... idegbeteg.

Ártalmas és veszélyes a társadalomra...

Reménykedj benne hogy ha sulis lesz a felsősök majd megnevelik... ha már a szüleid leszarják.

2016. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/185 anonim válasza:
72%
Ultesd le a szuleid meg hugod es mond meg nekik hogy az vagy a te géped vagy eladod(kamu) és a pénzt jótékony célokra akkor a hugod megied, de ha csak neki áll még felljebb akkoe vidd el a géped egy megbizhato baratodhoz akit nem zavar hogy ottvagy és akkor használd ott, azt azért nem szabhatják meg hogy szabadidodben hol vagy és mit csinálj.
2016. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/185 A kérdező kommentje:
Megszabják sajnos azt is :(
2016. szept. 1. 15:48
 149/185 anonim ***** válasza:
86%
Hallod, neked már miattuk alig van életed.
2016. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/185 anonim ***** válasza:
77%
Martin én bbefogadlak, költözz ide. L/23
2016. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!