Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit tennétek, ha kötelező...

Ti mit tennétek, ha kötelező lenne megosztoznotok a testvéreddel azon, amit te vettél magadnak személyes használatra?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem magamnak egyúj gépet a saját megkeresett diákmunkás pénzemből kb 1 hónapja és a testvérem először ki akarta magának sajátítani, amit a szüleim TÁMOGATTAK, utána még nekem kellett kisírnom, hogy legalább közös legyen a SAJÁT GÉPEM, mert nem enged ide a testvérem. Azzal érvelnek, hogy ameddig az internet az övék, addig azt kell elfogadnom, amit ők csinálnak. Aztán amikor megtudták, hogy nem fontos nekem a net, azzal érveltek, hogy amíg az én kenyeremet eszed, addig nincs magántulajdonod. Én 16/f a kicsi 9/l.

2016. aug. 26. 13:19
 171/185 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ha evvel 'érvelnek', hogy az övék az internet meg minden akkor vagy próbálj meg leülni velük és elmondani nekik, hogy ezért megdolgoztál. De egy 9 évesnek semmi köze kéne, hogy legyen a géphez főleg úgy hogy te vetted.De van tapasztalatom ilyen szülőkkel(sajnos)lehet nem értenek ilyenekből és ha tényleg nem, add el vagy zárd el, de szerintem abból csak veszekedés lenne ami nem hiányzik neked szerintem. Sok sikert!
2016. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/185 anonim ***** válasza:

Fuuu de felment a vérnyomásom mug elolvastam ezt... Mi az már hogy hugica mugica több jogal rendelkezik egy olyan dolog felett ami 1.NEM AZ OVE, NEM IS A SZÜLEIÉ 2 nem ő dolgozott erte 3. Kis taknyos, ne már.

Az ilyen gyerek ne mondják h jaj had élje ki magát,ha a hároméves gyereket meg lehet tanitani hogy NE verekedjen pl

akkor egy 9 evesnek nem? Persze nem ütve szidva hanem normálisan. De ha mar arra se hallgat, es a kérdezi lennek , es nem tartanának" sarokban"evvel az eladassal, hugit kicsit megrendszabalyoznam ( ki torlom valami fontos cuclit a Mineceaftbol vagy jelszót raknek a fiokra , es hiába sir erte NEM. Ha nem ertené meg 1000re hogy nem akkor kicsit bizony megpofoznám. Elméletben..

Gyakorlatilag nem, mert a szuloi hadsereg támad..

Azt tennem a helyedben hogy akkor már senki ne használja a gépet, tönkre vágom...

2016. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/185 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a kérdés kiemelése mellett válaszolhatnál is már arra, hogy mi történt azóta, mi a helyzet, vagy hogy hogy alakultak a dolgok. Ezek nélkül képtelenség normáli tanácsot vagy ötletet adni már, és így a kérdés kiemelése is felesleges.
2016. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/185 anonim ***** válasza:
Remelem jol vagy kedves kerdezo
2016. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/185 anonim ***** válasza:
100%

Lyézus. Az a videó.


Add meg a címed, hadd vágjam pofán a hercegnőt.

2016. dec. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/185 anonim ***** válasza:
100%
Anyádat is, bocsáss meg.
2016. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/185 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus. Olvasom az elejétől, látom hogy szr a helyzet, de ennyire??


A helyedben két dolgot tennék:


1. Lekevernék neki egy hatalmasat, hadd legyen oka sírni. Valószínűleg én is kapnék egy óriásit anyámtól, de a cél érdekében muszáj eltűrni. (látom próbálkoztál a szép szóval, nem ment, nem is fog)

2. Valahogy belematatnék a Minecraft mappájába hogy ne indulhasson el, VAAAAGY hagynám úgy ahogy van, de kitörölném a mentését. Esetleg belépnék a világába, felrobbantanék mindent, elárasztanám lávával, tennék bele egy csomó csirkét (lol) meg ilyen fura építményeket építenék, és közvetlenül a játékos arca elé kitennék egy táblát "Itt járt Herobrine" felirattal.

(Herobrine egy híres minecraftos "legenda", állítólag a készítő halott öccse kísért a játékokban. Notch minden firssítésnél poénból odaírja, hogy az új verzióból kitörölte Herobrine-t. Valószínűleg a húgod is ismeri)


Ha gondolod, küldd át a mentését (ha kell, elmondom hogy hogyan kell) és egy kicsit átrendezem neki úgy, hogy egy életre elmenjen a kedve a játéktól. A kedvedért beírok pár üzenetet, hogy "hacker" vagyok, és megadom az egyik közösségi oldalam linkjét neki, hogy ne te idd meg a levét.

2016. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/185 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta? Ez nagyon durva.
2016. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/185 anonim ***** válasza:
100%
Ki kellene vizsgáltatni autizmusra a kislányt. Ez nem játék, ha nem kap szakszerű kezelést, veszélyes lehet a társaira.
2016. dec. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/185 anonim ***** válasza:
100%

Aztaku... hát ez nem semmi. Alapból az, hogy nem használhatod azt amit TE vettél a SAJÁT pénzedből... de anyukád még ennyire le is sz@r... hiába van rosszul a vértől, azért a mentőket kihívhatta volna vagy ügyeletre vihetett volna. És ha tényleg elvéreztél volna? Vagy szilánk marad a kezedben? Vagy fertőzést kaptál volna? Hát ne haragudj de én anyukádat megnyakalnám. Itt nem a húgod a hibás valójában, hanem a szüleid. Anyukád azért mert magára hagyja a húgodat. Szerintem azért hagyja mert már ő maga nem tud mit kezdeni a hisztijével. Apukád meg azért mert figyelmen kívül hagyja, hogy mi történik otthon. Az nem mentség, hogy sokat dolgozik...

Nem tudom mit tegyél de ez nem normális. Mi történt azóta?

2016. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!